AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor / zdroj: Policie ČR
23.7.2018

Zatím co spal, někdo ho okradl

KROMĚŘÍŽSKO

Drzost projevil zloděj, který ve čtvrtek odcizil z návěsu odstaveného kamionu, ve kterém spal osmačtyřicetiletý muž, rezervní kolo.

Zahraniční řidič ve čtvrtek odpoledne zaparkoval nákladní soupravu u benzínové čerpací stanice poblíž silničního tahu I/50 v buchlovských horách. Po chvíli usnul, ale zhruba hodinu před půlnocí se probudil a z vozu vystoupil. Obešel kamion a při tom si všiml, že u návěsu chybí rezervní kolo v hodnotě třicet pět tisíc korun. Zatím co spal, zloděj mu náhradní kolo odmontoval a odcizil.

Případ nyní vyšetřují policisté z Morkovic. Pachatel se dopustil trestného činu krádež, za což mu po dopadení hrozí až dvouleté vězení.

Autor / zdroj: Mgr. Simona Kyšnerová

Doporučujeme

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Týně nad Vltavou propukne již třetí ročník vodáckých slavností

V sobotu 25. srpna propukne třetí ročník vodáckých oslav na klidné hladině řeky Vltavy v Týně nad Vltavou. Tato celodenní akce nabídne sportovní progr

Post

Novorozená holčička v babyboxu Slezské nemocnice

Zdravotníci Slezské nemocnice v Opavě nalezli v pátek 17. srpna pár minut po 19. hodině v babyboxu čerstvě narozenou holčičku.

Post

Hlavní hvězdou Městských slavností v Králově Dvoře bude Xindl X

Králodvorské kulturní léto 2018 vyvrcholí poslední srpnovou sobotu tradičními Městskými slavnostmi. Návštěvníci se mohou těšit na takové hudební ikony

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz

REKLAMA