AKTUÁLNĚ / Krimi

V pražských Vinohradech skočila seniorka z okna, zemřela na místě

10. 5. 2012 8:49:57
PRAHA

Smrtelná zranění utrpěla ve čtvrtek ráno seniorka, která v pražských Vinohradech vyskočila z okna domu ve třetím patře. Dvaadevadesátiletou ženu se policisté pokoušeli resuscitovat, ale lékař konstatoval smrt.

Do ulice U Zvonařky v Praze 2 vyjížděli policisté se záchranáři před půl osmou ráno. Podle svědků z místa žena vyskočila sama.

Případ policisté nadále vyšetřují a mimo jiné se zabývají motivem činu.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Panda Fanda baví i radí v jabloneckých mateřských školkách

Jablonečtí strážníci v uplynulých týdnech absolvovali návštěvy ve 23 městských mateřských školkách.

Na zlínské náměstí přijede Testovací sanitka

Na náměstí Míru dorazí v úterý 25. listopadu Testovací sanitka, ve které si budou moci zájemci nechat provést zdarma test na HIV. Akce, která potrvá 14 do 18 hodin, se uskuteční v rámci Evropského testovacího týdne.

Strážníci zadrželi mladou ženu, která o půlnoci odřezávala kabely pilkou na železo

V neděli večer bylo telefonicky oznámeno strážníkům z Prahy 8, že v ulici Chabařovická někdo ve výkopu, kde se provádí zemní práce, odřezává kabely.

V Centru Chodov vyrostl Teribear stánek Nadace Terezy Maxové

Oblíbený medvídek Teribear, symbol úspěšného charitativního projektu nadace Terezy Maxové, je od 14. listopadu k vidění v Centru Chodov.

DOPORUČUJEME

Naftová topidla Master pro vytápění hal a staveb
Naftové topení patří mezi nejlevnější formy vytápění. Všechna naftová topidla Master mají motory s tepelnou ochranou a elektronickou regulaci plamene. Vždy se snažíme konkurovat nejnižší cenou, kde již od 2ks zboží nabízíme zajímavé slevy.
Právě vychází nový časopis Dráček
Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný. www.casopis-dracek.cz
Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.
MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz www.povinne-ruceni.com topeni-topidla.com