AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor / zdroj: isifa/thinkstock.com
22.12.2012

Jihlava pořídí kvůli vandalům další kamery

JIHLAVA

Rada města Jihlavy odsouhlasila umístění dvou nových kamer na budově základní školy v Jungmannově ulici. Škola tímto krokem chce zamezit dalším čmáranicím na stěně školy, kde se opakovaně objevily rasistické nápisy.

Na tuto zeď „neviděla“ kamera, která už na škole slouží, a autor nápisů to zřejmě věděl.

„Nemáme žádnou radost z toho, že kamer přibývá. Nicméně kvůli několika málo jedincům musíme k takovým opatřením přistupovat. Snad to pomůže k ochraně majetku a zamezení nežádoucích projevů,“ povzdechl si primátor Jihlavy Jaroslav Vymazal.

Náklady na pořízení kamer se pohybují kolem 25 tisíc korun a budou uhrazeny z rozpočtu školy. Kamery budou napojeny na síť městské policie.

Autor / zdroj: Radek Tulis

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kladeňáci si sdílená kola oblíbili – denně se vydají na stovky jízd

Nový systém sdílených kol, který spustilo město Kladno na přelomu května a června, Kladeňáci využívají hned od počátku, a ve stále větší míře.

Post

Západní Afrika – Tradice i současnost

Krajská vědecká knihovna v Liberci v úterý 18.9. v 18:00 nabízí vyprávění cestovatele a fotografa Tomáše Kubeše z šestiletého putování po Západní Afr

Post

Místo rytířů či zbrojnošů tentokrát obsadí Slezskoostravský hrad záchranáři a zdravotníci

Hrad žije první pomocí. Tak se jmenuje akce, kterou v sobotu 22. září ožije Slezskoostravský hrad. Jedná se o největší akci zaměřenou na poskytování p

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz

REKLAMA