MAGAZÍN / Celebrity

2.9.2010

Markéta Konvičková: Výstřihy nenosím!

Markéta Konvičková (16), kterou si většina lidí pamatuje jako finalistku z Česko Slovenské SuperStar, jde za svým snem být zpěvačkou. Už má i početný fanklub, jehož členům se líbí i výběr jejího oblečení.

A co ráda nosí? Markéta má ráda sportovní módu, žádné svádivé nebo rafinované ženské modely v jejím šatníku nenajdete. Nenosí dokonce ani minisukně a už vůbec ne halenky s výstřihy. Markéta si potrpí na legíny, kraťasy, džíny a trička.

"Teď se chystám s rodiči do Los Angeles, tak doufám, že si tam koupím nějaké oblečení. Chci, aby se hodilo jak do školy, tak abych si ho mohla vzít na sebe i při podzimním turné," říká Markéta Konvičková.

A co se týče barev, Markéta doslova miluje tyrkysovou.

"Moc se mi líbí jasné, svítivé odstíny, nepotrpím si na šedou nebo béžovou, ani černá není vysloveně moje barva," prozrazuje Markéta.


A co dělá s oblečením, když už ji přestane bavit?

"Něco rozdám a něco odvezeme na charitu. Do popelnice ho nenosím, zrovna jsme s mamkou probíraly skříň a přichystaly jsme balík věcí, které jim odvezeme. Vyhodit by to byla škoda, třeba ještě uděláme někomu radost," vysvětluje zpěvačka.


Autor / zdroj: Korzo

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Startuje La Película, nabídne nejzajímavější španělské filmy

Jeden z nejúspěšnějších španělských filmů loňského roku, komedie Šampioni, odstartuje v úterý 19. února 14. ročník festivalu La Película.

Post

Indiáni vedení Jiřím Jelínkem v Polárce

K sezóně věnované hrdinství a hrdinům přispěje režisér Jiří Jelínek Vinnetouem Karla Maye.

Post

Opět otrava oxidem uhličitým

V Jablonci nad Nisou se 5 osob přiotrávilo oxidem uhelnatým. Málem si tento nebezpečný plyn vyžádal další oběti.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA