AKTUÁLNĚ / Doprava

Zloděj mědi ohrozil provoz na železnici na Žďársku

16. 5. 2012 19:19:00
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

O přerušení signalizačního zařízení na železniční trati mezi Skleným a Ostrovem nad Oslavou na Žďársku se postaral zatím neznámý zloděj. Zloděj ukradl signalizační kabel.

Zloděj si vybral málo frekventovanou trať mezi Skleným a Ostrovem nad Oslavou, kde ukradl několik set metrů kabelu. „Dosud neznámý pachatel přeštípal měděnou kabeláž signalizačního zařízení sloužícího ke zjištění aktuální pozice vlaku ve vymezeném úseku trati,“ potvrdila žďárská policejní mluvčí Petra Šmídová.

Policisté po pachateli pátrají, škoda byla vyčíslena na 28 000 korun.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Dynamo si z Jihlavy odváží bezbrankovou remízu

Důležitý bod na hřišti Jihlavy uhráli fotbalisté českobudějovického Dynama. Domácí měli po většinu utkání míč častěji na kopačkách, ale černobílé podržel brankář Křížek.

Praha 13 přivítá svoje prvňáčky

Nový školní začíná v Praze 13 každoročně zábavným programem pro místní prvňáky. Smyslem akce je rozptýlit dětem obavy z nástupu do školy.

Jízdní řády autobusů na Frýdecko-Místecku se změní, MHD Frýdek-Místek se rozšíří

Občané, kteří využívají veřejnou linkovou osobní dopravu na Frýdecko-Místecku, by měli od 1. září počítat s rozsáhlými změnami jízdních řádů.

Navštivte fotografickou výstavu na libereckém Krajském úřadu

V pondělí se otevře fotografická výstava Jiřího Hladíka a Lubomíra Vejražky k 100. výročí zahájení služeb Jedličkova ústavu v Liberci.

DOPORUČUJEME

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.
Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.povinne-ruceni.com www.ippolna.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu