KULTURA / Výstavy

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
28.11.2018

Zvonice zve na vánoční výstavu Půjdem spolu do Betléma

KAROLINKA

Oblíbená Zvonice na Soláni na Vsetínsku zve na vánoční výstavu Půjdem spolu do Betléma. Na výstavě budou k vidění betlémy, a to jak v tradičním pojetí jeslí v chudé stáji, tak rozsáhlá řezbářská díla o desítkách až stovkách figur, která kromě jesliček ukazují život obyčejných lidí v regionu.

„Představíme díla současných tvůrců, školených i amatérských řezbářů, kteří žijí a tvoří v regionech Valašska, Lašska a Vsacka. Výstava bude doplněna i expozicí ikon,“ pozvala k návštěvě Jana Michutová ze Sdružení pro rozvoj Soláně, které výstavu pořádá společně s nově vzniklým Spolkem českých betlemářů  a jeho pobočkou Betlemáři Valašska.

Slavnostní vernisáž se uskuteční v neděli 2. prosince ve 14:00 a svými koledami ji doprovodí dětský pěvecký sbor Základní školy z Velkých Karlovic.


Půjdem spolu do Betléma

Zvonice na Soláni, Bzové 325, 756 05 Karolinka

3. prosince 2018 - 29. ledna 2019
út-pa 9:00-16:00, so-ne 9:00-17:00


Půjdem spolu do Betléma - vánoční výstava ve Zvonici Soláň

Autor / zdroj: Zdeněk Urbanovský

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Děti ve Frenštátě pod Radhoštěm uvidí jednu z nejznámějších pohádek bratří Grimmů

Nedělní pohádková představení ve Frenštátě pod Radhoštěm vstupují do třetí sezóny. V malém sále Domu kultury proběhne během roku 2019 celkem sedm nedě

Post

V bohumínské mateřince Rafík rozšířili dětem zahrádku

Dřevěná terasa, bylinkový a květinový záhon i skalka, to jsou novinky, o které se letos rozrostla zahrada městské mateřské školy Rafík v centru Bohumí

Post

Do Česka přichází vodní virtuální realita vyvinutá v Silicon Valley

Češi se mohou ponořit do hlubin oceánu. Umožní jim to první vodní virtuální realita DIVR, která nově přichází do Česka. Revoluční forma zábavy byla př

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz

REKLAMA