KULTURA / Ostatní

Hlavní hvězdou Městských slavností v Králově Dvoře bude Xindl X

KRÁLŮV DVŮR

Králodvorské kulturní léto 2018 vyvrcholí poslední srpnovou sobotu tradičními Městskými slavnostmi. Návštěvníci se mohou těšit na takové hudební ikony, jakými jsou Xindl X, Petr Kotvald či Markéta Konvičková.

Vzhledem ke zkušenostem z loňského ročníku, kdy při vystoupení Těžkého Pokondru praskal stan doslova ve švech, se organizátoři akce rozhodli pro letošní rok přidat další velkou stage mimo stan. Zde zazpívá hlavní host večera Xindl X. Mimo něj se hostům představí Petr Kotvald, Markéta Konvičková, Funny Orchestra, Mexikánci, zazní písně z Pomády. Pro děti nebudou chybět pouťové atrakce. Vstup mají všichni zdarma.

Hudební program celého odpoledne zajišťují: Funny Orchestra, Mexikánci
13.30 Zahájení
14.00 Vyhlášení Princezny 2018
14.45 Klub seniorů - divadlo 
16.00 Mazec - divadlo
17.10 Písničky z muzikálu Pomáda
18.30 Petr Kotvald
19.35 Markéta Konvičková
20.30 Xindl X
22.00 Ohňostroj

Popis: Plakát k akci.
Plakát k akci.
Autor / zdroj: kraluv-dvur.cz
Autor / zdroj: -red-

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kladeňáci si sdílená kola oblíbili – denně se vydají na stovky jízd

Nový systém sdílených kol, který spustilo město Kladno na přelomu května a června, Kladeňáci využívají hned od počátku, a ve stále větší míře.

Post

Západní Afrika – Tradice i současnost

Krajská vědecká knihovna v Liberci v úterý 18.9. v 18:00 nabízí vyprávění cestovatele a fotografa Tomáše Kubeše z šestiletého putování po Západní Afr

Post

Místo rytířů či zbrojnošů tentokrát obsadí Slezskoostravský hrad záchranáři a zdravotníci

Hrad žije první pomocí. Tak se jmenuje akce, kterou v sobotu 22. září ožije Slezskoostravský hrad. Jedná se o největší akci zaměřenou na poskytování p

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz

REKLAMA