AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor / zdroj: Pixabay
24.9.2017

Městská kamera odhalila hrubé zacházení se štěnětem psa

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Podezření na týrání psa čtyřiadvacetiletým mužem z Českých Budějovic bude v nejbližších dnech předmětem šetření policistů.

V pátek v půl druhé ráno vzbudil pozornost obsluhy městského kamerového systému muž, který v Nádražní ulici hrubě zacházel se štěnětem psa na vodítku. Několikrát ho prudce odmrštil od sebe a s vodítkem ho dokonce pověsil na plot. Na místo okamžitě vyjížděla hlídka městské policie.

Strážníci muže se psem zastihli u obchodního centra Mercury. Čtyřiadvacetiletý muž na dotaz strážníků odvětil, že mu dotyčný pes na vodítku nepatří. Kdo je jeho majitelem, se však strážníci nedozvěděli. Na místo vzápětí přivolali hlídku Policie ČR, která si celý případ převzala k dalšímu šetření. Muž poté předal štěně do rukou strážníků, kteří ho převezli k lékařskému ošetření na veterinární kliniku. Štěně nakonec umístili do městského útulku.

Autor / zdroj: Mgr. Věra Školková

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Dobrovolníci v Uherskohradišťské nemocnici vracejí pacientům chuť do života i s pomocí pejsků

Dobrovolnictví v posledních letech nabírá na síle, a to i v České republice. S lidmi, ochotnými věnovat úsilí a volný čas ve prospěch jiných, spolupra

Post

Do oprav vozovek a chodníků budou Otrokovice ještě letos investovat devět milionů

Do konce září letošního roku budou provedeny opravy chodníků a silnic na území města Otrokovice v celkové hodnotě více než devět milionů korun. Tyto f

Post

Začíná oprava kaple Jihoslovanského mauzolea

Začátek druhé etapy záchrany unikátního Jihoslovanského mauzolea je na spadnutí. Firma, která bude opravy mauzolea provádět, už převzala staveniště. B

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz

REKLAMA