AKTUÁLNĚ / Krimi

26.5.2010

Muž, podezřelý z dvojnásobné vraždy v Úvalech, je ve vazbě

ZBRASLAV

Středočeští policisté pokračují ve vyšetřování vazebně stíhaného muže, který je podezřelý z dvojnásobné vraždy v Úvalech u Prahy. Obviněnému muži hrozí až 20 let vězení nebo dokonce výjimečný trest.

"Na podezřelého muže byla uvalena vazba a nyní probíhá standardní vyšetřování," uvedl zástupce šéfa středočeských vyšetřovatelů Aleš Pavlík.

Tragická událost se stala na začátku května, kdy padesátiletý syn jedné z obětí zaútočil na matku a další svou příbuznou legálně drženou zbraní. Motiv činu policie stále šetří. Zavražděné ženy byly ve věku 54 a 78 let.

Autor / zdroj: MEDIAFAX

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kladeňáci si sdílená kola oblíbili – denně se vydají na stovky jízd

Nový systém sdílených kol, který spustilo město Kladno na přelomu května a června, Kladeňáci využívají hned od počátku, a ve stále větší míře.

Post

Západní Afrika – Tradice i současnost

Krajská vědecká knihovna v Liberci v úterý 18.9. v 18:00 nabízí vyprávění cestovatele a fotografa Tomáše Kubeše z šestiletého putování po Západní Afr

Post

Místo rytířů či zbrojnošů tentokrát obsadí Slezskoostravský hrad záchranáři a zdravotníci

Hrad žije první pomocí. Tak se jmenuje akce, kterou v sobotu 22. září ožije Slezskoostravský hrad. Jedná se o největší akci zaměřenou na poskytování p

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz

REKLAMA