AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
16.7.2018

Nehoda na na dálnici D35

OLOMOUC / MOHELNICE

V pondělí krátce po 6-té hodině ranní vyjížděli profesionální hasiči z Olomouce k dopravní nehodě osobního a dodávkového vozidla na dálnici D35 ve směru z Olomouce na Mohelnici.

Hasiči provedli vyproštění zraněného řidiče z dodávkového vozidla čelním sklem, pomocí speciální pily určené na řezání skel. Následně zraněného řidiče předali do péče zdravotníků zdravonické záchranné služby. Hasiči provedli protipožární opatření, zasypání uniklých provozních kapalin sorbentem a převrácení vozidla zpět na kola. Nehoda si vyžádala dvě zraněné osoby.

Dálnice byla z důvodu nehody uzavřena a doprava byla vedena přes objízdnou trasu. I na objízdné trase, kousek od místa první nehody došlo k dopravní nehodě. Tentokrát se jednalo o tři vozidla, a to jednoho nákladního a dvou osobních vozidel. Tato nehoda si nevyžádala žádná zranění.

Autor / zdroj: Ing. Filip Hrdina

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Výstava fotografií zachycuje nádhernou krajinu jižní Moravy

Fotografická výstava v Městském muzeu a galerii v Břeclavi představuje krásy regionu jižní Moravy ve své typické podobě. Tak, jak je zachytil Ladislav

Post

Návštěvníci Zoo Ostrava si mohou stále užívat projížďku safari expresem či prohlídky pěstebních skleníků

Během hlavní návštěvnické sezóny návštěvníkům Zoologické zahrady a botanického parku Ostrava zpestřují prohlídku nejrůznější aktivity. Většinu z nich

Post

Na Proseku můžete navštívit největší modelové kolejiště velikosti "0" v Česku

Milovníci modelů vláčků by si měli do kalendářů poznamenat, že ve dnech 20. a 22. října a 10. listopadu mají možnost prohlédnout si největší modelové

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz

REKLAMA