SPORT / Ostatní sporty

Na pražské Julisce se uskuteční akce 100 dní do olympiády, zúčastní se i Železný či Špotáková

12. 4. 2012 7:10:46
PRAHA

Akce Britského velvyslanectví nazvaná "100 dní do olympiády – štafeta 4 x 100 metrů s britskou velvyslankyní" se uskuteční v Praze na Julisce ve středu 18. dubna od 15.30. Samotná štafeta odstartuje kolem 16. hodiny.

Akci slavnostně zapálením pochodně zahájí britská velvyslankyně Sian MacLeodová, která následně poběží i v jednom z týmů. Další týmy budou složeny ze zástupců ministerstev, ambasád, nevládních organizací, firem a podobně. V rolích starterů a rozhodčích, případně v některém ze startujících týmů se objeví i známí sportovci jako Imrich Bugár, Jan Železný, Barbora Špotáková, David Svoboda, Jiří Pták či Kateřina Neumannová.

V každé štafetě bude závodit i jeden sportovec na vozíčku, protože kromě olympiády se samozřejmě rychle blíží i londýnské paralympijské hry a Londýn 2012 má jako jedno z hlavních hesel “Sport pro všechny”.

Autor / zdroj: Mediafax


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Někdejší opuštěnou prodejnu v Ostravě zdobí obrazy inspirované Hrabalem

Ostrava se zařadí mezi několik měst, které dosud hostily unikátní výstavu Pocta Bohumilu Hrabalovi. Obrazy vznikly ke stému výročí autorova narození a jsou inspirované jeho osobou, tvorbou či filmovou podobou jeho děl.

Vršků pro Tomáška se nasbíralo 1 730 kilogramů

Od loňského listopadu až do konce letošních prázdnin probíhala v Kopřivnici sbírka vršků pro Tomáška.

Elektromobilita si začíná podmaňovat sever Čech, první „dobíječka“ funguje v Chomutově

Město Chomutov se zařadilo mezi partnery projektu Elektromobilita ČEZ, jehož cílem je podpora rozvoje tohoto způsobu dopravy v ČR.

Železniční stanice Brno-Chrlice bojuje o titul Nejkrásnější nádraží ČR roku 2014

V 8. ročníku ankety o titul Nejkrásnější nádraží ČR roku 2014 se do finálové desítky probojovala brněnská železniční stanice Brno-Chrlice. Až do 10. října 2014 mohou občané v této anketě hlasovat a vybrat vítěze.

DOPORUČUJEME

Nejlevnější povinné ručení
Jednoduchý kalkulátor pro porovnání povinného ručení pojišťoven v ČR. Internetové ceny i akční sazby, jednoduché sjednání online.
MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace
Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

REKLAMA
REKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.casopis-dracek.cz www.povinne-ruceni.com www.ippolna.cz