Archiv článků - AKTUÁLNĚ

Post
Krimi 1.9.2017

Dvakrát během dvou hodin byl mladý muž předveden na policejní služebnu

Dvakrát během dvou hodin řešila hlídka městské policie mladého muže za jeho protiprávní jednání. Nejprve poničil stůl na předzahrádce, poté napadl pracovníka ostrahy restaurace, kde zdemoloval vybavení. Případem se zabývají policisté.


Post
Společnost 1.9.2017

Od září nabídne Hodonín služby senior taxi

Novou službu v podobě zvýhodněné přepravy k vyřízení svých záležitostí nabízí od 1. září 2017 město Hodonín pro seniory nad 65 let věku a držitele průkazu ZTP nebo ZTP/P.


Post
Počasí 31.8.2017

Větší horka než před rokem – letošní prázdniny překonaly ty loňské

O více než jeden stupeň Celsia se letos oproti loňsku zvýšila průměrná teplota v prázdninových měsících. Průměrnou teplotu okolo téměř 24 stupňů z července a srpna roku 2015 se zde však překonat nepodařilo.


Post
Krimi 30.8.2017

Dvojice stanovala v areálu školy

Zřejmě s kempem si spletli areál základní školy na ulici Holečkova muž se ženou, kteří zde v noci stanovali.


Post
Společnost 29.8.2017

Alba Waste použila zeminu kontaminovanou ropnými látkami ke zpevnění příjezdové cesty

Inspektoři z České inspekce životního prostředí uložili pokutu 120 tisíc korun společnosti ALBA WASTE a.s. za to, že v Kostěnicích na Pardubicku nakládala s odpady na pozemcích, které k tomu nebyly určené.


Post
Krimi 29.8.2017

Bart vystopoval tři ukryté muže

Pachatelé se po vloupání do garáže v Rychvaldě ukryli v hustém lesním porostu, ale služební pes Bart je vystopoval. Povedená trojice byla zadržena do hodiny od vloupání.


Post
Aktuálně 29.8.2017

Těsně za hranicí se objevila vzteklina

Na polské straně hranice, přímo ve středu města Cieszyn, byl nalezen netopýr, který trpěl vzteklinou. Polské úřady varují chovatelé zvířat, které jsou náchylné na onemocnění touto chorobou, že byl vydán zákaz přemísťování zvířat do a z ohroženého území.


Post
Doprava 29.8.2017

Přerov už zná svého nového dopravce

Městskou autobusovou dopravu bude pro Přerov od ledna roku 2018 po dobu deseti let zajišťovat společnost Arriva Morava, která se stala vítězem výběrového řízení.


Post
Krimi 29.8.2017

Řidič pod vlivem drog

Policisté odhalili řidiče, který přijel na služebnu pod vlivem několika drog.


Post
Krimi 29.8.2017

Čtyři mladistvé pod vlivem alkoholu předali během uplynulého víkendu strážníci zákonným zástupcům

Čtyři mladistvé ve věku od 15 do 17 let, kteří popíjeli alkohol, odhalili strážníci. Nadýchali od 0,24 do 1,41 ‰. Všechny předali zákonným zástupcům a případy se dále zabývají odbory sociálně právní ochrany dětí místně příslušných městských částí.


Post
Doprava 29.8.2017

Bezkontaktně se v Ostravě odbavuje téměř 5000 jízdenek denně

Od minulého roku mají cestující ostravské hromadné dopravy unikátní možnost uhradit jízdu pomocí bezkontaktní platební karty bez nutnosti tištění papírové jízdenky.


Post
Doprava 29.8.2017

Ze čtyř valašskomeziříčských ulic jsou jednosměrky

Velké dopravní změny v centru města, o kterých se mluvilo, jsou od minulého týdne skutečností. Radnice nechala zjednosměrnit čtyři ulice. Změna se týká ulice Soudní, Komenského, Poláškova a Na Příkopě. Cílem je zvýšení bezpečnosti chodců a zklidnění provozu.


Post
Ekologie 28.8.2017

Nový lesopark Na Panském by v Bohumíně mohl vzniknout do pěti let

Do pěti let by v Bohumíně chtěli založit pro příští generace nový lesopark. Ten by měl vyrůst v lokalitě nazývané Na Panském. Druhá zelená plíce města vznikne v místech současné orné půdy za dálničním přivaděčem a železnicí.


Post
Vzdělávání a školy 24.8.2017

Rožnov otevírá školky pro dvouleté děti

Mateřská škola 1. Máje 1153 a Mateřská škola Radost otevírají třídy pro dvouleté děti. Kapacita u MŠ Radost ještě není naplněna, rodiče mohou své děti u této školky stále přihlašovat.


Post
Zdravotnictví 23.8.2017

Daruj krev se Zbrojovkou

Chodíte darovat krev? Nebo byste rádi začali? Jednou z příležitostí je středa 30. srpna 2017, kdy na Transfúzní a tkáňové oddělení FN Brno přijdou hráči FC Zbrojovky Brno, aby podpořili každoroční akci Daruj krev se Zbrojovkou.


Post
Doprava 23.8.2017

Dvě ženy pod vlivem, jedna dokonce bourala

V úterý krátce před půl čtvrtou odpoledne jela 56letá žena ve vozidle Peugeot 407 ve směru od obce Kozlovice směrem na Radslavice. Na tříramenné křižovatce nezvládla jízdu a auto převrátila na střechu.


Post
Společnost 23.8.2017

Pomozte vybrat vánoční výzdobu radnice a náměstí

I letos má veřejnost možnost zvolit, jakou vánoční a novoroční výzdobu bude mít Nová radnice a Prokešovo náměstí v následujících dvou letech. Poprvé byli obyvatelé města zapojeni do hlasování před sedmi lety.


Post
Krimi 23.8.2017

Za pět hodin, pět odchycených psů

Během úterního večera vyjížděly hlídky Městské policie Olomouc na pět oznámení související s volným pohybem psů.


Post
Společnost 23.8.2017

Ještě nemá jednačtyřicet let, ale v kartě o záznamu odběrů krve má už číslo 180

V levém předloktí má díru od injekční stříkačky. A není divu. I když Miroslav Komínek oslaví koncem srpna teprve své jednačtyřicáté narozeniny, má už za sebou 180 bezpříspěvkových odběrů krve.


Post
Doprava 23.8.2017

Stavební práce v Pražské ulici se posunuly do další etapy

Opravy v Pražské ulici související s rekonstrukcí kanalizace a vodovodu pokročily do další etapy. Po zahájení další části stavby je nově dopravě zcela uzavřena část ulice Pražská, a to v úseku od křižovatky s ulicí Rooseveltova ke křižovatce s ulicí Žižkova.


<< < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 > >>

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz

REKLAMA