EKONOMIKA / Podniky

31.5.2011

Novým ředitelem královéhradeckých městských lesů je Milan Zerzán

HRADEC KRÁLOVÉ

Na osobě nového ředitele Městských lesů Hradec Králové se na svém řádném jednání shodlo pětičlenné představenstvo této akciové společnosti vlastněné městem. Stane se jím šestatřicetiletý Milan Zerzán.

Zerzán v podniku doposud působil na pozici výrobního ředitele a je zaměstnancem firmy 13 let. Dosavadní ředitel Zdeněk Petřík z funkce po 20 letech odchází do penze.

Zdeněk Petřík byl předsedou představenstva městské akciové společnosti a zároveň působil na ředitelské pozici. Novou předsedkyní představenstva akciové společnosti Městské lesy Hradec Králové je zastupitelka Lenka Zídková (ODS). Nově tedy není předseda představenstva zároveň ředitelem.

Z výběrového řízení na pozici ředitele vyhověli požadavkům komise v posledním kole dva uchazeči. Milan Zerzán předložil všechny požadované dokumenty, jež byly podmínkou pro vstup do užšího kola, a uspěl i u pětičlenného představenstva, které včera nástupce po Zdeňku Petříkovi do pozice vybralo.

„Svým působením ve firmě bych rád navázal na současnou vysokou úroveň služeb a dál bych tyto služby chtěl ve spolupráci s majitelem společnosti vhodně rozvíjet,“ dodal Milan Zerzán.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Startuje La Película, nabídne nejzajímavější španělské filmy

Jeden z nejúspěšnějších španělských filmů loňského roku, komedie Šampioni, odstartuje v úterý 19. února 14. ročník festivalu La Película.

Post

Indiáni vedení Jiřím Jelínkem v Polárce

K sezóně věnované hrdinství a hrdinům přispěje režisér Jiří Jelínek Vinnetouem Karla Maye.

Post

Opět otrava oxidem uhličitým

V Jablonci nad Nisou se 5 osob přiotrávilo oxidem uhelnatým. Málem si tento nebezpečný plyn vyžádal další oběti.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA