KULTURA / Hudba

Popis:
Autor / zdroj: Mgr. Klára Blažková
16.1.2018

Kulturní sezónu 2018 ve Vsetíně zahájil vokální ansámbl 4TET Jiřího Korna

VSETÍN

O zahájení nové kulturní sezóny ve Vsetíně se v neděli 14. ledna od 17.00 hodin ve velkém sále Domu kultury před zraky 800 lidí postaral 4TET Jiřího Korna. Koncert byl od prosince beznadějně vyprodaný.

Příchozí návštěvníky vítal u vstupu do sálu s přípitkem starosta města Vsetína pan Jiří Růžička společně se svou manželkou. Po usazení všechny přítomné přivítal moderátor večera Josef Scharf a předal slovo panu starostovi, který lidem popřál vše dobré v novém roce.

Vokální seskupení 4TET bylo založeno z iniciativy Jiřího Korna v říjnu 2002, kde kromě něj dále účinkují Dušan Kollár, Jiří Škorpík a David Uličník. Ve Vsetíně svým vystoupením nikoho nenechali na pochybách. Zcela zaplněný sál Domu kultury byl svědkem umělecky plnohodnotného, precizního, osobitého projevu tohoto vokálního seskupení, snoubícího se s dokonale vystavěnými aranžmá a profesionalitou. Zkrátka jedinečné hudební divadlo a vokální show.

Večer kromě kostýmů provázela také projekce a nejrůznější jevištní dekorace, vše promyšlené do posledního detailu. Program posluchačům nabídl skladby jako Hotel Ritz, Já to tady vedu, Ej, lásko, lásko, Po schodoch, Bachovo Air a další. Každý zpěvák se však během koncertu představil také sólově za klavírního doprovodu Jiřího Škorpíka.

Nadšeným závěrečným potleskem ve stoje odměnili diváci umělce, kteří přidali známou Kornovu skladbu Windsurfing, a po skončení se s návštěvníky při autogramiádě ochotně fotili.

Spokojeností oplývající návštěvníci, kteří opouštěli po koncertě dům kultury, byli pro pořadatele a samotné umělce tím nejradostnějším vkročením do nové kulturní sezóny roku 2018.

Autor / zdroj: Mgr. Klára Blažková

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

Maminčino koření - čistě přírodní koření

Využijte časově omezenou možnost vyzkoušet si špičkové koření z nejkvalitnějších surovin a objednejte si degustační balíčky za zvýhodněnou cenu. www.mamincinokoreni.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Plynové injekce pomáhají od bolesti zad a kloubů

Pracoviště léčebné rehabilitace Nemocnice Třinec rozšířilo spektrum léčby o aplikaci plynových injekcí. Karboxyterapie (plynové injekce) je léčebná me

Post

Chaverut nabídne v neděli hned dvě akce

Dalšími akcemi pokračuje série programů věnovaných Izraeli pod názvem Chaverut - Přátelství. Tentokrát nabídne programy s názvem Zapomenuté transporty

Post

Jezdecký festival 2018 má opět kované trofeje

Pátý ročník Jezdeckého festivalu, který se koná od 21. do 25. března 2018 na výstavišti v Lysé nad Labem, se může opět pochlubit originálními ručně ko

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření

REKLAMA