SPORT / Ostatní sporty

Na pražské Julisce se uskuteční akce 100 dní do olympiády, zúčastní se i Železný či Špotáková

12. 4. 2012 7:10:46
PRAHA

Akce Britského velvyslanectví nazvaná "100 dní do olympiády – štafeta 4 x 100 metrů s britskou velvyslankyní" se uskuteční v Praze na Julisce ve středu 18. dubna od 15.30. Samotná štafeta odstartuje kolem 16. hodiny.

Akci slavnostně zapálením pochodně zahájí britská velvyslankyně Sian MacLeodová, která následně poběží i v jednom z týmů. Další týmy budou složeny ze zástupců ministerstev, ambasád, nevládních organizací, firem a podobně. V rolích starterů a rozhodčích, případně v některém ze startujících týmů se objeví i známí sportovci jako Imrich Bugár, Jan Železný, Barbora Špotáková, David Svoboda, Jiří Pták či Kateřina Neumannová.

V každé štafetě bude závodit i jeden sportovec na vozíčku, protože kromě olympiády se samozřejmě rychle blíží i londýnské paralympijské hry a Londýn 2012 má jako jedno z hlavních hesel “Sport pro všechny”.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vsetín ožije historií. Horní město bude v neděli v obležení templářských rytířů

Město Vsetín ožije historií. Horní město bude v neděli 17. srpna 2014 od 10 do 17 hodin v obležení templářských rytířů. Středověká hudba, jarmark, žongléři, ukázky středověkých bojových formací pěchoty, dobový tábor, jízda na koni a řemeslnické dílny.

Na Olešné u Frýdku-Místku se rodí nový in-line závod - 100 PRO ADRU

Na Olešné u Frýdku-Místku se rodí nový in-line závod. Od ostatních podobných akcí se liší tím, že zve hlavně nadšené amatéry a hobbíky. Jmenuje se 100 PRO ADRU a jeho hlavním cílem je podpořit dobrovolnictví ve frýdecké nemocnici a také dát ochutnat atmosféru závodu těm, kteří si na žádný dosud netroufli.

Při tragické nehodě v Klimkovicích zemřeli dva lidé

Posádky zdravotnické záchranné služby vyjížděly v úterý odpoledne k tragické dopravní nehodě na Ostravsku. Střet osobního a nákladního vozidla v Klimkovicích nepřežili dva muži.

Nenechejte si ujít 3. ročník Svátku dřeva ve Frenštátě pod Radhoštěm

III. ročník Svátku dřeva opět nabídne už tuto sobotu 2. srpna od 9 hodin v amfiteátru na horečkách ve Frenštátě pod Radhoštěm soutěž dřevorubeckých týmů, unikátní exhibici a bohatý doprovodný program.

DOPORUČUJEME

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.
AKCENTA ENERGIE – výrazná úspora za dodávky energií
Svým klientům nabízí produktová řešení pro úsporu nákladů za energie s individuálním přístupem a na míru potřebám každého z nich - oborová řešení pro podnikatele a firmy, výhodné ceny pro domácnosti. energy.akcenta.eu
Právě vychází nový časopis Dráček
Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný. www.casopis-dracek.cz
Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

energy.akcenta.eu www.povinne-ruceni.com www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz