AKTUÁLNĚ / Doprava

Devadesátiletý řidič v trabantu narazil na Jihlavsku do stromu, před nárazem odháněl hmyz

24. 4. 2012 16:02:00
ŽDÍREC

Kuriózní dopravní nehodu vyšetřují policisté ve Ždírci na Jihlavsku. Devadesátiletý senior v trabantu tam narazil do stromu poté, co odháněl dotěrný hmyz, s lehčím zraněním skončil v nemocnici.

K nehodě došlo v úterý po půl druhé odpoledne ve Ždírci na Jihlavsku. „Devadesátiletý senior v trabantu vyjel ze silnici a narazil do stromu,“ uvedla jihlavská policejní mluvčí Jana Kroutilová. Podle všeho od sebe odháněl dotěrný hmyz. „Příčina nehody i její okolnosti jsou předmětem vyšetřování,“ doplnila policejní mluvčí.

Senior při nehodě utrpěl lehčí zranění. „Byl převezen k ošetření do jihlavské nemocnice,“ dodala Kroutilová. Provoz v místě nehody byl částečně omezen.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z parkovacího domu v Mladé Boleslavi se dočasně vyjíždí do Železné ulice

Ve středu v poledne upozornila městskou policii všímavá obyvatelka, že na Staroměstském náměstí je propadlá dlažba. Vyslaná hlídka ihned místo označila páskou a operační důstojník vyrozuměl Správu komunikací.

V proběhne sobotu ve Znojmě referendum o zákazu heren ve městě

V sobotu 25. října se uskuteční místní referendum, ve kterém se bude rozhodovat o otázce zákazu heren na území města Znojma.

Charitní šatník v Otrokovicích trpí nedostatkem zimního oblečení

Charita sv. Anežky Otrokovice letos nemá dostatečné množství teplého oblečení, aby mohla poskytnout pomoc potřebným.

V prodejně vytvořili zmatek a připravili tak prodavače o peníze

Policisté z místního oddělení na Jarově pracují od srpna na případu podvodu v bazaru-zastavárně na Praze 3 v Koněvově ulici. Podvodníci vytvořili v prodejně zmatek a připravili tak prodavače o peníze.

DOPORUČUJEME

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.
Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.povinne-ruceni.com www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz