AKTUÁLNĚ / Krimi

V pražských Vinohradech skočila seniorka z okna, zemřela na místě

10. 5. 2012 8:49:57
PRAHA

Smrtelná zranění utrpěla ve čtvrtek ráno seniorka, která v pražských Vinohradech vyskočila z okna domu ve třetím patře. Dvaadevadesátiletou ženu se policisté pokoušeli resuscitovat, ale lékař konstatoval smrt.

Do ulice U Zvonařky v Praze 2 vyjížděli policisté se záchranáři před půl osmou ráno. Podle svědků z místa žena vyskočila sama.

Případ policisté nadále vyšetřují a mimo jiné se zabývají motivem činu.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Externí analýza financí Rožnov pod Radhoštěm. Výsledek? Velmi dobrý

Vynikající, velmi dobré. Takovými slovy hodnotí hospodaření města nezávislá analýza financí města Rožnov pod Radhoštěm, kterou zpracovala společnost Cityfinance.

V Krajinské v Českých Budějovicích by měla být jídelna šťastných lidí

Radní schválili pronájem nemovitosti v Krajinské ulici č.23, kde by měla vzniknout vegansko – vitariánská jídelna, obchod zdravé výživy a školící centrum.

Cyklisté se dočkali: Zlín s Otrokovicemi a Lukovem spojily nové cyklostezky

Dlouho očekávaná cyklistická propojení Zlína se sousedními Otrokovicemi a Lukovem jsou realitou. Stavbaři již dokončili práce a obě cyklostezky nyní čeká kolaudace. V příštím týdnu proběhnou organizované cyklojízdy v rámci jejich zprovoznění.

Skončil šestý ročník MFF Ostrava Kamera OKO, cenu za nejlepší kameru získal španělský film s Casanovou a Drákulou

Španělská Historka o mojí smrti získala Cenu Ostrava Kamera Oko za nejlepší kameru. Český kameraman Lukáš Milota převzal ocenění v Krátkometrážní soutěži za snímek Pevnost.

DOPORUČUJEME

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.
Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.casopis-dracek.cz www.povinne-ruceni.com www.ippolna.cz