AKTUÁLNĚ / Doprava

Při nehodě motocyklu u Senohrab na Benešovsku se vážně zranila spolujezdkyně

5. 5. 2012 12:43:10 - aktualizováno: 5. 5. 2012 13:51:10
SENOHRABY

Vážná zranění utrpěla v sobotu v poledne spolujezdkyně motorkáře při dopravní nehodě u Senohrab na Benešovsku. Pro zraněnou ženu přiletěl na místo vrtulník.

"Muž utrpěl lehké zranění a odmítl ošetření," uvedl mluvčí středočeské záchranky Petr Mach.

Záchranáři z Benešova si však vyžádali přílet vrtulníku pro poraněnou ženu, která byla v bezvědomí. "Po základním neodkladném ošetření jsme pacientku letecky transportovali do nemocnice v pražských Střešovicích," dodal mluvčí záchranky. Podle jeho slov žena měla nejen těžký otřes mozku, ale lékař měl podezření na poranění pánve.

Okolnosti dopravní nehody vyšetřuje policie.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Zdice mají novou lávku a chodník pro návštěvníky lesoparku

Turisté, kteří navštíví lesopark ve Zdicích na Berounsku, se mohou těšit na novou lávku pro pěší a půlkilometrový chodník.

Zlínský kraj potřinácté ocení své nejlepší sportovce

Již třináctý ročník ankety „Sportovec Zlínského kraje“ vyhlašuje letos Zlínský kraj. Své nominace na ocenění sportovců z regionu za výsledky dosažené v roce 2014 může podávat široká veřejnost, a to na základě výzvy zveřejněné na webových stránkách Zlínského kraje.

Pražští kriminalisté rozkryli organizovaný gang kapsářů

Pětičlenná skupina opakovaně páchala majetkovou trestnou činnost, a to nejen na území naší republiky. Způsobená škoda se vyšplhala přes milion korun.

Další část rekonstrukce centra Znojma začne v únoru. Přinese dopravní omezení

V souvislosti s rekonstrukcí v centru města dojde k dočasným změnám v parkování i provozu na komunikacích. Vedení města proto prosí občany o toleranci a trpělivost po dobu stavby. Pokračovat se bude v rekonstrukci ulice Velká Michalská, která se revitalizuje v rámci projektu Regenerace ulic městské památkové rezervace.

DOPORUČUJEME

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.
Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.
Naftová topidla Master pro vytápění hal a staveb
Naftové topení patří mezi nejlevnější formy vytápění. Všechna naftová topidla Master mají motory s tepelnou ochranou a elektronickou regulaci plamene. Vždy se snažíme konkurovat nejnižší cenou, kde již od 2ks zboží nabízíme zajímavé slevy.
Právě vychází nový časopis Dráček
Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný. www.casopis-dracek.cz

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.povinne-ruceni.com topeni-topidla.com www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz