AKTUÁLNĚ / Doprava

Zloděj mědi ohrozil provoz na železnici na Žďársku

16. 5. 2012 19:19:00
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

O přerušení signalizačního zařízení na železniční trati mezi Skleným a Ostrovem nad Oslavou na Žďársku se postaral zatím neznámý zloděj. Zloděj ukradl signalizační kabel.

Zloděj si vybral málo frekventovanou trať mezi Skleným a Ostrovem nad Oslavou, kde ukradl několik set metrů kabelu. „Dosud neznámý pachatel přeštípal měděnou kabeláž signalizačního zařízení sloužícího ke zjištění aktuální pozice vlaku ve vymezeném úseku trati,“ potvrdila žďárská policejní mluvčí Petra Šmídová.

Policisté po pachateli pátrají, škoda byla vyčíslena na 28 000 korun.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Srazil opilého chodce a ujel. Policie hledá svědky nehody

Ve středu 17. prosince před devátou hodinou večerní narazil neznámý řidič osobního vozidla pravým zpětným zrcátkem do čtyřiašedesátiletého chodce. Nehoda se stala na Benešově nábřeží.

Oboustranné kabáty z módní kolekce Vášeň křivky v proměnách z liberecké textilky byla v celonárodní soutěži nejlepší

Dárek pod vánoční stromeček si nadělili studenti SPŠ textilní v Liberci, když ve velké konkurenci středních škol ovládli 26. ročník soutěže Mladý Módní Tvůrce České republiky, který se konala minulý týden v Jihlavě.

Nejkrásnější vánoční perníčky jsou k vidění v Pivovarském muzeum v Plzni

Už pojedenácté se ve čtvrtek 18. prosince v Pivovarském muzeu v Plzni vyhlašovaly nejzdařilejší vánoční perníčky. Ve třech kategoriích si ceny a inspirativní dárky odnesli autoři vždy tří nejkrásnějších výrobků.

Praha připravuje tendr na nakládání s komunálním odpadem pro období 2016 – 2025

Městská rada schválila záměr na realizaci veřejné zakázky „Zajištění komplexního systému nakládání s komunálním odpadem na území hl. m. Prahy na období 2016 - 2025“. Předpokládaná hodnota zakázky je 12,8 mld. Kč (bez DPH).

DOPORUČUJEME

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.
Právě vychází nový časopis Dráček
Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný. www.casopis-dracek.cz
Naftová topidla Master pro vytápění hal a staveb
Naftové topení patří mezi nejlevnější formy vytápění. Všechna naftová topidla Master mají motory s tepelnou ochranou a elektronickou regulaci plamene. Vždy se snažíme konkurovat nejnižší cenou, kde již od 2ks zboží nabízíme zajímavé slevy.
Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz www.povinne-ruceni.com topeni-topidla.com