AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
23.7.2018

Zatím co spal, někdo ho okradl

KROMĚŘÍŽSKO

Drzost projevil zloděj, který ve čtvrtek odcizil z návěsu odstaveného kamionu, ve kterém spal osmačtyřicetiletý muž, rezervní kolo.

Zahraniční řidič ve čtvrtek odpoledne zaparkoval nákladní soupravu u benzínové čerpací stanice poblíž silničního tahu I/50 v buchlovských horách. Po chvíli usnul, ale zhruba hodinu před půlnocí se probudil a z vozu vystoupil. Obešel kamion a při tom si všiml, že u návěsu chybí rezervní kolo v hodnotě třicet pět tisíc korun. Zatím co spal, zloděj mu náhradní kolo odmontoval a odcizil.

Případ nyní vyšetřují policisté z Morkovic. Pachatel se dopustil trestného činu krádež, za což mu po dopadení hrozí až dvouleté vězení.

Autor / zdroj: Mgr. Simona Kyšnerová

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Letiště Ostrava ukončilo hlavní sezónu a zahajuje přípravy na další

Hlavní sezóna na ostravském letišti Leoše Janáčka se pomalu blíží ke svému konci, ale už nyní je podle předběžných výsledků jisté, že se bude jednat o

Post

Královéhradecký kraj zachraňuje venkovské prodejny

Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje schválilo dotaci jeden milion korun obcím, ve kterých hrozí zánik venkovských prodejen. Kraj plánuje na jejich

Post

Sitkom Komiks v Komorní scéně Aréna

Do Ostravy vstoupila multifunkční osobnost současného českého divadla, herec, dramatik a režisér Tomáš Dianiška a s ním do Komorní scény Aréna žánr si

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz

REKLAMA