AKTUÁLNĚ / Krimi

26.5.2010

Muž, podezřelý z dvojnásobné vraždy v Úvalech, je ve vazbě

ZBRASLAV

Středočeští policisté pokračují ve vyšetřování vazebně stíhaného muže, který je podezřelý z dvojnásobné vraždy v Úvalech u Prahy. Obviněnému muži hrozí až 20 let vězení nebo dokonce výjimečný trest.

"Na podezřelého muže byla uvalena vazba a nyní probíhá standardní vyšetřování," uvedl zástupce šéfa středočeských vyšetřovatelů Aleš Pavlík.

Tragická událost se stala na začátku května, kdy padesátiletý syn jedné z obětí zaútočil na matku a další svou příbuznou legálně drženou zbraní. Motiv činu policie stále šetří. Zavražděné ženy byly ve věku 54 a 78 let.

Autor / zdroj: MEDIAFAX

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Děti v Olomouckém kraji se můžou těšit na nové dopravní hřiště

Tři milióny korun uvolní příští rok Olomoucký kraj na výstavbu a obnovu dětských dopravních hřišť. Děti tak dostanou moderní zázemí pro tréninkové jíz

Post

Nechte se unést kouzlem Vánoc ve skleníku Fata Morgana

Jak si doma vykouzlit dokonalou vánoční atmosféru? Inspirujte se jedním ze stylů, které jsou letos „in“. Učarují vám něžné barvy nebeských Vánoc, harm

Post

Vánoce ve Valašském Meziříčí: Zpívání koled na náměstí, adventní zvyky i vyřezávaný betlém

Vánoce ve Valašském Meziříčí budou opravdu bohaté. Tradiční vánoční trhy odstartují v pátek 7. prosince. Hodnotný program nabídne vystoupení populární

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz

REKLAMA

Aktivní Dítě