AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
14.8.2018

Usnesení mu bylo doručeno do věznice

SOKOLOV

Sokolovští kriminalisté z Oddělení hospodářské kriminality sdělili 44letému muži již vykonávajícímu trest odnětí svobody, rozšíření jeho trestního stíhání pro spáchání zločinu Podvod. Způsobil škodu přes 3,3 milionu korun.

Toho se měl obviněný muž dopustit v období od dubna do listopadu 2016 tím, že na různých místech České republiky měl pod nepravdivými záminkami údajných oprav postupně vylákat od poškozené přes deset půjček v částce přesahující 350 tisíc korun. Obviněný muž měl ženě splatit jen část jeho dluhu. Svým jednáním způsobil ženě škodu přesahující 300 tisíc korun. Stejného chování se měl muž dopustit opakovaně, a to v období od srpna do prosince 2017. I v tomto období měl muž znovu vylákat několik půjček od druhé poškozené ženy. Od té si půjčil více než pětkrát, s tím, že jí vše vrátí, ale neučinil tak. I této poškozené ženě měl muž způsobit finanční škodu přesahující 3 miliony korun.

Uvedeného jednání se obviněný 44letý muž měl dopustit i přes to, že byl za takový čin opakovaně v posledních letech odsouzen a potrestán.

V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na 8 let.

Autor / zdroj: Mgr. Soňa Hergezelová

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Retro zima v Tančícím domě přenese návštěvníky do atmosféry 70. a 80. let

Zimní měsíce budou v Galerii Tančící dům ve znamení Vánoc. Galerie pokračuje v retro tematice a nová výstava je věnovaná zimě a vánočním svátkům, jak

Post

Nedonošené děti v kladenské nemocnici hlídá pět nových inkubátorů

Kladenská nemocnice má pět nových moderních inkubátorů pro nedonošené děti. Jejich zakoupení bylo možné díky dotacím Středočeského kraje na obnovu a m

Post

Rožnovanka Vendula Krupová je mistryní světa

Rožnov se může pochlubit čerstvou mistryní světa. Vendula Krupová zvítězila na světovém šampionátu v Kanadě ve sportovním odvětví tradiční karate.

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz

REKLAMA

Aktivní Dítě