Archiv článků - AKTUÁLNĚ

Post
Doprava 30.12.2012

Silvestrovské oslavy omezí dopravu v centru Prahy, dohlížet bude policie i strážníci

Bezpečnostní opatření na silvestrovské oslavy chystá pražská policie. Zapojeno bude kolem dvou set policistů a opatření budou provázet i určitá dopravní omezení v centru metropole.


Post
Společnost 30.12.2012

Na investice půjde v Chebu příští rok téměř 400 milionů

Město Cheb by v příštím roce mělo hospodařit s finančními prostředky v celkovém objemu 929 milionů korun.


Post
Společnost 30.12.2012

Fotbalový klub Baník Sokolov obdaroval děti v nemocnici

Fotbalový klub Baník Sokolov nadělil k Vánocům dětem hospitalizovaným v sokolovské nemocnici přenosné DVD přehrávače a další dárky k zpříjemnění pobytu v tomto zařízení.


Post
Společnost 30.12.2012

Záchranáři v Ostravě zasahovali u dvoupádům z výšek

Záchranáři ÚSZS MSK v Ostravě zasahovali v sobotu odpoledne u dvou případů, kdy došlo k pádům z výšek. Pomoc při nich poskytovali třem osobám. U obou událostí shodou okolností zasahovala tatáž posádka rychlé lékařské pomoci ze stanoviště v Ostravě-Zábřehu.


Post
Kauzy, soudy a právo 30.12.2012

V nemocnici v Teplicích bývalý starosta Chomutova Novák neleží

Jeden z hlavních argumentů pro odklad nástupu do vězení odsouzeného kmotra Alexandra Nováka padá. Soud uvedl, že byl 6. prosince hospitalizován v teplické nemocnici, ale tam neleží.


Post
Společnost 30.12.2012

V Háji ve Slezsku hořela střecha domku a obývací pokoj

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v sobotu večer a v noci v Háji ve Slezsku u požáru střechy a obývacího pokoje dvoupodlažního rodinného domku. Požár se obešel bez zranění, celková škoda byla předběžně odhadnuta na 900 tisíc korun.


Post
Společnost 30.12.2012

Sokolovu se vyplácí elektronické aukce zakázek

Díky tomu, že vedení Sokolova začalo pro výběr dodavatelů využívat zcela otevřené elektronické aukce, ušetřilo město v roce 2012 více než 1,7 milionu korun.


Post
Společnost 30.12.2012

Krajský Královéhradeckého kraje úřad zavře na Silvestra své dveře v poledne

Pracovníci Krajského úřadu Královéhradeckého kraje budou v pondělí 31. prosince 2012 k dispozici veřejnosti celé dopoledne, tedy od 08:00 do 12:00 hodin. Poté se dveře úřadu uzavřou.


Post
Kauzy, soudy a právo 30.12.2012

Od nového roku by se měla zvýšit efektivita justice, pomůže tomu novela občanského soudního řádu

S příchodem nového roku začíná platit novela občanského soudního řádu, která by měla zvýšit efektivitu justice. Norma totiž upravuje systém dovolání a měla by tak vyřešit přetíženost Nejvyššího soudu, který je zavalený rozhodováním v občanskoprávních a obchodních věcech.


Post
Společnost 30.12.2012

V Osečné proběhlo slavnostní předání nového hasičského vozidla sboru dobrovolných hasičů

V pátek 28. prosince 2012 v 18. hodin proběhlo před kostelem sv. Víta v Osečné slavnostní předání nového hasičského vozidla Tatra sboru dobrovolných hasičů Osečná.


Post
Společnost 30.12.2012

Městská policie v Turnově slouží svým občanům již dvacet let

Dvacetileté výročí své působnosti oslavila v prosinci 2012 Městská policie Turnov. Ke kulatému jubileu dostali městští strážníci na začátku tohoto roku i odpovídající zázemí v podobě nové služebny v budově bývalého sirotčince, později internátu ve Skálově ulici čp. 466.


Post
Společnost 30.12.2012

MAS – Partnerství Moštěnka nabídne 8 milionů na projekty rozvoje venkova z programu Leader

Více než osm milionů korun z Programu rozvoje venkova LEADER rozdělí koncem února roku 2013 Místní akční skupina – Partnerství Moštěnka mezi žadatele z území své působnosti.


Post
Společnost 30.12.2012

Město Moravská Třebová zve na velkolepý silvestrovský ohňostroj

Komponovaný ohňostroj na barokní téma je připraven na silvestrovský podvečer.


Post
Společnost 30.12.2012

V Podřipském muzeu proběhne přednáška Od posvátných hor k mrakodrapům

V prvním měsíci nového roku budou v Podřipském muzeu vystaveny fotografie Jana Tichého, jehož objektiv nám zvěčnil vrcholky Českého středohoří v proměnlivých ročních dobách.


Post
Společnost 30.12.2012

Pardubice čeká plesový víkend v divadle

Vyvrcholením této společenské sezony v Pardubicích bude lednový plesový víkend v městském divadle. Stánek Thálie se na víkend 25. a 26. ledna 2013 promění ve společenský sál, který bude v pátek hostit Divadelní bál, v sobotu pak Městský ples.


Post
Společnost 30.12.2012

Na Štěpána lákal v Ústí nad Orlicí živý betlém

Na svátek svatého Štěpána se konal již tradiční Živý betlém připravovaný ve spolupráci Římskokatolické farnosti Ústí nad Orlicí, tanečního oddělení ZUŠ a Města Ústí nad Orlicí.


Post
Doprava 30.12.2012

Řidič Citroenu narazil do kaple, po nehodě nadýchal skoro dvě promile

Silně podnapilý řidič červeného Citroenu naboural v sobotu večer v Dolních Měcholupech do místní kapličky. Podle vyšetřujících policistů u něj orientační dechová zkouška odhalila téměř dvě promile alkoholu v dechu.


Post
Společnost 29.12.2012

V pražských Kyjích našli svědci tělo ve spacáku, zřejmě jde o bezdomovce

Tělo zatím neznámého člověka objevili v sobotu odpoledne náhodní svědci v pražských Kyjích. Tělo je ve spacím pytli a ve značném stupni rozkladu, na místo byli přivoláni kriminalisté.


Post
Společnost 29.12.2012

Na Šumavě zemřel běžkař, nepomohla ani dlouhá resuscitace

Ani dlouhá resuscitace nepomohla oživit asi padesátiletého běžkaře, který v sobotu dopoledne zkolaboval nedaleko Horské Kvildy na Šumavě. Oživit muže se nejdřív pokoušeli turisté, potom i záchranáři, ale marně.


Post
Doprava 29.12.2012

Letadlo, letící z Pardubic, havarovalo při přistání v Moskvě, zahynuli nejméně čtyři lidé

Letadlo TU 204 společnosti Red wings letící z Pardubic do Moskvy při přistání na letišti Vnukovo v sobotu havarovalo, nejméně čtyři lidé zahynuli.


Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

Maminčino koření www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz

REKLAMA