AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Nehoda v Morkovicích.
Nehoda v Morkovicích.
Autor / zdroj: Policie ČR
21.8.2017

Dopravní nehoda v Morkovicích

MORKOVICE

V pátek vyjížděli dopravní policisté k nehodě, ke které došlo krátce po třetí hodině odpoledne v Morkovicích. Nehoda si vyžádala jedno lehké zranění.

Podle dosavadních informací jel čtyřiašedesátiletý řidič vozidla Fiat Ducato po ulici Nádražní a hodlal odbočit vlevo na ulici 17. listopadu. Při tom nedal přednost protijedoucímu motocyklu. Jeho řidič chtěl zabránit přímému nárazu, začal prudce brzdit a upadl na komunikaci. Utrpěl lehké zranění, se kterým jej záchranáři převezli do kroměřížské nemocnice. Ve vozidle cestovali dva muži, oba vyvázli bez zranění.

U řidiče fiatu provedli policisté Obvodního oddělení Morkovice dechovou zkoušku, s negativním výsledkem. Stejně dopadla i u druhého řidiče v nemocnici.

Policisté nehodu i nadále šetří.

Autor / zdroj: Ing. Barbora Balášová

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Park Háječek se dočká obměny zeleně

Vykácení starých a nevhodných stromů, náletových dřevin a keřů a následná výsadba nových stromů se připravuje v rámci obnovy parku Háječek na hradecké

Post

V Bohumíně nabízejí k prodeji další stavební parcely

Zájem o stavební parcely v Bohumíně roste. Po deseti zasíťovaných pozemcích ve Slunečné ulici se vloni doslova zaprášilo. Město proto teď přichází s n

Post

V Nemocnici Nový Jičín přišlo v prvním pololetí na svět 392 dětí

Eliška, Tereza, Jakub či Adam, ale i Aurelio nebo Marlen – taková jména dostávali v prvním pololetí novorozenci v porodnici Nemocnice Nový Jičín. Celk

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz

REKLAMA