KULTURA / Hudba

Popis:
Autor / zdroj: Mgr. Klára Blažková
16.1.2018

Kulturní sezónu 2018 ve Vsetíně zahájil vokální ansámbl 4TET Jiřího Korna

VSETÍN

O zahájení nové kulturní sezóny ve Vsetíně se v neděli 14. ledna od 17.00 hodin ve velkém sále Domu kultury před zraky 800 lidí postaral 4TET Jiřího Korna. Koncert byl od prosince beznadějně vyprodaný.

Příchozí návštěvníky vítal u vstupu do sálu s přípitkem starosta města Vsetína pan Jiří Růžička společně se svou manželkou. Po usazení všechny přítomné přivítal moderátor večera Josef Scharf a předal slovo panu starostovi, který lidem popřál vše dobré v novém roce.

Vokální seskupení 4TET bylo založeno z iniciativy Jiřího Korna v říjnu 2002, kde kromě něj dále účinkují Dušan Kollár, Jiří Škorpík a David Uličník. Ve Vsetíně svým vystoupením nikoho nenechali na pochybách. Zcela zaplněný sál Domu kultury byl svědkem umělecky plnohodnotného, precizního, osobitého projevu tohoto vokálního seskupení, snoubícího se s dokonale vystavěnými aranžmá a profesionalitou. Zkrátka jedinečné hudební divadlo a vokální show.

Večer kromě kostýmů provázela také projekce a nejrůznější jevištní dekorace, vše promyšlené do posledního detailu. Program posluchačům nabídl skladby jako Hotel Ritz, Já to tady vedu, Ej, lásko, lásko, Po schodoch, Bachovo Air a další. Každý zpěvák se však během koncertu představil také sólově za klavírního doprovodu Jiřího Škorpíka.

Nadšeným závěrečným potleskem ve stoje odměnili diváci umělce, kteří přidali známou Kornovu skladbu Windsurfing, a po skončení se s návštěvníky při autogramiádě ochotně fotili.

Spokojeností oplývající návštěvníci, kteří opouštěli po koncertě dům kultury, byli pro pořadatele a samotné umělce tím nejradostnějším vkročením do nové kulturní sezóny roku 2018.

Autor / zdroj: Mgr. Klára Blažková

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

Maminčino koření - čistě přírodní koření

Využijte časově omezenou možnost vyzkoušet si špičkové koření z nejkvalitnějších surovin a objednejte si degustační balíčky za zvýhodněnou cenu. www.mamincinokoreni.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Bohumíně myslí na cyklisty, před vlakovým nádražím vyrostly cykloboxy

Cyklisté mají v Bohumíně zelenou. Vznikají pro ně v různých částech města cyklostezky i cykloboxy pro bezpečné parkování kol. Nově se teď objevila ses

Post

Železárny ve Frýdlantu nad Ostravicí slaví 400 let. Vydejte se po jejich stopách

Frýdlant nad Ostravicí se tuto sobotu 26. května představí jako město s bohatou průmyslovou historií. Den s průvodcem, který znají nejen obyvatelé Frý

Post

Železárny ve Frýdlantu nad Ostravicí slaví 400 let. Vydejte se po jejich stopách

Frýdlant nad Ostravicí se tuto sobotu 26. května představí jako město s bohatou průmyslovou historií. Den s průvodcem, který znají nejen obyvatelé Frý

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření

REKLAMA