AKTUÁLNĚ / Doprava

Při nehodě motocyklu u Senohrab na Benešovsku se vážně zranila spolujezdkyně

5. 5. 2012 12:43:10 - aktualizováno: 5. 5. 2012 13:51:10
SENOHRABY

Vážná zranění utrpěla v sobotu v poledne spolujezdkyně motorkáře při dopravní nehodě u Senohrab na Benešovsku. Pro zraněnou ženu přiletěl na místo vrtulník.

"Muž utrpěl lehké zranění a odmítl ošetření," uvedl mluvčí středočeské záchranky Petr Mach.

Záchranáři z Benešova si však vyžádali přílet vrtulníku pro poraněnou ženu, která byla v bezvědomí. "Po základním neodkladném ošetření jsme pacientku letecky transportovali do nemocnice v pražských Střešovicích," dodal mluvčí záchranky. Podle jeho slov žena měla nejen těžký otřes mozku, ale lékař měl podezření na poranění pánve.

Okolnosti dopravní nehody vyšetřuje policie.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Občané a hosté Bedřichova mají poštovní úřad Partner v obchodu s potravinami

Po tříměsíční přestávce v provozu České pošty v Bedřichově se občané a návštěvníci horského střediska 1. srpna dočkali znovuotevření pobočky na adrese Bedřichov 1597 pod názvem Partner. Současně je v domku prodejna s potravinami a občerstvením - malou kavárnou.

Na blížící se čištění ulic řidiče ve Zlíně upozorní i VISO

Rozšíření způsobů informování je reakcí na fakt, že řada vozidel zůstává i přes žádost o přeparkování na svých místech, což znemožňuje pracovníkům Technických služeb úklid ulic.

Senioři budou mít v Havlíčkově Brodě své kontaktní centrum

V Havlíčkově Brodě vzniklo kontaktní a klubové místo pro lidi dříve narozené, tzv. Senior Point. Pod anglickým názvem se skrývá místo, kde lze posedět, poradit se např. o různých problémech, včetně právních, získat nejrůznější informace o veřejných a sociálních službách, úřadech a institucích apod.

Pohřešovaný muž nalezen mrtvý ve svém vozidle

Bezvládné tělo sedmatřicetiletého muže nalezl v pátek kolem šesté hodiny ráno myslivec, který se pohyboval v prostoru lesního porostu mezi Ostředkem a Choraticemi.

DOPORUČUJEME

AKCENTA ENERGIE – výrazná úspora za dodávky energií
Svým klientům nabízí produktová řešení pro úsporu nákladů za energie s individuálním přístupem a na míru potřebám každého z nich - oborová řešení pro podnikatele a firmy, výhodné ceny pro domácnosti. energy.akcenta.eu
MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.
Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.
Právě vychází nový časopis Dráček
Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný. www.casopis-dracek.cz

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu www.povinne-ruceni.com www.ippolna.cz