CESTOVÁNÍ / Přírodní krásy

Popis: Komentované procházky Moravským krasem.
Komentované procházky Moravským krasem.
Autor / zdroj: Dům přírody
17.8.2018

Při komentovaných procházkách objevíte nejkrásnější místa Moravského krasu

HOSTĚNICE

Přijďte v pátek 24. srpna na komentovanou procházku Moravského krasu, kde vás provede Stráž přírody a objevíte společně nejkrásnější místa krasu.

Dům přírody společně se Stráží přírody Moravského krasu vám nabízejí jedinečnou možnost poznat Moravský kras z jiného pohledu, než který získáte běžnou návštěvou této oblasti.

Co návštěvníky čeká? Při příjemné procházce se dozví spoustu zajímavých informací o živé i neživé přírodě Moravského krasu. Pomůže jim také prospekt s důležitými informacemi, který je bude společně se strážcem provádět přírodou.

Trasy jsou dlouhé od tří do osmi kilometrů. Akce je vhodná také pro děti, jen je třeba zhodnotit jejich fyzickou kondici. Trasy nejsou vhodné pro kočárky.

Zájemci se na komentovanou procházku mohou přihlásit zde.

Cena je 100 korun za osobu. Platí se na místě srazu. Ten je v 10 hodin na dané lokalitě (Dům přírody Moravského krasu, Rudice nebo Hostěnice) - veškeré pokyny dostanou účastníci po přihlášení na jimi napsaný mail.

Autor / zdroj: -red-

Doporučujeme

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kladeňáci si sdílená kola oblíbili – denně se vydají na stovky jízd

Nový systém sdílených kol, který spustilo město Kladno na přelomu května a června, Kladeňáci využívají hned od počátku, a ve stále větší míře.

Post

Západní Afrika – Tradice i současnost

Krajská vědecká knihovna v Liberci v úterý 18.9. v 18:00 nabízí vyprávění cestovatele a fotografa Tomáše Kubeše z šestiletého putování po Západní Afr

Post

Místo rytířů či zbrojnošů tentokrát obsadí Slezskoostravský hrad záchranáři a zdravotníci

Hrad žije první pomocí. Tak se jmenuje akce, kterou v sobotu 22. září ožije Slezskoostravský hrad. Jedná se o největší akci zaměřenou na poskytování p

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz

REKLAMA