SPORT / Ostatní sporty

12. 4. 2012 7:10:46

Na pražské Julisce se uskuteční akce 100 dní do olympiády, zúčastní se i Železný či Špotáková

PRAHA

Akce Britského velvyslanectví nazvaná "100 dní do olympiády – štafeta 4 x 100 metrů s britskou velvyslankyní" se uskuteční v Praze na Julisce ve středu 18. dubna od 15.30. Samotná štafeta odstartuje kolem 16. hodiny.

Akci slavnostně zapálením pochodně zahájí britská velvyslankyně Sian MacLeodová, která následně poběží i v jednom z týmů. Další týmy budou složeny ze zástupců ministerstev, ambasád, nevládních organizací, firem a podobně. V rolích starterů a rozhodčích, případně v některém ze startujících týmů se objeví i známí sportovci jako Imrich Bugár, Jan Železný, Barbora Špotáková, David Svoboda, Jiří Pták či Kateřina Neumannová.

V každé štafetě bude závodit i jeden sportovec na vozíčku, protože kromě olympiády se samozřejmě rychle blíží i londýnské paralympijské hry a Londýn 2012 má jako jedno z hlavních hesel “Sport pro všechny”.

Autor / zdroj: Mediafax

Doporučujeme

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

Naftová topidla Master pro vytápění hal a staveb

Naftové topení patří mezi nejlevnější formy vytápění. Všechna naftová topidla Master mají motory s tepelnou ochranou a elektronickou regulaci plamene. Vždy se snažíme konkurovat nejnižší cenou, kde již od 2ks zboží nabízíme zajímavé slevy.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kamiony ohrožují chodce v Klimkovicích. V úterý se málem stala tragédie

Tragédie se málem stala v úterý 30. června večer v Klimkovicích. Na přechodu pro chodce tam kamion porazil staršího chodce, který přes silnici převádě

Post

Dva „drahé“ dopolední požáry v Ostravě - drogerie v centru a auta ve stromě

Dvě jednotky profesionálních hasičů zasahovaly ve středu ráno v centru Ostravy v ulici 28. října u požáru velké prodejny drogerie v přízemí. Kouř poni

Post

Nepomuk žije barokem

Tento týden žije Nepomuk barokem. Probíhá zde spousta akcí více či méně spjatých s regionálním programem Plzně – Evropského hlavního města kultury 201

Reklama

IP POLNÁ

Reklama

PARTNEŘI

topeni-topidla.com www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz