KULTURA / Hudba

Popis:
16.1.2018

Kulturní sezónu 2018 ve Vsetíně zahájil vokální ansámbl 4TET Jiřího Korna

VSETÍN

O zahájení nové kulturní sezóny ve Vsetíně se v neděli 14. ledna od 17.00 hodin ve velkém sále Domu kultury před zraky 800 lidí postaral 4TET Jiřího Korna. Koncert byl od prosince beznadějně vyprodaný.

Příchozí návštěvníky vítal u vstupu do sálu s přípitkem starosta města Vsetína pan Jiří Růžička společně se svou manželkou. Po usazení všechny přítomné přivítal moderátor večera Josef Scharf a předal slovo panu starostovi, který lidem popřál vše dobré v novém roce.

Vokální seskupení 4TET bylo založeno z iniciativy Jiřího Korna v říjnu 2002, kde kromě něj dále účinkují Dušan Kollár, Jiří Škorpík a David Uličník. Ve Vsetíně svým vystoupením nikoho nenechali na pochybách. Zcela zaplněný sál Domu kultury byl svědkem umělecky plnohodnotného, precizního, osobitého projevu tohoto vokálního seskupení, snoubícího se s dokonale vystavěnými aranžmá a profesionalitou. Zkrátka jedinečné hudební divadlo a vokální show.

Večer kromě kostýmů provázela také projekce a nejrůznější jevištní dekorace, vše promyšlené do posledního detailu. Program posluchačům nabídl skladby jako Hotel Ritz, Já to tady vedu, Ej, lásko, lásko, Po schodoch, Bachovo Air a další. Každý zpěvák se však během koncertu představil také sólově za klavírního doprovodu Jiřího Škorpíka.

Nadšeným závěrečným potleskem ve stoje odměnili diváci umělce, kteří přidali známou Kornovu skladbu Windsurfing, a po skončení se s návštěvníky při autogramiádě ochotně fotili.

Spokojeností oplývající návštěvníci, kteří opouštěli po koncertě dům kultury, byli pro pořadatele a samotné umělce tím nejradostnějším vkročením do nové kulturní sezóny roku 2018.

Autor / zdroj: Mgr. Klára Blažková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Do Jeseníku se sjede špička českého lezeckého sportu

První březnový víkend se v jesenické sportovní hale bude rozhodovat o národní boulderingové reprezentaci. Jeseník totiž hostí Rock Point Český pohár v

Post

Staré pneumatiky lze odevzdat zdarma v pneuservisech, na sběrném dvoře bude tato služba zpoplatněna

Zakoupíte-li pneumatiku, automaticky tím zaplatíte její recyklaci, a když se ojeté gumy zbavujete, nemusíte již nic platit. Tak funguje takzvaný kolek

Post

Martin Šonka úřadující mistr světa Red Bull Air Race vystoupí na Aviatické pouti

Doslova na plné obrátky již běží přípravy letošního, již devětadvacátého ročníku Aviatické pouti, který se uskuteční 1. a 2. června na letišti v Pardu

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA