AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor / zdroj: isifa/thinkstock.com
22.12.2012

Jihlava pořídí kvůli vandalům další kamery

JIHLAVA

Rada města Jihlavy odsouhlasila umístění dvou nových kamer na budově základní školy v Jungmannově ulici. Škola tímto krokem chce zamezit dalším čmáranicím na stěně školy, kde se opakovaně objevily rasistické nápisy.

Na tuto zeď „neviděla“ kamera, která už na škole slouží, a autor nápisů to zřejmě věděl.

„Nemáme žádnou radost z toho, že kamer přibývá. Nicméně kvůli několika málo jedincům musíme k takovým opatřením přistupovat. Snad to pomůže k ochraně majetku a zamezení nežádoucích projevů,“ povzdechl si primátor Jihlavy Jaroslav Vymazal.

Náklady na pořízení kamer se pohybují kolem 25 tisíc korun a budou uhrazeny z rozpočtu školy. Kamery budou napojeny na síť městské policie.

Autor / zdroj: Radek Tulis

Doporučujeme

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

Maminčino koření - čistě přírodní koření

Využijte časově omezenou možnost vyzkoušet si špičkové koření z nejkvalitnějších surovin a objednejte si degustační balíčky za zvýhodněnou cenu. www.mamincinokoreni.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Jablonecké varhany se o prázdninách rozezní každé úterý

Do jabloneckých kostelů zve o prázdninách zdejší turistické infocentrum. Každé úterý si mohou návštěvníci zdarma prohlédnout interiéry sakrálních pamá

Post

Dopravně bezpečnostní akce na Kutnohorsku

Kutnohorští policisté se v uplynulých dnech zapojili do celorepublikové dopravně bezpečnostní akce a dohlíželi na plynulost silničního provozu.

Post

Trutnov ekologizuje městskou hromadnou dopravu

Od letošního podzimu budou po trutnovských ulicích jezdit zcela nové autobusy MHD, a to čtyři elektrobusy a tři vozidla na CNG.

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz Maminčino koření

REKLAMA