AKTUÁLNĚ / Krimi

Pražští policisté ve svém volnu chytili dealera pervitinu přímo při činu

9. 8. 2011 15:26:00
PRAHA

Dealera pervitinu zadrželi v pondělí večer policisté na ulici v pražských Vinohradech, právě když se snažil drogy prodat. Policisté sice nebyli ve službě, dealera ale zadrželi a převedli na služebnu.

"Čtyřicetiletého prodejce omamných látek si policisté všimli na Tylově náměstí ve chvíli, kdy k němu přistoupil zájemce o prodávané zboží. Ten v ruce třímal odpovídající hotovost. Byť obchod proběhl během několika málo okamžiků v rámci možností skrytě, i tak si policista s policistkou všimli, že transakce proběhla. Proto okamžitě zakročili a dealera i kupujícího zadrželi," popsal mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Dealer se ještě snažil zbavit důkazů, a drogy proto zahodil na zem. "Odhodil černé pouzdro s třinácti igelitovými sáčky, které obsahovaly hnědobílou krystalickou látku," uvedl Hulan.

Kriminalisté případ vyšetřují pro podezření z nedovolené výroby a distribuce drog, pachateli hrozí až pět let vězení.

Autor / zdroj:


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prahu letos čekají opravy tramvajových tratí, povrchů komunikací i rekonstrukce mostů

Hlavní město Praha se v letošním roce dočká investic do dopravních staveb za více než 3,5 mld. Kč. Kromě dokončení výstavby Tunelového komplexu Blanka se jedná o více než 235 stavebních prací, které jsou hrazeny z rozpočtu hlavního města, státních peněz i evropských dotací.

Prague Design Week promění jarní Prahu v metropoli designu

Druhý ročník Prague Design Week odstartuje již 11. května a veřejnost seznámí s designovými odvětvími vskutku komplexně. Kromě přehlídky více než 70 vystavovatelů totiž přinese i přednášky o procesu tvorby, Design Kino nebo workshopy s návrháři.

Investice a provoz karty Opencard stály Hl. m. Prahu už 1, 74 miliardy korun

Karta Pražana stála Hl. m. Prahu už 1, 74 miliardy korun a pokračovat v tomto projektu je pro město jednoznačně nevýhodné.

Novoměstskou radnici již podruhé zaplaví česká řemesla všeho druhu

O tom, že na dobře zvládnuté řemeslo je radost pohledět, se mohou návštěvníci přesvědčit na druhém ročníku velkého trhu „Řemeslo na Novoměstské radnici“, který se koná 15. a 16. 5. 2015 (10-18hod) v historických prostorách Novoměstské radnice na Karlově náměstí.

DOPORUČUJEME

Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.
Naftová topidla Master pro vytápění hal a staveb
Naftové topení patří mezi nejlevnější formy vytápění. Všechna naftová topidla Master mají motory s tepelnou ochranou a elektronickou regulaci plamene. Vždy se snažíme konkurovat nejnižší cenou, kde již od 2ks zboží nabízíme zajímavé slevy.
MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

topeni-topidla.com www.ippolna.cz www.povinne-ruceni.com