KULTURA / Hudba

Popis:
16.1.2018

Kulturní sezónu 2018 ve Vsetíně zahájil vokální ansámbl 4TET Jiřího Korna

VSETÍN

O zahájení nové kulturní sezóny ve Vsetíně se v neděli 14. ledna od 17.00 hodin ve velkém sále Domu kultury před zraky 800 lidí postaral 4TET Jiřího Korna. Koncert byl od prosince beznadějně vyprodaný.

Příchozí návštěvníky vítal u vstupu do sálu s přípitkem starosta města Vsetína pan Jiří Růžička společně se svou manželkou. Po usazení všechny přítomné přivítal moderátor večera Josef Scharf a předal slovo panu starostovi, který lidem popřál vše dobré v novém roce.

Vokální seskupení 4TET bylo založeno z iniciativy Jiřího Korna v říjnu 2002, kde kromě něj dále účinkují Dušan Kollár, Jiří Škorpík a David Uličník. Ve Vsetíně svým vystoupením nikoho nenechali na pochybách. Zcela zaplněný sál Domu kultury byl svědkem umělecky plnohodnotného, precizního, osobitého projevu tohoto vokálního seskupení, snoubícího se s dokonale vystavěnými aranžmá a profesionalitou. Zkrátka jedinečné hudební divadlo a vokální show.

Večer kromě kostýmů provázela také projekce a nejrůznější jevištní dekorace, vše promyšlené do posledního detailu. Program posluchačům nabídl skladby jako Hotel Ritz, Já to tady vedu, Ej, lásko, lásko, Po schodoch, Bachovo Air a další. Každý zpěvák se však během koncertu představil také sólově za klavírního doprovodu Jiřího Škorpíka.

Nadšeným závěrečným potleskem ve stoje odměnili diváci umělce, kteří přidali známou Kornovu skladbu Windsurfing, a po skončení se s návštěvníky při autogramiádě ochotně fotili.

Spokojeností oplývající návštěvníci, kteří opouštěli po koncertě dům kultury, byli pro pořadatele a samotné umělce tím nejradostnějším vkročením do nové kulturní sezóny roku 2018.

Autor / zdroj: Mgr. Klára Blažková

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Letiště Ostrava ukončilo hlavní sezónu a zahajuje přípravy na další

Hlavní sezóna na ostravském letišti Leoše Janáčka se pomalu blíží ke svému konci, ale už nyní je podle předběžných výsledků jisté, že se bude jednat o

Post

Královéhradecký kraj zachraňuje venkovské prodejny

Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje schválilo dotaci jeden milion korun obcím, ve kterých hrozí zánik venkovských prodejen. Kraj plánuje na jejich

Post

Sitkom Komiks v Komorní scéně Aréna

Do Ostravy vstoupila multifunkční osobnost současného českého divadla, herec, dramatik a režisér Tomáš Dianiška a s ním do Komorní scény Aréna žánr si

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz

REKLAMA