SPORT / Hokej

Bohumín nabízí mistrovství v hokeji živě na plátně kina

4. 5. 2012 18:08:21
BOHUMÍN

Příznivci ledního hokeje si přijdou na své v Bohumíně. Vůbec poprvé se totiž bude v Bohumíně promítat mistrovství světa v přímém přenosu na velkém plátně kina K3 a v HD kvalitě. Hokejoví fanoušci si tak budou moci vychutnat všech patnáct zápasů.

Živá produkce začíná už v pátek 4. května od 16:15 hodin, kdy se utká český tým s Dánskem. Poslední zápas se na plátně kina odehraje v neděli 20. května.

„Podařilo se nám získat práva na přímé přenosy všech zápasů, které odehraje tým České republiky, i na všechna čtvrtfinále, semifinále a velké finále. Celkem odpromítáme patnáct přímých přenosů. Nově zakoupený satelit, umístěný na střeše kina, navíc umožní přijímat hokejové zápasy v té nejvyšší kvalitě. Ze satelitu míří přínos do sedmi zesilovačů, odtud do projektoru a z něj přímo na plátno k divákům,"
prozradil ředitel městské agentury K3 Bohumín.

Vstupné na zápas je 50 korun, předplatné na všechny v kině uváděné přenosy je 300 korun. Vstupenky je možné zarezervovat si také on-line na webu k3bohumin.cz. V pokladně kina bude možné zakoupit si pivo a občerstvení. Do sálu ale nebude možné vstupovat s pitím a jídlem zakoupeným mimo bufet v pokladně.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mělnický areál, kde se dřív stavěly lodě, po prodeji znovu ožije

Oživení čeká rozsáhlý areál v blízkosti soutoku Labe s Vltavou v Mělníku. V současné době se prodává a mimo jiné i díky tomu, že město je strategickým dopravním uzlem vodní, železniční a silniční dopravy, se již objevili první zájemci.

Krušovice jsou partnerem mistrovství světa v hokeji 2015

Značka Krušovice se stala oficiálním partnerem mistrovství světa v ledním hokeji, které se uskuteční od 1. do 17. května 2015 v O2 Areně v Praze a ČEZ Areně v Ostravě.

Poliklinika Nymburk otevřela novou alergologickou ambulanci

Alergií trpí v Česku zhruba každý čtvrtý člověk, přičemž počet alergiků každým rokem stoupá. Rostoucí poptávku po službách alergologů se proto rozhodla řešit i Poliklinika Nymburk.

Jak využít včelí produkty v medicíně, prozradí přednáška v Berouně

Český svaz včelařů, okresní organizace Beroun pokračuje v cyklu včelařských přednášek. Tentokrát se přednáška na téma zužitkování včelích produktů koná 22. října od 18:30 opět v sále Městské knihovny Beroun.

DOPORUČUJEME

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.
Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz www.povinne-ruceni.com