AKTUÁLNĚ / Doprava

Zloděj mědi ohrozil provoz na železnici na Žďársku

16. 5. 2012 19:19:00
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

O přerušení signalizačního zařízení na železniční trati mezi Skleným a Ostrovem nad Oslavou na Žďársku se postaral zatím neznámý zloděj. Zloděj ukradl signalizační kabel.

Zloděj si vybral málo frekventovanou trať mezi Skleným a Ostrovem nad Oslavou, kde ukradl několik set metrů kabelu. „Dosud neznámý pachatel přeštípal měděnou kabeláž signalizačního zařízení sloužícího ke zjištění aktuální pozice vlaku ve vymezeném úseku trati,“ potvrdila žďárská policejní mluvčí Petra Šmídová.

Policisté po pachateli pátrají, škoda byla vyčíslena na 28 000 korun.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Slavia porazila Baník 3:1

Po výhře na Slovácku sešívaní zvládli i první domácí duel a s Baníkem si díky Škodovi, Zmrhalovi a Latkovi poradili 3:1.

3. kolo veřejné sbírky na "Obměnu nemocničních lůžek" překročilo hranici 500.000,- Kč

Finančním darem společnosti Groz-Beckert s.r.o. ve výši 40.000,- Kč, který dorazil na konto veřejné sbírky 1. srpna 2014, byla překonána první pomyslná meta částky půl milionu korun.

Valašskomeziříčské kulturní léto pokračuje koncerty Pavla Dobeše, Cimballicy i Letním kinem

Kulturní léto 2014 ve Valašském Meziříčí vkráčí do své druhé poloviny. V srpnu tempo nepolevuje a Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí zve kromě koncertů Zbyňka Ternera, Pavla Dobeše či Cimballicy také na promítání Letního kina.

Po Krnovské nemocnici čtou "babičky" pohádky nemocným dětem i v Havířově

Každý den včetně sobot a nedělí se bude sedm (od září dvanáct) seniorek a jeden senior snažit, aby pobyt v havířovské nemocnici nebyl pro děti tolik stresující.

DOPORUČUJEME

Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.
AKCENTA ENERGIE – výrazná úspora za dodávky energií
Svým klientům nabízí produktová řešení pro úsporu nákladů za energie s individuálním přístupem a na míru potřebám každého z nich - oborová řešení pro podnikatele a firmy, výhodné ceny pro domácnosti. energy.akcenta.eu
MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.
Právě vychází nový časopis Dráček
Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný. www.casopis-dracek.cz

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu www.povinne-ruceni.com www.ippolna.cz