CESTOVÁNÍ / Přírodní krásy

Popis: Komentované procházky Moravským krasem.
Komentované procházky Moravským krasem.
17.8.2018

Při komentovaných procházkách objevíte nejkrásnější místa Moravského krasu

HOSTĚNICE

Přijďte v pátek 24. srpna na komentovanou procházku Moravského krasu, kde vás provede Stráž přírody a objevíte společně nejkrásnější místa krasu.

Dům přírody společně se Stráží přírody Moravského krasu vám nabízejí jedinečnou možnost poznat Moravský kras z jiného pohledu, než který získáte běžnou návštěvou této oblasti.

Co návštěvníky čeká? Při příjemné procházce se dozví spoustu zajímavých informací o živé i neživé přírodě Moravského krasu. Pomůže jim také prospekt s důležitými informacemi, který je bude společně se strážcem provádět přírodou.

Trasy jsou dlouhé od tří do osmi kilometrů. Akce je vhodná také pro děti, jen je třeba zhodnotit jejich fyzickou kondici. Trasy nejsou vhodné pro kočárky.

Zájemci se na komentovanou procházku mohou přihlásit zde.

Cena je 100 korun za osobu. Platí se na místě srazu. Ten je v 10 hodin na dané lokalitě (Dům přírody Moravského krasu, Rudice nebo Hostěnice) - veškeré pokyny dostanou účastníci po přihlášení na jimi napsaný mail.

Autor / zdroj: -red-

Doporučujeme

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Retro zima v Tančícím domě přenese návštěvníky do atmosféry 70. a 80. let

Zimní měsíce budou v Galerii Tančící dům ve znamení Vánoc. Galerie pokračuje v retro tematice a nová výstava je věnovaná zimě a vánočním svátkům, jak

Post

Nedonošené děti v kladenské nemocnici hlídá pět nových inkubátorů

Kladenská nemocnice má pět nových moderních inkubátorů pro nedonošené děti. Jejich zakoupení bylo možné díky dotacím Středočeského kraje na obnovu a m

Post

Rožnovanka Vendula Krupová je mistryní světa

Rožnov se může pochlubit čerstvou mistryní světa. Vendula Krupová zvítězila na světovém šampionátu v Kanadě ve sportovním odvětví tradiční karate.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz

REKLAMA

Aktivní Dítě