KULTURA / Film

8.9.2014

Exkluzivně: předpremiéra filmu Místa ve Znojmě

ZNOJMO

Nový český film Místa bude úplně poprvé ke zhlédnutí ve Znojmě, a to venku, na kouzelném místě na Káře. Producenti hledali pro exkluzivní předpremiérovou tour sedm míst po celé České republice a Znojmo celou tour tuto středu zahájí.

Film Místa je příběh o lásce, ztrátě a pomstě. Dvěma devatenáctiletým klukům Adamovi (Vladimír Polívka) a Markovi (Jan Cina) je jejich rodiště těsné, zároveň ale moc nevědí, co si se svými životy počít. V tu chvíli do jejich světa vstupuje dcera místního prominenta Anna (Johana Matoušková) a vnáší do něj tajemství, napětí a touhu. Zdánlivě nudné a usedlé město před nimi začíná odhalovat temné spodní proudy. Annin otec má navíc k dceři velmi ochranitelský vztah, a když se trojice zaplete do konfliktu ústícího v krvavou rvačku, usoudí, že přátelství jeho dcery s Adamem a Markem může být nebezpečné.

Znojemské předpremiéra se uskuteční ve středu 10. září od 20:00 na Káře, a to za účasti všech tří hlavních hrdinů filmu – Johany Matouškové, Jana Ciny a Vladimíra Polívky. Vstupenky zakoupíte za 100 korun v předprodeji na https://klient.ticketon.cz/poradatel/938-bionaut-s-r-o. V kinech film odstartuje 18. září.

Autor / zdroj: Zuzana Pastrňáková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Startuje La Película, nabídne nejzajímavější španělské filmy

Jeden z nejúspěšnějších španělských filmů loňského roku, komedie Šampioni, odstartuje v úterý 19. února 14. ročník festivalu La Película.

Post

Indiáni vedení Jiřím Jelínkem v Polárce

K sezóně věnované hrdinství a hrdinům přispěje režisér Jiří Jelínek Vinnetouem Karla Maye.

Post

Opět otrava oxidem uhličitým

V Jablonci nad Nisou se 5 osob přiotrávilo oxidem uhelnatým. Málem si tento nebezpečný plyn vyžádal další oběti.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA