AKTUÁLNĚ / Krimi

9. 8. 2011 15:26:00

Pražští policisté ve svém volnu chytili dealera pervitinu přímo při činu

PRAHA

Dealera pervitinu zadrželi v pondělí večer policisté na ulici v pražských Vinohradech, právě když se snažil drogy prodat. Policisté sice nebyli ve službě, dealera ale zadrželi a převedli na služebnu.

"Čtyřicetiletého prodejce omamných látek si policisté všimli na Tylově náměstí ve chvíli, kdy k němu přistoupil zájemce o prodávané zboží. Ten v ruce třímal odpovídající hotovost. Byť obchod proběhl během několika málo okamžiků v rámci možností skrytě, i tak si policista s policistkou všimli, že transakce proběhla. Proto okamžitě zakročili a dealera i kupujícího zadrželi," popsal mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Dealer se ještě snažil zbavit důkazů, a drogy proto zahodil na zem. "Odhodil černé pouzdro s třinácti igelitovými sáčky, které obsahovaly hnědobílou krystalickou látku," uvedl Hulan.

Kriminalisté případ vyšetřují pro podezření z nedovolené výroby a distribuce drog, pachateli hrozí až pět let vězení.

Autor / zdroj:

Doporučujeme

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

Naftová topidla Master pro vytápění hal a staveb

Naftové topení patří mezi nejlevnější formy vytápění. Všechna naftová topidla Master mají motory s tepelnou ochranou a elektronickou regulaci plamene. Vždy se snažíme konkurovat nejnižší cenou, kde již od 2ks zboží nabízíme zajímavé slevy.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Mikulovský amfiteátr zažil křest

Mikulovský amfiteátr byl po své rozsáhlé rekonstrukci v pátek 3. července pokřtěn divadelním představením Světáci. To zahájilo netradiční dvoudenní fe

Post

Strážníci zadrželi muže, který nožem ohrožoval skupinu osob

V sobotu večer zadrželi kladenští strážníci muže, který nožem ohrožoval skupinu osob ve Štítného ulici. Incident se stal v pondělí krátce po dvacáté h

Post

Radní Valašského Meziříčí se zabývali výsledky inspekce v mateřských školách. Dopadly dobře

Rada města Valašské Meziříčí se na své poslední červnové schůzi zabývala výsledky inspekčního šetření na mateřské škole Seifertova a Štěpánov. Česká š

Reklama

IP POLNÁ

Reklama

PARTNEŘI

topeni-topidla.com www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz