Archiv článků - AKTUÁLNĚ

Post
Aktuálně 2.8.2018

V Příboře jezdí od srpna jezdit nové svozové vozidlo

Technické služby města Příbora začaly svážet ve městě komunální odpad novým svozovým vozidlem. Postupně budou TS přebírat svoz všech komodit. Po dlouhé době se tak město stane ve svozu odpadu soběstačným.


Post
Vzdělávání a školy 2.8.2018

Do oprav svých školních budov dává letos Plzeň přes 40 milionů korun

Více než 40 milionů korun dává letos město Plzeň na rekonstrukce svých základních škol, maximum prací se snaží zajistit nyní o letních prázdninách.


Post
Vzdělávání a školy 2.8.2018

Nový Jičín dá do rekonstrukcí škol přes 18 milionů korun

Doba prázdnin je v Novém Jičíně pravidelně využívána k opravám a údržbovým pracím ve školách a školkách.


Post
Zdravotnictví 1.8.2018

Vsetínská nemocnice má nového primáře ARO

Novým primářem Anesteziologicko-resuscitačního oddělení Vsetínské nemocnice se stal MUDr. Marek Proksa. Pětačtyřicetiletý lékař pracuje v nemocnici již 19 let.


Post
Doprava 31.7.2018

Havárie motocyklu u Starých Hutí, řidič nehodu nepřežil

V pondělí odpoledne došlo nedaleko obce Staré Hutě k vážné havárii motocyklu. Jeho řidič utrpěl poranění, kterým nakonec podlehl.


Post
Zdravotnictví 30.7.2018

První dny života zpříjemňují novorozencům Jesenické nemocnice háčkované chobotničky

Na první pohled obyčejná hračka, ve skutečnosti velký pomocník v oblasti léčby a zlepšování fyzického i psychického stavu. O čem je řeč? O háčkovaných chobotničkách, které podle zjištění zdravotníků pozitivně ovlivňují zdravotní stav zejména nedonošených dětí.


Post
Společnost 27.7.2018

Černé skládky v Přerově? Foťte je, vyzývá primátor

Nepořádek, který se denně vrší u popelnic, se stává pro Technické služby města Přerova stále větší zátěží. Každý týden musejí za velkých finančních nákladů likvidovat černé skládky, které Přerované dělají nejen u kontejnerových stání.


Post
Aktuálně 27.7.2018

Rekonstrukce hráze vodní nádrže Vranov běží podle harmonogramu

Rekonstrukce hráze vodní nádrže Vranov běží dle plánovaného harmonogramu. Práce, které odstartovaly na podzim 2016, budou dokončeny na jaře příštího roku.


Post
Vzdělávání a školy 27.7.2018

Rožnovská radnice pomohla realizovat návrhy vzešlé ze školních fór

Před letními prázdninami pomohla rožnovská radnice realizovat některé návrhy, které vzešly ze školních fór realizovaných na ZŠ Videčská a ZŠ Pod Skalkou v dubnu letošního roku.


Post
Aktuálně 25.7.2018

V celém Královéhradeckém kraji platí zákaz rozdělávání ohně ve volné přírodě

Hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán vyhlásil období mimořádných klimatických podmínek. Ty platí až do odvolání a týkají se především dodržování zákazu rozdělávání ohně ve volné přírodě.


Post
Krimi 24.7.2018

Z hořícího bytu hasiči zachránili dva seniory

K požáru v jednom z bytů chebského domova pro seniory vyjížděli hasiči v úterý před desátou hodinou dopoledne. Požár zasáhl vybavení bytu ve 4. patře, zakouřená pak byla i další dvě poschodí nad místem požáru.


Post
Krimi 24.7.2018

Kdo otrávil psa na Broumovsku?

V pondělí přijali policisté z obvodního oddělení v Broumově trestní oznámení od 25leté ženy. Poškozená uvedla, že byla majitelkou chovné feny amerického stafordšírského teriéra, kterou zřejmě otrávil dosud neznámý pachatel.


Post
Krimi 24.7.2018

Sprejer plaváčkem

Turista chtěl „zkrášlit“ Prahu, pak chtěl před policisty uplavat. Teď mu za to hrozí až rok vězení.


Post
Doprava 24.7.2018

Podnapilý cyklista se střetl s šestiletým chlapcem na kole

V pondělí večer krátce po deváté hodině řešili kroměřížští dopravní policisté na Erbenově náměstí v Kroměříži nehodu dvou cyklistů.


Post
Krimi 24.7.2018

Opilí a zfetovaní řidiči na silnicích

Opilých a zfetovaných řidičů se neustále „prohání“ po silnicích značné množství. Od začátku roku do současné doby policisté na Příbramsku nachytali celkem 307 motoristů pod vlivem. Z toho 56 řidičů mělo nad jedno promile alkoholu.


Post
Doprava 24.7.2018

Nehoda čtyř vozidel si vyžádala jedno zranění

V pondělí krátce po patnácté hodině se při dopravní nehodě na ulici Velkomoravské v Olomouci srazila čtyři vozidla.


Post
Zdravotnictví 24.7.2018

Nemocnice Český Těšín modernizuje své prostory

Pacienti i zaměstnanci Nemocnice Český Těšín se mohou nově těšit z příjemnějšího prostředí. Modernizací pokračuje dlouhodobý trend zlepšování vybavení nemocnice.


Post
Společnost 24.7.2018

Porota vybrala vítěze architektonické soutěže na nový bytový dům v centru Ostravy

Z celkem 48 návrhů, které byly doručeny do architektonické soutěže na novostavbu bytového domu na křížení ulic Kostelní a Biskupská, vybrala porota vítěze. Nejvíce se porotcům líbil návrh architekta Michala Palaščáka z Brna a jeho spoluautorů.


Post
Společnost 24.7.2018

Radní gratuloval stoleté kantorce

Paní Janu Honsovou , které bylo 22. července sto let, navštívil v Domově pro seniory Staroměstská radní pro sociální oblast Michal Kohn.


Post
Aktuálně 24.7.2018

Blansko omezilo používání vody

Odbor životního prostředí Městského úřadu Blansko s platností od 24. července 2018 do odvolání zakazuje odběr vody z vodních toků v celém správním obvodu obce s rozšířenou působností Blansko, a to k účelům zalévání hřišť a trávníků, mytí aut, napouštění nádrží a bazénů.


<< < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 > >>

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz

REKLAMA

Aktivní Dítě