/

Požadovaný článek není již na serveru k dispozici, nebo není určen pro zobrazení pro aktuální mutaci.

Autor / zdroj:


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Galapředstavení starších žáků Spartaku

V sobotu 24. ledna odcestoval tým starších žáků k posledním dvěma zápasům základní části olomoucké ligy do Hranic. Aby kluci ještě ovlivnili postup první sedmičky týmů do play up, museli za každou cenu oba zápasy vyhrát.

Sportovkyní okresu Brno-venkov byla vyhlášena Lucie Vaverková

Loňská mistryně světa v kuželkách Lucie Vaverková byla v sobotu 24. ledna 2015 v Tišnově vyhlášena vítězkou ankety Sportovec roku 2014 okresu Brno-venkov.

Hvězdárnu a planetárium České Budějovice navštíví Milan Halousek

Ve čtvrtek 29. ledna 2015 navštíví Hvězdárnu a planetárium České Budějovice Milan Halousek, jeden z předních českých popularizátorů kosmonautiky.

Crazyny podlehly Chodovu, hala se proměnila v střelnici

Bylo jasné, že utkání s Chodovem bude pro Crazyny náročné. Přesto však na florbalovou extraligu žen padlo spousty branek-konkrétně 21. Je možné, že se Liberec s Chodovem setká i v play off? Výsledek dnešního utkání byl 13:8 pro Chodov.

DOPORUČUJEME

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.
Právě vychází nový časopis Dráček
Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný. www.casopis-dracek.cz
Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.
Naftová topidla Master pro vytápění hal a staveb
Naftové topení patří mezi nejlevnější formy vytápění. Všechna naftová topidla Master mají motory s tepelnou ochranou a elektronickou regulaci plamene. Vždy se snažíme konkurovat nejnižší cenou, kde již od 2ks zboží nabízíme zajímavé slevy.

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.casopis-dracek.cz www.povinne-ruceni.com topeni-topidla.com www.ippolna.cz