SPORT / Fotbal

25.1.2010

Trenér František Komňacký prodloužil o rok smlouvu v Jablonci

JABLONEC NAD NISOU

Fotbalový Baumit Jablonec se může těšit na to, že jeho tým v nejvyšší soutěži povede až do června 2011 trenér František Komňacký, jenž v klubu prodloužil smlouvu.

Trenér František Komňacký převzal Jablonec v říjnu roku 2007 po odvolaném Luboši Kozlovi a dokázal klub pozvednout. Za bezmála tři a půl roku vytáhl tým tápající na samém chvostu tabulky až na nynější čtvrté místo. Výborné podzimní výkony a historicky nejlepší bodový zisk po podzimní části předurčují tým v jarní části bojovat o pohárové příčky.

I proto bylo doladěno prodloužení smlouvy. Původní kontrakt měl končit kouči Komňackému v červnu letošního roku. Obě strany se nakonec dohodly na prodloužení smlouvy o další rok, tedy do 30. červnu 2011.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Vladimír Kunc představí své fotografie v Městské galerii Otrokovice

Vernisáž výstavy fotografií Vladimíra Kunce se za účasti autora uskuteční 4. března 2019 v 18 hodin v otrokovické galerii. Výstava s názvem ZAKÁZANÁ Š

Post

Valašské záření nabídne Olympic a další hudební hvězdy

Dramaturgie jednadvacátého ročníku multižánrového festivalu Valašské záření 2019 opět nabídne spoustu hudebních lahůdek.

Post

Vysokomýtské dialyzační středisko má za sebou první rok provozu

Pro pacienty se selháním ledvin, kteří jsou zařazeni do chronického dialyzačního programu, již jeden rok funguje moderní dialyzační středisko Freseniu

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA