CESTOVÁNÍ / Letní aktivity

22.8.2009

Víkend ve Vsetíně bude patřit bruslařům

VSETÍN

Další in-line happening připravili na dnešní večer ve Vsetíně. Zítra jej vystřídá bruslení na ledu v zimním stadionu.

Při akci se uzavře část Smetanovy ulice a příznivci kolečkových bruslí se tak budou moci vyřádit na přibližně kilometr dlouhém oválu.

V bruslení, ovšem tentokrát na ledě, mohou zájemci pokračovat i zítra. Takzvané Bruslení za kačku nabízí Vsetínská sportovní ve spolupráci s městem Vsetín od 16 do 18 hodin na zimním stadionu na Lapači. Lidé tak mohou vyměnit plavky za brusle a jít se za jednu korunu vyřádit na ledovou plochu.

Autor / zdroj: Mediafax

Doporučujeme

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kladeňáci si sdílená kola oblíbili – denně se vydají na stovky jízd

Nový systém sdílených kol, který spustilo město Kladno na přelomu května a června, Kladeňáci využívají hned od počátku, a ve stále větší míře.

Post

Západní Afrika – Tradice i současnost

Krajská vědecká knihovna v Liberci v úterý 18.9. v 18:00 nabízí vyprávění cestovatele a fotografa Tomáše Kubeše z šestiletého putování po Západní Afr

Post

Místo rytířů či zbrojnošů tentokrát obsadí Slezskoostravský hrad záchranáři a zdravotníci

Hrad žije první pomocí. Tak se jmenuje akce, kterou v sobotu 22. září ožije Slezskoostravský hrad. Jedná se o největší akci zaměřenou na poskytování p

Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz

REKLAMA