EKONOMIKA / Práce a kariéra

Popis:
23.1.2019

Městská policie hledá strážníka, hlásit se lze do poloviny února

KROMĚŘÍŽ

Kroměřížská městská policie vypsala výběrové řízení na místo strážníka. V Kroměříži momentálně slouží 36 strážníků. Nový by měl nastoupit od května.

“Zájemci se mohou hlásit písemně do 15. února na adrese Městská policie, Velké náměstí 33, 767 01 Kroměříž,“ uvedl ředitel městské policie Libor Kubiš.

Zájemce musí být občanem České republiky ve věku minimálně 18 let, musí být bezúhonný a mít středoškolské vzdělání s maturitou. „Uchazeč by také měl být komunikativní, měl by mít organizační schopnosti, měl by být schopný pracovat samostatně a aktivně řešit problémy. Požadujeme i znalost práce na počítači a řidičský průkaz skupiny B,“ doplnil Kubiš.

Výhodou je znalost cizího jazyka, praxe u bezpečnostních složek, ve státní správě či v samosprávě a platné osvědčení o splnění stanovených odborných předpokladů podle zákona 553/1991 Sb., o obecní policii.

Přihláška musí obsahovat jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, kontaktní telefon, e-mail, datum a podpis. Zájemce musí přiložit i ručně psaný životopis, originál výpisu z evidence rejstříku trestů, který nesmí být starší než tři měsíce, čestné prohlášení o bezúhonnosti a čestné prohlášení o spolehlivosti (ve smyslu paragrafů 4a a 4b zákona o obecní policii), ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení.

„Po vyhodnocení přihlášek budou vybraní uchazeči pozváni k absolvování fyzických testů a následnému ústnímu pohovoru. Na základě dosažených výsledků absolvují úspěšní uchazeči psychologické vyšetření,“ dodal Kubiš.

Bližší informace zájemci získají na telefonním čísle 573 321 239.

Autor / zdroj: Jan Vondrášek

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Startuje La Película, nabídne nejzajímavější španělské filmy

Jeden z nejúspěšnějších španělských filmů loňského roku, komedie Šampioni, odstartuje v úterý 19. února 14. ročník festivalu La Película.

Post

Indiáni vedení Jiřím Jelínkem v Polárce

K sezóně věnované hrdinství a hrdinům přispěje režisér Jiří Jelínek Vinnetouem Karla Maye.

Post

Opět otrava oxidem uhličitým

V Jablonci nad Nisou se 5 osob přiotrávilo oxidem uhelnatým. Málem si tento nebezpečný plyn vyžádal další oběti.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA