/

Požadovaný článek není již na serveru k dispozici, nebo není určen pro zobrazení pro aktuální mutaci.

Autor / zdroj:


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Krnovská nemocnice zve na den otevřených dveří. Poradí i vyšetří

Na již tradiční akci Den otevřených dveří, která se uskuteční v úterý 5. května od 13 do 17 hodiny, zve krnovská nemocnice (Sdružené zdravotnické zařízení Krnov). Zařízení připravilo bohatý program pro všechny zájemce z řad veřejnosti. Nabídne praktické ukázky, rady, jak pomoci zraněným, i vyšetření.

Polonahá žena chodila po ulici, protože jí to nařídil Bůh

Další zajímavý případ zaznamenali strážníci z Prahy 13 v pátek večer v ulici Laudova, kde se měla na chodníku pohybovat polonahá žena.

Brněnská noc v Moravském zemském muzeu

Moravské zemské muzeum připravilo pro Brněnskou muzejní noc, která připadne na 16. května, řadu doprovodných programů, které návštěvníkům zpříjemní tuto kulturní noc.

Kdo zastaví Kanadu? Češi to zřejmě nebudou

Ofenzivní jízda, ve které Kanaďané pojedou rychleji. Tak vidí bookmakeři sázkové kanceláře Unibet pondělní „utkání dne“ mezi domácí Českou republikou a hvězdnou Kanadou.

DOPORUČUJEME

Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.
Naftová topidla Master pro vytápění hal a staveb
Naftové topení patří mezi nejlevnější formy vytápění. Všechna naftová topidla Master mají motory s tepelnou ochranou a elektronickou regulaci plamene. Vždy se snažíme konkurovat nejnižší cenou, kde již od 2ks zboží nabízíme zajímavé slevy.
MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

topeni-topidla.com www.ippolna.cz www.povinne-ruceni.com