CESTOVÁNÍ / Náš tip

Popis:
18.8.2018

V Týně nad Vltavou propukne již třetí ročník vodáckých slavností

TÝN NAD VLTAVOU

V sobotu 25. srpna propukne třetí ročník vodáckých oslav na klidné hladině řeky Vltavy v Týně nad Vltavou. Tato celodenní akce nabídne sportovní program na kánoích, paddleboardech nebo dračí lodi pro všechny příchozí v prostoru mezi dvěma mosty přes řeku Vltavu.

Slavnosti začínají již od dopoledních hodin pro všechny, kteří si chtějí zazávodit na turistických kánoích ve veřejném závodě [Mezi mosty]. Vyhrává nejrychlejší dvojice, která upádluje vzdálenost necelý 1 kilometr mezi dvěma Týnskými mosty. Velkou výzvu nabízí tento krátký závod i pro ty, kteří si pořídili vlastní paddleboard a ještě ho pořádně neprojeli. Závod o medaile se pojede v kategoriích junioři a dospělí a na místě bude možné si turistické kanoe a paddleboardy také zapůjčit. Mezi další sportovní program slavností patří i tradiční turnaj v plážovém volejbale, turnaj konoepola, zábavný „Fun track“ kolem bójek na paddleboardech a nově pro tento rok i možnost si vyzkoušet jízdu na desetimístné dračí lodi.

Součástí slavností jsou i profi závody borců, kteří se navzájem utkají na trase „Vltavotýnského LAKER Maratónu“ i při krátkém závodě [Mezi mosty]. Pro diváky bude připraveno posezení na levém břehu u Kácovské věže. Na místě bude občerstvení, pro děti skákací hrad, malování na obličeje a od odpoledních hodin i doprovodný hudební program, v rámci kterého vystoupí kapely: Marathon /rock/, The Dark Blue Elephants /folk-rock/ , Monotonic Stereotype/rock /, Vandrband /folk’n‘country/ , Kokodák, Klídek /folk’n‘country/a další.

Více informací zájemci najdou na webu www.canoemar.cz.

Autor / zdroj: Lucie Fialová

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Retro zima v Tančícím domě přenese návštěvníky do atmosféry 70. a 80. let

Zimní měsíce budou v Galerii Tančící dům ve znamení Vánoc. Galerie pokračuje v retro tematice a nová výstava je věnovaná zimě a vánočním svátkům, jak

Post

Nedonošené děti v kladenské nemocnici hlídá pět nových inkubátorů

Kladenská nemocnice má pět nových moderních inkubátorů pro nedonošené děti. Jejich zakoupení bylo možné díky dotacím Středočeského kraje na obnovu a m

Post

Rožnovanka Vendula Krupová je mistryní světa

Rožnov se může pochlubit čerstvou mistryní světa. Vendula Krupová zvítězila na světovém šampionátu v Kanadě ve sportovním odvětví tradiční karate.

PARTNEŘI

www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz

REKLAMA

Aktivní Dítě