AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
Autor / zdroj: HZS Olomouckého kraje
16.7.2018

Nehoda na na dálnici D35

OLOMOUC / MOHELNICE

V pondělí krátce po 6-té hodině ranní vyjížděli profesionální hasiči z Olomouce k dopravní nehodě osobního a dodávkového vozidla na dálnici D35 ve směru z Olomouce na Mohelnici.

Hasiči provedli vyproštění zraněného řidiče z dodávkového vozidla čelním sklem, pomocí speciální pily určené na řezání skel. Následně zraněného řidiče předali do péče zdravotníků zdravonické záchranné služby. Hasiči provedli protipožární opatření, zasypání uniklých provozních kapalin sorbentem a převrácení vozidla zpět na kola. Nehoda si vyžádala dvě zraněné osoby.

Dálnice byla z důvodu nehody uzavřena a doprava byla vedena přes objízdnou trasu. I na objízdné trase, kousek od místa první nehody došlo k dopravní nehodě. Tentokrát se jednalo o tři vozidla, a to jednoho nákladního a dvou osobních vozidel. Tato nehoda si nevyžádala žádná zranění.

Autor / zdroj: Ing. Filip Hrdina

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Týně nad Vltavou propukne již třetí ročník vodáckých slavností

V sobotu 25. srpna propukne třetí ročník vodáckých oslav na klidné hladině řeky Vltavy v Týně nad Vltavou. Tato celodenní akce nabídne sportovní progr

Post

Novorozená holčička v babyboxu Slezské nemocnice

Zdravotníci Slezské nemocnice v Opavě nalezli v pátek 17. srpna pár minut po 19. hodině v babyboxu čerstvě narozenou holčičku.

Post

Hlavní hvězdou Městských slavností v Králově Dvoře bude Xindl X

Králodvorské kulturní léto 2018 vyvrcholí poslední srpnovou sobotu tradičními Městskými slavnostmi. Návštěvníci se mohou těšit na takové hudební ikony

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz

REKLAMA