SPORT / Ostatní sporty

Na pražské Julisce se uskuteční akce 100 dní do olympiády, zúčastní se i Železný či Špotáková

12. 4. 2012 7:10:46
PRAHA

Akce Britského velvyslanectví nazvaná "100 dní do olympiády – štafeta 4 x 100 metrů s britskou velvyslankyní" se uskuteční v Praze na Julisce ve středu 18. dubna od 15.30. Samotná štafeta odstartuje kolem 16. hodiny.

Akci slavnostně zapálením pochodně zahájí britská velvyslankyně Sian MacLeodová, která následně poběží i v jednom z týmů. Další týmy budou složeny ze zástupců ministerstev, ambasád, nevládních organizací, firem a podobně. V rolích starterů a rozhodčích, případně v některém ze startujících týmů se objeví i známí sportovci jako Imrich Bugár, Jan Železný, Barbora Špotáková, David Svoboda, Jiří Pták či Kateřina Neumannová.

V každé štafetě bude závodit i jeden sportovec na vozíčku, protože kromě olympiády se samozřejmě rychle blíží i londýnské paralympijské hry a Londýn 2012 má jako jedno z hlavních hesel “Sport pro všechny”.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vánoční strom už je na náměstí Míru v Bruntále

Město Bruntál má opět svůj „živý“ vánoční strom. Slavnostně rozsvícen bude už tento pátek 28. listopadu v 17.00 hodin.

Vltava vystoupí v rámci podzimního turné v Litoměřicích

Legendární Vltava v čele s Robertem Nebřenským připravuje na 29. listopadu koncert v Litoměřicích v hudebním klubu Baronka. Během podzimního turné se kapela představuje v novém složení a s obměněným repertoárem.

Setkání s americkým tenoristou na Novoměstské radnici v Praze - Zeptejte se hvězdy!

Akce ZEPTEJTE SE HVĚZDY! je adventním setkáním amerického tenoristy se všemi jeho příznivci, dále studenty, pravidelnými i příležitostnými návštěvníky koncertů i ostatními zájemci o hudbu, operu, kulturní management nebo žurnalistiku.

Náměstí před libereckou radnicí už zdobí čtrnáctimetrový vánoční strom

Příjezd kamionu s vánočním stromem na korbě a pak ukotvování největší liberecké vánoční atrakce jeřábem sledovaly v pondělí 24. listopadu na náměstí před radnicí desítky náhodných kolemjdoucích.

DOPORUČUJEME

Naftová topidla Master pro vytápění hal a staveb
Naftové topení patří mezi nejlevnější formy vytápění. Všechna naftová topidla Master mají motory s tepelnou ochranou a elektronickou regulaci plamene. Vždy se snažíme konkurovat nejnižší cenou, kde již od 2ks zboží nabízíme zajímavé slevy.
Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.
MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.
Právě vychází nový časopis Dráček
Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný. www.casopis-dracek.cz

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.povinne-ruceni.com topeni-topidla.com www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz