AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
22.1.2019

Zabydlel se v cizí chatě, zatopil si v krbu a popíjel alkohol

ROŠTÍN

V sobotu byli morkovičtí policisté vysláni do chatové oblasti „Jabůrky“ v katastru obce Roštín. Podle oznamovatele tam došlo k vloupání do jeho chaty.

Pachatel do rekreačního objektu vnikl během uplynulých dvou měsíců. Nejprve překonal oplocení pozemku a poté se zaměřil na samotnou chatu. Vypáčil okenici a násilím otevřel okno. Tím pak vlezl dovnitř. V chatce se na chvíli zabydlel. Zjevně zde i přenocoval. Zatopil si v krbových kamnech, v kuchyňce si připravil jídlo a během svého pobytu vypil litr tvrdého alkoholu, který nalezl v obývacím pokoji. Stihl také prohledat všechny skříně, nic z nich ale neodcizil. Podíval se i do sklepních prostor. Poškodil při tom zámek na dveřích. Nakonec si z chodby vzal klíče od venkovní branky, odemkl visací zámek a odcizil ho. Majitelům tak způsobil škodu za více jak tři tisíce korun.

Pachateli se tímto jednáním dopustil trestných činů krádež a porušování domovní svobody, za což mu hrozí až tři roky vězení.

Autor / zdroj: Mgr. Simona Kyšnerová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Startuje La Película, nabídne nejzajímavější španělské filmy

Jeden z nejúspěšnějších španělských filmů loňského roku, komedie Šampioni, odstartuje v úterý 19. února 14. ročník festivalu La Película.

Post

Indiáni vedení Jiřím Jelínkem v Polárce

K sezóně věnované hrdinství a hrdinům přispěje režisér Jiří Jelínek Vinnetouem Karla Maye.

Post

Opět otrava oxidem uhličitým

V Jablonci nad Nisou se 5 osob přiotrávilo oxidem uhelnatým. Málem si tento nebezpečný plyn vyžádal další oběti.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA