AKTUÁLNĚ / Krimi

26.5.2010

Muž, podezřelý z dvojnásobné vraždy v Úvalech, je ve vazbě

ZBRASLAV

Středočeští policisté pokračují ve vyšetřování vazebně stíhaného muže, který je podezřelý z dvojnásobné vraždy v Úvalech u Prahy. Obviněnému muži hrozí až 20 let vězení nebo dokonce výjimečný trest.

"Na podezřelého muže byla uvalena vazba a nyní probíhá standardní vyšetřování," uvedl zástupce šéfa středočeských vyšetřovatelů Aleš Pavlík.

Tragická událost se stala na začátku května, kdy padesátiletý syn jedné z obětí zaútočil na matku a další svou příbuznou legálně drženou zbraní. Motiv činu policie stále šetří. Zavražděné ženy byly ve věku 54 a 78 let.

Autor / zdroj: MEDIAFAX

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Více spojů, lepší obslužnost. Valašské Meziříčí chce změnit systém MHD

Častější autobusové spoje do centra, více spojů na nádraží a lepší obslužnost některých částí města. Tyto novinky čekají obyvatele i návštěvníky Valaš

Post

V náchodské nemocnici budou nyní návštěvníci moci parkovat zdarma

Vedení Oblastní nemocnice Náchod rozhodlo o změnách v parkování v areálu nemocnice. Na placené parkoviště bude nyní 15 minut vjezd zdarma. Maximální d

Post

Policie bude pokutovat překračování povolené rychlosti

Na základě opakovaných stížností obyvatel ulice Pekařské se vedení města Opava v uplynulých měsících po dohodě s odborem dopravy rozhodlo omezit na té

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz Maminčino koření www.bezamalgamu.cz

REKLAMA