AKTUÁLNĚ / Aktuálně

Popis:
14.8.2018

Rosův mlýn stále hledá kupce

BENEŠOV

Již třetí záměr o pokus prodat nemovitost Rosova mlýna je vyvěšen na úřední desce města Benešov.

Město nemá s touto nemovitostí žádný smysluplný záměr a v budoucnu by tak docházelo ke stále většímu znehodnocování nemovitosti, proto rozhodla Rada města o zveřejnění záměru prodeje. Potenciál nemovitosti je spatřován v přilehlém sousedství Benešova, v blízkém přístupu k dopravní komunikaci a zároveň v přirozené uzavřenosti areálu, který vytváří vzrostlá zeleň a terénní hranice, které dotváří pocit absolutního soukromí.
 
Konkrétně se jedná se o nemovitost parc. č. 2799, jehož součástí je i budova č.p. 239 a přilehlé pozemky parc. č. 2800, 2801, 3454.

Kupní cena stanovená znaleckým posudkem je ve výši 1.168.400 Kč (osvobozeno od DPH), kupující bude povinen uhradit náklady převodu a daň z nabytí nemovitých věcí.
 
Písemné nabídky v zalepené obálce s označením „Prodej Rosova mlýna“ je možné podávat do 31. 8. 2018 do 12.00 hod. Bližší informace je možno získat na tel. 317 754 133.

Autor / zdroj: Mgr. Helena Kaňková

Doporučujeme

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Retro zima v Tančícím domě přenese návštěvníky do atmosféry 70. a 80. let

Zimní měsíce budou v Galerii Tančící dům ve znamení Vánoc. Galerie pokračuje v retro tematice a nová výstava je věnovaná zimě a vánočním svátkům, jak

Post

Nedonošené děti v kladenské nemocnici hlídá pět nových inkubátorů

Kladenská nemocnice má pět nových moderních inkubátorů pro nedonošené děti. Jejich zakoupení bylo možné díky dotacím Středočeského kraje na obnovu a m

Post

Rožnovanka Vendula Krupová je mistryní světa

Rožnov se může pochlubit čerstvou mistryní světa. Vendula Krupová zvítězila na světovém šampionátu v Kanadě ve sportovním odvětví tradiční karate.

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz

REKLAMA

Aktivní Dítě