CESTOVÁNÍ / Letní aktivity

22.8.2009

Víkend ve Vsetíně bude patřit bruslařům

VSETÍN

Další in-line happening připravili na dnešní večer ve Vsetíně. Zítra jej vystřídá bruslení na ledu v zimním stadionu.

Při akci se uzavře část Smetanovy ulice a příznivci kolečkových bruslí se tak budou moci vyřádit na přibližně kilometr dlouhém oválu.

V bruslení, ovšem tentokrát na ledě, mohou zájemci pokračovat i zítra. Takzvané Bruslení za kačku nabízí Vsetínská sportovní ve spolupráci s městem Vsetín od 16 do 18 hodin na zimním stadionu na Lapači. Lidé tak mohou vyměnit plavky za brusle a jít se za jednu korunu vyřádit na ledovou plochu.

Autor / zdroj: Mediafax

Doporučujeme

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Slavia uzavřela rok 2018 výhrou v Jablonci

V posledním duelu v roce 2018 zvítězila Slavia v Jablonci 2:0. O výhry se svými trefami postarali Milan Škoda a Josef Hušbauer.

Post

Valaši na svém ledě předvedli famózní obrat, odnesla jej Třebíč

První třetina nedopadla ze vsetínského pohledu vůbec dobře. Třebíč do zápasu vletěla a v 9. minutě už vedla o tři branky. Valaši se pak hrnuli do ofe

Post

Elektromobily lze nově rychlodobít také u teplického Kauflandu

Nejnovější lokalitou řetězce Kaufland, kde lze nalézt rychlé dobíjení pro elektromobily, jsou Teplice. Kaufland ve spolupráci s ČEZ i tady nabízí záka

PARTNEŘI

www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz

REKLAMA