SPORT / Hokejbal

Popis:
19.11.2018

Ve Zlivi mají nový povrch

ZLIV

Od pátku 16. listopadu mají zlivští hokejbalisté na svém hřišti nový povrch. Původní asfaltovou plochu nahradilo město Zliv moderním materiálem z polypropylenu.

Investovalo do povrchu vyvíjeného přímo pro tento sport, který disponuje potřebnou pružností, poskytuje lepší ochranu pohybového aparátu hráčů a snižuje namáhání kloubů.

Dlaždicový systém umožňuje venkovnímu hřišti rovněž spolehlivý odtok vody a snadnou provozní údržbu. Zlivští hokejbalisté se tímto technologickým posunem zařadili mezi většinu klubů v regionu, jež tímto povrchem disponují.

S další modernizací sportoviště město Zliv počítá v příštím roce, kdy připravuje rozšíření hráčského zázemí a dokončení oplocení areálu.

Autor / zdroj: MgA. Bc. Petr Ferebauer

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Děti ve Frenštátě pod Radhoštěm uvidí jednu z nejznámějších pohádek bratří Grimmů

Nedělní pohádková představení ve Frenštátě pod Radhoštěm vstupují do třetí sezóny. V malém sále Domu kultury proběhne během roku 2019 celkem sedm nedě

Post

V bohumínské mateřince Rafík rozšířili dětem zahrádku

Dřevěná terasa, bylinkový a květinový záhon i skalka, to jsou novinky, o které se letos rozrostla zahrada městské mateřské školy Rafík v centru Bohumí

Post

Do Česka přichází vodní virtuální realita vyvinutá v Silicon Valley

Češi se mohou ponořit do hlubin oceánu. Umožní jim to první vodní virtuální realita DIVR, která nově přichází do Česka. Revoluční forma zábavy byla př

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz

REKLAMA