AKTUÁLNĚ / Krimi

V pražských Vinohradech skočila seniorka z okna, zemřela na místě

10. 5. 2012 8:49:57
PRAHA

Smrtelná zranění utrpěla ve čtvrtek ráno seniorka, která v pražských Vinohradech vyskočila z okna domu ve třetím patře. Dvaadevadesátiletou ženu se policisté pokoušeli resuscitovat, ale lékař konstatoval smrt.

Do ulice U Zvonařky v Praze 2 vyjížděli policisté se záchranáři před půl osmou ráno. Podle svědků z místa žena vyskočila sama.

Případ policisté nadále vyšetřují a mimo jiné se zabývají motivem činu.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Zlínská „Seďárna“ zahajuje v listopadu provoz

Pro muže a ženy bez přístřeší se už od soboty 1. listopadu otevírá tzv. „seďárna“ na ulici Hornomlýnská, kde budou moci v bezpečí přečkat chladné noci. „

Karlovarští kriminalisté odhalili výrobnu pervitinu. Zabavili téměř 5 kilogramů pervitinu

Kriminalisté v Karlovarském kraji pokračují v úspěšném boji proti drogové kriminalitě. Ve čtvrtek odhalili další výrobnu pervitinu. Při domovní prohlídce zajistili téměř 5 kilogramů pervitinu. Při prodeji na černém trhu by si tak prodejci přišli na cca 5 milionů korun.

Nadace ČEZ pomáhá obnovovat aleje. Naposledy podpořila výsadbu v severočeském Šluknově

Nejsevernější české město Šluknov se pyšní novou alejí podél polní cesty směrem na Knížecí. Patrony nových ovocných stromů se stali místní občané, kteří rovnou pomohli s jejich sázením. Na pořízení 180 ovocných dřevin přispěla částkou téměř 158 tisíc korun Nadace ČEZ.

V Centru Černý Most se bude veslovat na podporu handicapovaných dětí

Pátek 7. listopadu bude v Centru Černý Most patřit všem, kteří rádi pomáhají druhým.

DOPORUČUJEME

Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.
Naftová topidla Master pro vytápění hal a staveb
Naftové topení patří mezi nejlevnější formy vytápění. Všechna naftová topidla Master mají motory s tepelnou ochranou a elektronickou regulaci plamene. Vždy se snažíme konkurovat nejnižší cenou, kde již od 2ks zboží nabízíme zajímavé slevy.
MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.casopis-dracek.cz www.povinne-ruceni.com topeni-topidla.com www.ippolna.cz