CESTOVÁNÍ / Přírodní krásy

Popis: Komentované procházky Moravským krasem.
Komentované procházky Moravským krasem.
17.8.2018

Při komentovaných procházkách objevíte nejkrásnější místa Moravského krasu

HOSTĚNICE

Přijďte v pátek 24. srpna na komentovanou procházku Moravského krasu, kde vás provede Stráž přírody a objevíte společně nejkrásnější místa krasu.

Dům přírody společně se Stráží přírody Moravského krasu vám nabízejí jedinečnou možnost poznat Moravský kras z jiného pohledu, než který získáte běžnou návštěvou této oblasti.

Co návštěvníky čeká? Při příjemné procházce se dozví spoustu zajímavých informací o živé i neživé přírodě Moravského krasu. Pomůže jim také prospekt s důležitými informacemi, který je bude společně se strážcem provádět přírodou.

Trasy jsou dlouhé od tří do osmi kilometrů. Akce je vhodná také pro děti, jen je třeba zhodnotit jejich fyzickou kondici. Trasy nejsou vhodné pro kočárky.

Zájemci se na komentovanou procházku mohou přihlásit zde.

Cena je 100 korun za osobu. Platí se na místě srazu. Ten je v 10 hodin na dané lokalitě (Dům přírody Moravského krasu, Rudice nebo Hostěnice) - veškeré pokyny dostanou účastníci po přihlášení na jimi napsaný mail.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Hlinsko má novou Pohádkovou stezku

Příběh dřevěného vojáčka a hravé prvky o přírodě se vinou novou stezkou v Hlinsku. Komiksová pohádka přibližuje dětem tradiční krajovou výrobu dřevěný

Post

Zdravotní sestřičky budou studovat v nové škole

Budova bývalé „zdravky“ v Přerově znovu ožije. Společnost AGEL tam chce od školního roku 2020/2011 otevřít novou vyšší odbornou školu (VOŠ), která bud

Post

Aktuality Dopravní podnik Ostrava poprvé prodal více krátkodobých elektronických jízdenek než papírových

Poprvé od spuštění elektronických plateb ve vozidlech Dopravního podniku Ostrava překročil jejich počet i objem v korunách prodej krátkodobých papírov

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA