KULTURA / Hudba

Popis:
Autor / zdroj: Mgr. Klára Blažková
16.1.2018

Kulturní sezónu 2018 ve Vsetíně zahájil vokální ansámbl 4TET Jiřího Korna

VSETÍN

O zahájení nové kulturní sezóny ve Vsetíně se v neděli 14. ledna od 17.00 hodin ve velkém sále Domu kultury před zraky 800 lidí postaral 4TET Jiřího Korna. Koncert byl od prosince beznadějně vyprodaný.

Příchozí návštěvníky vítal u vstupu do sálu s přípitkem starosta města Vsetína pan Jiří Růžička společně se svou manželkou. Po usazení všechny přítomné přivítal moderátor večera Josef Scharf a předal slovo panu starostovi, který lidem popřál vše dobré v novém roce.

Vokální seskupení 4TET bylo založeno z iniciativy Jiřího Korna v říjnu 2002, kde kromě něj dále účinkují Dušan Kollár, Jiří Škorpík a David Uličník. Ve Vsetíně svým vystoupením nikoho nenechali na pochybách. Zcela zaplněný sál Domu kultury byl svědkem umělecky plnohodnotného, precizního, osobitého projevu tohoto vokálního seskupení, snoubícího se s dokonale vystavěnými aranžmá a profesionalitou. Zkrátka jedinečné hudební divadlo a vokální show.

Večer kromě kostýmů provázela také projekce a nejrůznější jevištní dekorace, vše promyšlené do posledního detailu. Program posluchačům nabídl skladby jako Hotel Ritz, Já to tady vedu, Ej, lásko, lásko, Po schodoch, Bachovo Air a další. Každý zpěvák se však během koncertu představil také sólově za klavírního doprovodu Jiřího Škorpíka.

Nadšeným závěrečným potleskem ve stoje odměnili diváci umělce, kteří přidali známou Kornovu skladbu Windsurfing, a po skončení se s návštěvníky při autogramiádě ochotně fotili.

Spokojeností oplývající návštěvníci, kteří opouštěli po koncertě dům kultury, byli pro pořadatele a samotné umělce tím nejradostnějším vkročením do nové kulturní sezóny roku 2018.

Autor / zdroj: Mgr. Klára Blažková

Doporučujeme

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Dětská rehabilitace Hlučín může nakoupit pomůcky pro novou rehabilitační terapii

Dětská rehabilitace Hlučín obdržela od společnosti Lidl šek na 125 300 korun, které použije na nákup rehabilitačních pomůcek pro nově zaváděnou rehabi

Post

Otevření Klubové scény s Andreou Ruilovou-Barzola

Otevření komorní Klubové scény, která vznikala v létě 2018 v prostorách bývalé cukrárny v KD Plzeňka, s ekvádorskou zpěvačkou.

Post

Orel křiklavý znovu hnízdí v Moravskoslezském kraji

V České republice se vyskytují čtyři druhy orlů – orel mořský, orel skalní, orel královský a orel křiklavý. Nově bylo ochránci přírody ze Stanice pro

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz

REKLAMA