AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis:
23.4.2018

V Havířově hořel hotel

HAVÍŘOV

Celkem šest jednotek hasičů vyjelo v neděli 22.4. ve večerních hodinách k nahlášenému požáru desetipatrového hotelu v Havířově – Prostřední Suché.

Operační středisko HZS MSK přijalo tísňové volání v 18:48 hodin. Na místo byla ihned vyslána jednotka profesionálních hasičů z Moravskoslezského kraje ze stanice Havířov spolu s dobrovolnými kolegy z Havířova a Havířova – Životic. Za pár minut byly jednotky doplněné o posily profesionálních hasičů z Karviné a dalšími dobrovolnými jednotka z Šenova a Petřvaldu. Na místě zasahovalo celkem sedm cisteren hasičů spolu s jedním automobilovým žebříkem a automobilovou plošinou.

Po příjezdu na místo události hasiči okamžitě nasadili na likvidaci požáru jeden vodní proud a zároveň prováděli průzkum v celém komplexu hotelu. Během požáru došlo ke zranění dvou osob, které hasiči na místě ošetřili a po příjezdu posádky Zdravotnické záchranné služby jim zraněné předali do péče. Hasiči dostali požár po kontrolu během necelých třiceti minut, další dvacet minut jim zabrala finální likvidace.

Příčina požáru je v šetření vyšetřovatelů HZS MSK. Škoda způsobená požárem nebyla zatím vyčíslena.

Autor / zdroj: Ing. Lukáš Popp

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Letiště Ostrava ukončilo hlavní sezónu a zahajuje přípravy na další

Hlavní sezóna na ostravském letišti Leoše Janáčka se pomalu blíží ke svému konci, ale už nyní je podle předběžných výsledků jisté, že se bude jednat o

Post

Královéhradecký kraj zachraňuje venkovské prodejny

Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje schválilo dotaci jeden milion korun obcím, ve kterých hrozí zánik venkovských prodejen. Kraj plánuje na jejich

Post

Sitkom Komiks v Komorní scéně Aréna

Do Ostravy vstoupila multifunkční osobnost současného českého divadla, herec, dramatik a režisér Tomáš Dianiška a s ním do Komorní scény Aréna žánr si

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz

REKLAMA