AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor / zdroj: ingimage / Leviathan
14.8.2018

Usnesení mu bylo doručeno do věznice

SOKOLOV

Sokolovští kriminalisté z Oddělení hospodářské kriminality sdělili 44letému muži již vykonávajícímu trest odnětí svobody, rozšíření jeho trestního stíhání pro spáchání zločinu Podvod. Způsobil škodu přes 3,3 milionu korun.

Toho se měl obviněný muž dopustit v období od dubna do listopadu 2016 tím, že na různých místech České republiky měl pod nepravdivými záminkami údajných oprav postupně vylákat od poškozené přes deset půjček v částce přesahující 350 tisíc korun. Obviněný muž měl ženě splatit jen část jeho dluhu. Svým jednáním způsobil ženě škodu přesahující 300 tisíc korun. Stejného chování se měl muž dopustit opakovaně, a to v období od srpna do prosince 2017. I v tomto období měl muž znovu vylákat několik půjček od druhé poškozené ženy. Od té si půjčil více než pětkrát, s tím, že jí vše vrátí, ale neučinil tak. I této poškozené ženě měl muž způsobit finanční škodu přesahující 3 miliony korun.

Uvedeného jednání se obviněný 44letý muž měl dopustit i přes to, že byl za takový čin opakovaně v posledních letech odsouzen a potrestán.

V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na 8 let.

Autor / zdroj: Mgr. Soňa Hergezelová

Doporučujeme

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kladeňáci si sdílená kola oblíbili – denně se vydají na stovky jízd

Nový systém sdílených kol, který spustilo město Kladno na přelomu května a června, Kladeňáci využívají hned od počátku, a ve stále větší míře.

Post

Západní Afrika – Tradice i současnost

Krajská vědecká knihovna v Liberci v úterý 18.9. v 18:00 nabízí vyprávění cestovatele a fotografa Tomáše Kubeše z šestiletého putování po Západní Afr

Post

Místo rytířů či zbrojnošů tentokrát obsadí Slezskoostravský hrad záchranáři a zdravotníci

Hrad žije první pomocí. Tak se jmenuje akce, kterou v sobotu 22. září ožije Slezskoostravský hrad. Jedná se o největší akci zaměřenou na poskytování p

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz

REKLAMA