AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis:
23.4.2018

V Havířově hořel hotel

HAVÍŘOV

Celkem šest jednotek hasičů vyjelo v neděli 22.4. ve večerních hodinách k nahlášenému požáru desetipatrového hotelu v Havířově – Prostřední Suché.

Operační středisko HZS MSK přijalo tísňové volání v 18:48 hodin. Na místo byla ihned vyslána jednotka profesionálních hasičů z Moravskoslezského kraje ze stanice Havířov spolu s dobrovolnými kolegy z Havířova a Havířova – Životic. Za pár minut byly jednotky doplněné o posily profesionálních hasičů z Karviné a dalšími dobrovolnými jednotka z Šenova a Petřvaldu. Na místě zasahovalo celkem sedm cisteren hasičů spolu s jedním automobilovým žebříkem a automobilovou plošinou.

Po příjezdu na místo události hasiči okamžitě nasadili na likvidaci požáru jeden vodní proud a zároveň prováděli průzkum v celém komplexu hotelu. Během požáru došlo ke zranění dvou osob, které hasiči na místě ošetřili a po příjezdu posádky Zdravotnické záchranné služby jim zraněné předali do péče. Hasiči dostali požár po kontrolu během necelých třiceti minut, další dvacet minut jim zabrala finální likvidace.

Příčina požáru je v šetření vyšetřovatelů HZS MSK. Škoda způsobená požárem nebyla zatím vyčíslena.

Autor / zdroj: Ing. Lukáš Popp

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Záchranáři vyjížděli k těžce podchlazenému na Frýdecko-Místecku

Posádky záchranářů zasahovaly ve Frýdlantu nad Ostravicí u muže se život ohrožujícím podchlazením. K pacientovi vyjely týmy rendez-vous a rychlé zdra

Post

Poklady podzemí - 10 let archeologických objevů v Pojizeří

V Muzeu Českého ráje v Turnově připravili po deseti letech čistě „archeologický“ výstavní projekt, kterým představí výsledky nejdůležitějších archeolo

Post

Městská policie hledá strážníka, hlásit se lze do poloviny února

Kroměřížská městská policie vypsala výběrové řízení na místo strážníka. V Kroměříži momentálně slouží 36 strážníků. Nový by měl nastoupit od května.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA