AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
16.7.2018

Nehoda na na dálnici D35

OLOMOUC / MOHELNICE

V pondělí krátce po 6-té hodině ranní vyjížděli profesionální hasiči z Olomouce k dopravní nehodě osobního a dodávkového vozidla na dálnici D35 ve směru z Olomouce na Mohelnici.

Hasiči provedli vyproštění zraněného řidiče z dodávkového vozidla čelním sklem, pomocí speciální pily určené na řezání skel. Následně zraněného řidiče předali do péče zdravotníků zdravonické záchranné služby. Hasiči provedli protipožární opatření, zasypání uniklých provozních kapalin sorbentem a převrácení vozidla zpět na kola. Nehoda si vyžádala dvě zraněné osoby.

Dálnice byla z důvodu nehody uzavřena a doprava byla vedena přes objízdnou trasu. I na objízdné trase, kousek od místa první nehody došlo k dopravní nehodě. Tentokrát se jednalo o tři vozidla, a to jednoho nákladního a dvou osobních vozidel. Tato nehoda si nevyžádala žádná zranění.

Autor / zdroj: Ing. Filip Hrdina

Doporučujeme

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Zoo Praha se narodila gueréza pláštíková

V úterý ráno přibyl do skupiny gueréz pláštíkových, žijících na jednom z Opičích ostrovů v dolní části Zoo Praha, další přírůstek. Zasloužilé matce Lo

Post

Vánoce ve Slováckém muzeu nabídnou předvádění výroby vánočních ozdob či betlémových figurek

Předvádění výroby vánočních ozdob, betlémových figurek a pečiva pro širokou veřejnost. To všechno bude součástí akce nazvané Vánoce ve Slováckém muzeu

Post

Policisté navštívili v Čáslavi tři školy. Mluvili se studenty mimo jiné o problematice drog

Studenti třech čáslavských škol měli možnost besedovat s policisty o problematice drog. Dozvěděli se o oprávnění policie a možnosti při kontrolách nad

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz

REKLAMA