AKTUÁLNĚ / Doprava

Zloděj mědi ohrozil provoz na železnici na Žďársku

16. 5. 2012 19:19:00
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

O přerušení signalizačního zařízení na železniční trati mezi Skleným a Ostrovem nad Oslavou na Žďársku se postaral zatím neznámý zloděj. Zloděj ukradl signalizační kabel.

Zloděj si vybral málo frekventovanou trať mezi Skleným a Ostrovem nad Oslavou, kde ukradl několik set metrů kabelu. „Dosud neznámý pachatel přeštípal měděnou kabeláž signalizačního zařízení sloužícího ke zjištění aktuální pozice vlaku ve vymezeném úseku trati,“ potvrdila žďárská policejní mluvčí Petra Šmídová.

Policisté po pachateli pátrají, škoda byla vyčíslena na 28 000 korun.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Tramvaje v Jablonci mají i po 50 letech od zrušení mnoho fanoušků

Příznivci tramvajové dopravy v Jablonci nad Nisou zaplnili v sobotu Dům Jany a Josefa Scheybalových. Společně si připomněli 50 let, které uplynuly od zrušení zdejší tramvajové dopravy na trase Rychnov - Jablonec - Janov.

Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice modernizuje svá oddělení

Čtyřiadvacet pacientů Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice už třetí týden využívá nově opravené oddělení, které sídlí v bývalé zámecké budově.

Držitelem titulu Vinařství roku 2014 se stala společnost Chateau Valtice - Vinné sklepy Valtice a.s.

Vítězem šestého ročníku soutěže o titul Vinařství roku 2014, pořádané Svazem vinařů ČR, se stala společnost Chateau Valtice - Vinné sklepy Valtice a.s.

Kriminalisté zadrželi dva muže, kteří prodávali pervitin

Kriminalisté prvního policejního obvodu 5. oddělení v minulých dnech zadrželi dva muže, kterým kladou za vinu, že prodávali pervitin.

DOPORUČUJEME

Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.
Naftová topidla Master pro vytápění hal a staveb
Naftové topení patří mezi nejlevnější formy vytápění. Všechna naftová topidla Master mají motory s tepelnou ochranou a elektronickou regulaci plamene. Vždy se snažíme konkurovat nejnižší cenou, kde již od 2ks zboží nabízíme zajímavé slevy.
MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

topeni-topidla.com www.ippolna.cz www.povinne-ruceni.com