SPORT / Hokejbal

Popis:
19.11.2018

Ve Zlivi mají nový povrch

ZLIV

Od pátku 16. listopadu mají zlivští hokejbalisté na svém hřišti nový povrch. Původní asfaltovou plochu nahradilo město Zliv moderním materiálem z polypropylenu.

Investovalo do povrchu vyvíjeného přímo pro tento sport, který disponuje potřebnou pružností, poskytuje lepší ochranu pohybového aparátu hráčů a snižuje namáhání kloubů.

Dlaždicový systém umožňuje venkovnímu hřišti rovněž spolehlivý odtok vody a snadnou provozní údržbu. Zlivští hokejbalisté se tímto technologickým posunem zařadili mezi většinu klubů v regionu, jež tímto povrchem disponují.

S další modernizací sportoviště město Zliv počítá v příštím roce, kdy připravuje rozšíření hráčského zázemí a dokončení oplocení areálu.

Autor / zdroj: MgA. Bc. Petr Ferebauer

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Valašské záření nabídne Olympic a další hudební hvězdy

Dramaturgie jednadvacátého ročníku multižánrového festivalu Valašské záření 2019 opět nabídne spoustu hudebních lahůdek.

Post

Vysokomýtské dialyzační středisko má za sebou první rok provozu

Pro pacienty se selháním ledvin, kteří jsou zařazeni do chronického dialyzačního programu, již jeden rok funguje moderní dialyzační středisko Freseniu

Post

V Bohumíně vydali příručku, jak pečovat o seniory

Malá, ale praktická. Taková je nová bohumínská příručka pro ty, kteří pečují anebo začínají pečovat o své blízké v důchodovém věku, kteří se už bez ci

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA