Požadovaný článek není již na serveru k dispozici, nebo není určen pro zobrazení pro aktuální mutaci.

Autor / zdroj:

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Baník prohrál s Jabloncem 1:2

Domácí pevnost na Bazalech poprvé v letošní sezóně padla, Jablonec si odváží tříbodový zisk za vítězství 2:1. Alespoň o bod přišel Baník v předposlední minutě, a navíc po smolné vlastní brance Jana Baránka.

Dukla v Teplicích nebodovala, jediná branka padla z penalty

Nejtěsnějším možným rozdílem prohrála Dukla v Teplicích, o jedinou branku utkání se postaral v 55. minutě Krob, který proměnil pokutový kop.

Výhru Brna nad Příbramí zařídil premiérovou trefou Moukanza

Na poslední podzimní pokus Zbrojovka dokázala před domácím publikem zlomit sérii bez výhry a posunula se v tabulce Synot ligy před Liberec a České Budějovice.

Liberec vybojoval v duelu s Jihlavou bod

V posledním domácím utkání se Slovan představil proti Jihlavě. Po většinu utkání sice prohrával, díky skvělému závěru ale dokázal stáhnout dvoubrankové manko.

DOPORUČUJEME

Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.
Právě vychází nový časopis Dráček
Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný. www.casopis-dracek.cz