AKTUÁLNĚ / Krimi

V pražských Vinohradech skočila seniorka z okna, zemřela na místě

10. 5. 2012 8:49:57
PRAHA

Smrtelná zranění utrpěla ve čtvrtek ráno seniorka, která v pražských Vinohradech vyskočila z okna domu ve třetím patře. Dvaadevadesátiletou ženu se policisté pokoušeli resuscitovat, ale lékař konstatoval smrt.

Do ulice U Zvonařky v Praze 2 vyjížděli policisté se záchranáři před půl osmou ráno. Podle svědků z místa žena vyskočila sama.

Případ policisté nadále vyšetřují a mimo jiné se zabývají motivem činu.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Praha 2 část poskytne 600 tisíc korun na kulturní projekty

Desítky pražských kulturních projektů se uskuteční i díky veřejné finanční podpoře městské části Praha 2. Radní druhé městské části souhlasili s poskytnutím daru dvaceti osmi projektům z oblasti kultury. Celkem se mezi ně rozdělí 600 tisíc korun.

Evropský šampionát fotbalistů do 21 let se blíží, hostit jej bude také Zlínský kraj

Členy organizačního výboru Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let 2015 v čele s předsedou Fotbalové asociace ČR Miroslavem Peltou v pondělí přijal v sídle Zlínského kraje hejtman Stanislav Mišák.

Krumlovská Anežka hostila studenty z Rakouska. Učila je pálit keramiku dřevem

Dvoudenní workshop na Střední uměleckoprůmyslové škole svaté Anežky České v Českém Krumlově mají za sebou studenti linecké školy HBLA. Mimo jiné se učili pracovat s keramickou pecí na dřevo.

Jičín omezuje novou vyhláškou provoz heren na svém území

Zastupitelé schválili na svém posledním jednání obecně závaznou vyhlášku č. 1/2015, která omezuje stávající herny v Jičíně. Omezena bude provozní doba stávajících 14 heren a jejich propagace. Vyhláška bude platit od začátku roku 2016.

DOPORUČUJEME

Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.
Naftová topidla Master pro vytápění hal a staveb
Naftové topení patří mezi nejlevnější formy vytápění. Všechna naftová topidla Master mají motory s tepelnou ochranou a elektronickou regulaci plamene. Vždy se snažíme konkurovat nejnižší cenou, kde již od 2ks zboží nabízíme zajímavé slevy.
MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

REKLAMA

IP POLNÁREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.povinne-ruceni.com topeni-topidla.com www.ippolna.cz