AKTUÁLNĚ / Krimi

V pražských Vinohradech skočila seniorka z okna, zemřela na místě

10. 5. 2012 8:49:57
PRAHA

Smrtelná zranění utrpěla ve čtvrtek ráno seniorka, která v pražských Vinohradech vyskočila z okna domu ve třetím patře. Dvaadevadesátiletou ženu se policisté pokoušeli resuscitovat, ale lékař konstatoval smrt.

Do ulice U Zvonařky v Praze 2 vyjížděli policisté se záchranáři před půl osmou ráno. Podle svědků z místa žena vyskočila sama.

Případ policisté nadále vyšetřují a mimo jiné se zabývají motivem činu.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nový školní rok ve Větřní zahájí dětská dopravní soutěž

Jak se chovat bezpečně v silničním provozu se dozví Děti ve Větřní na Českokrumlovsku hned na začátku nového školního roku. V pondělí 1. září v 15 hodin odstartuje v parku u obecního úřadu dopravní soutěž Větřenská cyklojízda. Děti zde dostanou možnost vyzkoušet si mimo jiné cyklosimulátor a autotrenažer.

Městská knihovna Valašské Meziříčí: Od září nová otevírací doba na dětském oddělení

Od září rozšiřuje Městská knihovna Valašské Meziříčí provozní dobu na oddělení pro děti a mládež na ulici Zašovská. V pondělí a ve středu bude otevřeno od 12 do 18 hodin, v úterý a v pátek od 12 do 17 hodin, ve čtvrtek zavřeno.

Extrémnímu sportovci Tomáši Petrečkovi budou fandit Číňané v uniformách

Před týdnem obsadili druhé místo na Mistrovství ČR, teď se opavský extrémní sportovec a horolezec Tomáš Petreček chystá se svým týmem na dva závody do Číny.

V září představí knihovna ve Valašském Meziříčí výstavu fotografií, Putinovy hry i Marocké království

Městská knihovna připravila na měsíc září řadu opravdových lahůdek. Pavel Hon představí ve vestibulu knihovny své fotografie z divadelních představení. Snímek Putinovy hry rusko-izraelského režiséra Alexandera Genteleva zachycuje nejen zničenou divokou přírodu, ale rovněž přebujelou korupci v jádru Putinovy olympiády.

DOPORUČUJEME

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.
Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.casopis-dracek.cz www.povinne-ruceni.com www.ippolna.cz