Archiv článků - AKTUÁLNĚ

Post
Společnost 7.1.2013

Falešní tři králové vybírali v Hradci Králové peníze. Skončily u nich v kapse

V Hradci Králové chodili falešní tři králové. Vybírali peníze jménem společnosti ADRA na výcvik slepeckých psů. Peníze ale končily u nich v kapse.


Post
Společnost 7.1.2013

Muže z Kyjovska napadl orel, když venčili psy. Chtěl mazlíčky ulovit

Přepadnout vás může kdokoli. Přesvědčili se o tom dva mladíci z Kyjovska, které při venčení psů napadl orel.


Post
Společnost 7.1.2013

Plameny zničily byt v Dejvicích, majitel měl pokoj plný novin

Pražští hasiči zlikvidovali v neděli večer požár v bytě v činžovním domě v Dejvicích. Nájemníka odvezla sanitka, lidé z celého vchodu museli být evakuováni.


Post
Krimi 7.1.2013

Podivná sebevražda v Praze: Muž se utopil v bazénu, na tělo si dal závaží

Z dosud nezjištěných příčin spáchal v neděli večer sebevraždu muž v pražských Horních Měcholupech, utopil se tam v bazénu.


Post
Společnost 6.1.2013

Novoroční výšlap na chebskou Bismarckovu rozhlednu měl rekordní účast

Novoroční výšlap k Bismarckově rozhledně pořádá město Cheb a Klub českých turistů od roku 2008. Tradičně je pro návštěvníky Zelené hory připravena bramborová polévka a svařené víno. Letos byla účast Chebanů, ale i zájemců mimochebských rekordní.


Post
Krimi 6.1.2013

Ázerbajdžánec zemřel v taxíku poté, co na pražském letišti odmítl pomoc

Muž z Ázerbajdžánu, který v neděli přiletěl do Prahy, odmítl na letišti zdravotní pomoc, následně zemřel ve voze taxislužby na Evropské třídě.


Post
Společnost 6.1.2013

Představitelé církví navštívili třineckou radnici

Představitelé církví působících na území Třince navštívili v pátek 4. ledna třineckou radnici. Během tradičního novoročního setkání požehnali na prahu nového roku 2013 městu a jeho vedení.


Post
Společnost 6.1.2013

Jablonecký primátor přivítal první miminko roku 2013

První jablonecké miminko roku 2013 se narodilo na Nový rok v 14:57 manželům Bílkovým z Jablonce nad Nisou. Holčičku Vendulku přišli do života přivítat nejen zástupci jablonecké nemocnice, ale také primátor města Petr Beitl.


Post
Společnost 6.1.2013

Zástupci města Ústí nad Labem předali dar prvnímu letošnímu občánkovi

Peněžitý dar předali v Masarykově nemocnice rodičům prvního občánka letošního roku primátor Vít Mandík a náměstkyně Zuzana Kailová.


Post
Kauzy, soudy a právo 6.1.2013

AMNESTIE: Žaloba na vládu, demonstrace, petice a rozzuřený národ

Takovou reakci prezident ani premiér zřejmě nečekali. Proti amnestii, která dostala z vězení tisíce vězňů se v republice zvedla vlna odporu. Existují ale i výjimky. Někteří lidé amnestii obhajují.


Post
Společnost 6.1.2013

Strážník v Praze ve svém volném čase našel zraněného bezdomovce

V pražských Kyjích spadl ze svahu bezdomovec, zraněného muže nalezl strážník Městské policie Praha, když byl ve svém volnu běhat.


Post
Krimi 6.1.2013

Mladou dvojici v pražské Krči někdo opravdu zavraždil

Pražská policie v neděli potvrdila, že za smrtí devatenáctileté dvojice stojí vrah, odhalily to výsledky pitvy. Tělo devatenáctileté dívky a jejího devatenáctiletého přítele nalezli policisté v bytě v panelovém domě v pražské Krči.


Post
Krimi 6.1.2013

Opilý řidič porazil v Jeseníku lavičky a sloupky

Z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý 21letý muž z Jeseníku, který byl dne 5. 1. 2013 v časných ranních hodinách na náměstí Masaryka v Jeseníku kontrolován jako řidič vozidla Škoda Felicia.


Post
Krimi 6.1.2013

Kriminalisté pátrají po totožnosti mrtvého muže nalezeného na Karlovarsku

Karlovarští kriminalisté pátrají po totožnosti neznámé mrtvoly muže, která byla nalezena na Silvestra v ranních hodinách strojvůdcem osobního vlaku. Muž ležel vedle železniční tratě nad obcí Pernink ve směru do obce Potůčky v lokalitě známé pod názvem " U Kapličky ".


Post
Politika 6.1.2013

Prezidentský duel TV Prima Family vyhrál u diváků Miloš Zeman

Jak ukázal bleskový průzkum společnosti SANEP u diváků, kteří sledovali páteční prezidentský duel mezi Janem Fischerem a Milošem Zemanem na TV Prima Family, jednoznačně zvítězil Miloš Zeman, který zaujal 54,5 procenta diváků. Oproti tomu Jan Fischer zaujal pouze 12,4 procenta diváků.


Post
Politika 6.1.2013

Vláda projedná zařazení výročí úmrtí Jana Palacha mezi významné dny

Šestnáctý leden by mohl uzavřít desítku významných dnů, které zná české právo. Skupina poslanců navrhuje, aby se datum, kdy lidé vzpomínají na upálení studenta Jana Palacha, zapsalo do zákona o státních svátcích, novelu ve středu projedná vláda.


Post
Doprava 6.1.2013

Srážka automobilu s chodcem si ve Špindlerově Mlýně vyžádala lidský život

Lidský život si v neděli ráno vyžádala srážka automobilu s člověkem ve Špindlerově Mlýně. Nehoda se stala krátce před sedmou hodinou ráno.


Post
Doprava 6.1.2013

Při srážce autobusu s osobním autem zemřel na Novojičínsku člověk

Lidský život si v sobotu odpoledne vyžádala dopravní nehoda autobusu s osobním vozidlem ve Velkých Albrechticích na Novojičínsku.


Post
Doprava 6.1.2013

Srážku s osobním automobilem nepřežila na Královéhradecku chodkyně

Chodkyně v obci Záměl na Královéhradecku nepřežila v sobotu večer střet s osobním automobilem. Nehoda se stala okolo 19. hodiny večer, dvaašedesátiletá chodkyně přecházela silnici z levé strany, mimo přechod pro chodce.


Post
Společnost 6.1.2013

Elektrárnu Temelín návštívilo loni rekordních 34 203 lidí

V roce 2012 zaznamenalo Informační centrum Jaderné elektrárny Temelín nový roční návštěvnický rekord 34 203 lidí. Třetí rok po sobě tak temelínské informační centrum posunulo nejvyšší roční návštěvnost a třetí rok byla nad hranicí 30 tisíc lidí. Ze zahraničí loni na Temelín přijelo 1 943 lidí.


Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz

REKLAMA