AKTUÁLNĚ / Doprava

16. 5. 2012 19:19:00

Zloděj mědi ohrozil provoz na železnici na Žďársku

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

O přerušení signalizačního zařízení na železniční trati mezi Skleným a Ostrovem nad Oslavou na Žďársku se postaral zatím neznámý zloděj. Zloděj ukradl signalizační kabel.

Zloděj si vybral málo frekventovanou trať mezi Skleným a Ostrovem nad Oslavou, kde ukradl několik set metrů kabelu. „Dosud neznámý pachatel přeštípal měděnou kabeláž signalizačního zařízení sloužícího ke zjištění aktuální pozice vlaku ve vymezeném úseku trati,“ potvrdila žďárská policejní mluvčí Petra Šmídová.

Policisté po pachateli pátrají, škoda byla vyčíslena na 28 000 korun.

Autor / zdroj: Mediafax

Doporučujeme

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

Naftová topidla Master pro vytápění hal a staveb

Naftové topení patří mezi nejlevnější formy vytápění. Všechna naftová topidla Master mají motory s tepelnou ochranou a elektronickou regulaci plamene. Vždy se snažíme konkurovat nejnižší cenou, kde již od 2ks zboží nabízíme zajímavé slevy.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Prohlídky zámeckých zahrad a parků aneb život v empíru

Letos slaví střední Evropa dvousté výročí tzv. Vídeňského kongresu. Přijďte do zámeckých zahrad a parků na komentované prohlídky připravované a vede

Post

Pomozte vypátrat nemocného trempa. Otec pohřešuje od poloviny července svého syna

Pražští kriminalisté pátrají po čtyřiadvacetiletém mladíkovi, který odešel ze svého bydliště a doposud se nevrátil, ani o sobě nedal vědět.

Post

Cyklistka nadýchala skoro dvě promile alkoholu

V pondělí před sedmnáctou hodinou v obci Němčice nad Hanou byla kontrolovaná 65letá žena, která jela na jízdním kole. Měla v dechu skoro dvě promile a

Reklama

IP POLNÁ

Reklama

PARTNEŘI

www.sigra.cz www.ippolna.cz topeni-topidla.com www.beautyexpo.cz www.vceli-svicky.eu