AKTUÁLNĚ / Doprava

16.5.2012

Zloděj mědi ohrozil provoz na železnici na Žďársku

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

O přerušení signalizačního zařízení na železniční trati mezi Skleným a Ostrovem nad Oslavou na Žďársku se postaral zatím neznámý zloděj. Zloděj ukradl signalizační kabel.

Zloděj si vybral málo frekventovanou trať mezi Skleným a Ostrovem nad Oslavou, kde ukradl několik set metrů kabelu. „Dosud neznámý pachatel přeštípal měděnou kabeláž signalizačního zařízení sloužícího ke zjištění aktuální pozice vlaku ve vymezeném úseku trati,“ potvrdila žďárská policejní mluvčí Petra Šmídová.

Policisté po pachateli pátrají, škoda byla vyčíslena na 28 000 korun.

Autor / zdroj: Mediafax

Doporučujeme

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

Vitakraft - zdravé mlsání pro naše mazlíčky!

I zvířata mají jen jedno zdraví! Pokud chceme našim domácím mazlíčkům dopřát to nejlepší, měli bychom jim podávat pouze pochoutky určené speciálně pro zvířata. Vybírejte z široké nabídky Vitakraftu. www.vitakraft.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Pokutu při policejní akci dostali i neukáznění chodci

Zábřežští policisté se ve čtvrtek dopoledne zaměřili na bezpečnost a plynulost silničního provozu. Zkontrolovali celkem 43 vozidel a zjistili 21 přest

Post

Policie hledá svědky sraženého chodce

V úterý 2. února 2016 někdy v době od 22:15 hod. do 23:00 hod. došlo na ulici Dukelská v Litovli k dopravní nehodě.

Post

Muž, který v lednu útočil nožem, byl obviněn a skončil ve vazbě

V polovině ledna jsme vás informovali o případu napadení 45letého muže, který jeho sok napadl nožem po předchozí hádce u restaurace Solovna v Přerově.

Reklama

Vitakraft

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.vceli-svicky.eu www.sigra.cz Vitakraft www.ippolna.cz