SPORT / Hokej

Bohumín nabízí mistrovství v hokeji živě na plátně kina

4. 5. 2012 18:08:21
BOHUMÍN

Příznivci ledního hokeje si přijdou na své v Bohumíně. Vůbec poprvé se totiž bude v Bohumíně promítat mistrovství světa v přímém přenosu na velkém plátně kina K3 a v HD kvalitě. Hokejoví fanoušci si tak budou moci vychutnat všech patnáct zápasů.

Živá produkce začíná už v pátek 4. května od 16:15 hodin, kdy se utká český tým s Dánskem. Poslední zápas se na plátně kina odehraje v neděli 20. května.

„Podařilo se nám získat práva na přímé přenosy všech zápasů, které odehraje tým České republiky, i na všechna čtvrtfinále, semifinále a velké finále. Celkem odpromítáme patnáct přímých přenosů. Nově zakoupený satelit, umístěný na střeše kina, navíc umožní přijímat hokejové zápasy v té nejvyšší kvalitě. Ze satelitu míří přínos do sedmi zesilovačů, odtud do projektoru a z něj přímo na plátno k divákům,"
prozradil ředitel městské agentury K3 Bohumín.

Vstupné na zápas je 50 korun, předplatné na všechny v kině uváděné přenosy je 300 korun. Vstupenky je možné zarezervovat si také on-line na webu k3bohumin.cz. V pokladně kina bude možné zakoupit si pivo a občerstvení. Do sálu ale nebude možné vstupovat s pitím a jídlem zakoupeným mimo bufet v pokladně.

Autor / zdroj: Mediafax