AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis:
Autor / zdroj: HZS Moravskoslezského kraje
23.4.2018

V Havířově hořel hotel

HAVÍŘOV

Celkem šest jednotek hasičů vyjelo v neděli 22.4. ve večerních hodinách k nahlášenému požáru desetipatrového hotelu v Havířově – Prostřední Suché.

Operační středisko HZS MSK přijalo tísňové volání v 18:48 hodin. Na místo byla ihned vyslána jednotka profesionálních hasičů z Moravskoslezského kraje ze stanice Havířov spolu s dobrovolnými kolegy z Havířova a Havířova – Životic. Za pár minut byly jednotky doplněné o posily profesionálních hasičů z Karviné a dalšími dobrovolnými jednotka z Šenova a Petřvaldu. Na místě zasahovalo celkem sedm cisteren hasičů spolu s jedním automobilovým žebříkem a automobilovou plošinou.

Po příjezdu na místo události hasiči okamžitě nasadili na likvidaci požáru jeden vodní proud a zároveň prováděli průzkum v celém komplexu hotelu. Během požáru došlo ke zranění dvou osob, které hasiči na místě ošetřili a po příjezdu posádky Zdravotnické záchranné služby jim zraněné předali do péče. Hasiči dostali požár po kontrolu během necelých třiceti minut, další dvacet minut jim zabrala finální likvidace.

Příčina požáru je v šetření vyšetřovatelů HZS MSK. Škoda způsobená požárem nebyla zatím vyčíslena.

Autor / zdroj: Ing. Lukáš Popp

Doporučujeme

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Dětská rehabilitace Hlučín může nakoupit pomůcky pro novou rehabilitační terapii

Dětská rehabilitace Hlučín obdržela od společnosti Lidl šek na 125 300 korun, které použije na nákup rehabilitačních pomůcek pro nově zaváděnou rehabi

Post

Otevření Klubové scény s Andreou Ruilovou-Barzola

Otevření komorní Klubové scény, která vznikala v létě 2018 v prostorách bývalé cukrárny v KD Plzeňka, s ekvádorskou zpěvačkou.

Post

Orel křiklavý znovu hnízdí v Moravskoslezském kraji

V České republice se vyskytují čtyři druhy orlů – orel mořský, orel skalní, orel královský a orel křiklavý. Nově bylo ochránci přírody ze Stanice pro

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz

REKLAMA