CESTOVÁNÍ / Náš tip

Popis:
3.1.2017

Svatební den ve Vile Löw-Beer

BRNO

V sobotu 7. ledna 2017 se uskuteční ve vile druhý svatební den. Od 10 do 18 hodin se budoucí nevěsty a jejich blízcí mohou seznámit s aktuálními svatebními trendy a načerpat inspiraci pro svůj velký den. Návštěvníci se také dozvědí o možnostech uspořádání svatebních obřadů v areálu vily.

Svatební profesionálové představí širokou nabídku služeb. Bude na vás čekat výstava svatebních a společenských šatů, ochutnávka vína, ukázka svatebních oznámení a mnoho dalšího. Můžete si vyzkoušet i líčení nebo svatební účes.

Svatební salon CAXA, prádlo Angel, kadeřnice Andrea Medková z MiMaXIV a vizážistka Kateřina Bartošková udělají vše pro dokonalý vzhled svatebčanů. Dorty a cukroví nabídne Katrin Olomouc, víno rodinné Vinařství Nosreti ze Zaječí. Prohlédnete si originální svatební oznámení od Petry Zobačové a práce svatebního fotografa Marka Modřavy. Připraven bude i Fotokoutek Fotocamp Víta Štěpánka, odkud si hned můžete odnést fotografii. Hudbu zajistí duo P.F.MEN, Wedding string trio a svatební DJ Boris Staněk.

Zpestřením celého Svatebního dne budou dvě módní přehlídky připravené ve spolupráci se Salonem první republiky, které proběhnou v 11 a 15 hodin. Přijďte se podívat, jaké svatební šaty měly naše babičky a prababičky. Přehlídka nazvaná „Jen pro ten dnešní den…“ aneb Svatební šaty v proměnách času ukáže šaty z let 1910-1970, do nichž se oblékaly nevěsty, družičky i svatební hosté. Kromě modelů vytvořených podle dobových pramenů Salon představí také originály ze své soukromé sbírky.

Vstupné na akci je 75 Kč. Všechny vstupenky budou slosovány a na výherce čekají zajímavé ceny od přítomných svatebních dodavatelů.

Akce je připravena ve spolupráci se svatební koordinátorkou Veronikou Polehlovou.

Více informací získáte na www.vilalowbeer.cz.


Pořadatel: Muzeum Brněnska, příspěvková organizace ve spolupráci se svatební koordinátorkou Veronikou Polehlovou

Místo konání: Vila Löw-Beer, Drobného 22, 602 00 Brno

Termín konání: sobota 7. ledna 2017 od 10 do 18 h

Vstupné: 75 Kč

Autor / zdroj: Lenka Buchtová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Bohumíně dokončili další část cyklostezky kolem Vrbického jezera

Novou komfortní stezku pro cyklisty a bruslaře za necelých osm milionů korun dokončili v Bohumíně. Vede mezi Vrbickým jezerem a řekou Odrou a měří 1,6

Post

Dětské výpravy do nemocnice pokračují také letos

Předškoláci z frýdecké mateřské školy na ulici K Hájku přišli do nemocnice zjistit, co je nového na dětském oddělení. Projekt na seznámení dětí s nemo

Post

Děti ve Vsetíně budou hlídat nové monitory dechu

Dětské oddělení Vsetínské nemocnice získalo pět nových monitorů dechu v celkové hodnotě deset tisíc korun. V rámci projektu Maminko, dýchám monitory z

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA