/

Požadovaný článek není již na serveru k dispozici, nebo není určen pro zobrazení pro aktuální mutaci.

Autor / zdroj:


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Obyvatelé jižní Moravy se mohou zapojit do návrhu krajského rozpočtu už jen dva dny

Už jen dva dny mají obyvatelé jižní Moravy možnost zapojit se do přípravy rozpočtu Jihomoravského kraje na rok 2015 v rámci projektu „Váš kraj, Váš rozpočet“.

Hornická desítka uzavře ve Frýdku-Místku některé ulice

Silniční běžecký závod „Hornická desítka“ odstartuje již tuto sobotu 1. listopadu od Národního domu v Místku. Závod, který se řadí mezi desítku nejlepších v České republice, připravuje pod záštitou statutárního města Frýdek-Místek atletický oddíl TJ Slezan Frýdek-Místek.

Lyžařská výstava v Janově nad Nisou byla zkouškou na stálou expozici

Více než 500 lidí navštívilo Lyžařskou výstavu, která se konala ve dnech 25. - 28. 10. 2014 v Janově nad Nisou. Výstava se věnovala především běžeckému lyžování a k vidění byly zajímavé exponáty z doby Bohumila Hanče až po lyže z letošních ZOH v Soči.

Třináctiletý soudní spor se táhne dál: správce si hraje s družstevníky jako kočka s myší

Ve čtvrtek proběhlo u Městského soudu v Praze ve Slezské ulici další stání již třináctiletého soudního sporu, které bylo v srpnu odročeno, jelikož žalobce navrhl další provedení důkazů.

DOPORUČUJEME

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.
Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.casopis-dracek.cz www.povinne-ruceni.com topeni-topidla.com www.ippolna.cz