Archiv článků - AKTUÁLNĚ

Post
Politika 6.1.2013

Státní dluh považuje za problém sedm Čechů z deseti, vládě v této otázce věří jen každý pátý

Přestože téměř tři čtvrtiny obyvatel České republiky považují růst státního dluhu za závažný problém, podpora úsporných opatření vlády klesá. V otázce zásadního snížení zadluženosti věří kabinetu Petra Nečase (ODS) jen jeden dotazovaný z pěti.


Post
Politika 5.1.2013

Vít Bárta se nechá ostříhat - prohrál sázku

Poslanec Vít Bárta plánuje razantní změnu image. V sázce totiž prohrál svoje vlasy. Vsadil se, že Ústavní soud odloží přímou volbu prezidenta, a teď musí ke kadeřníkovi.


Post
Krimi 5.1.2013

Na Žďársku se ztratil policista, našli jen jeho auto

Na Žďársku probíhá pátrání po šestadvacetiletém policistovi. Jaroslav Kalvoda zmizel ve středu 2. ledna, kdy odešel z práce, od té doby o sobě ani rodině ani kolegům nepodal žádnou informaci.


Post
Politika 5.1.2013

Zhruba dvacítka osob demonstrovala na pražské Kampě proti prezidentským kandidátům

Na pražské Kampě v sobotu odpoledne demonstrovala zhruba dvacítka osob a to zejména proti kandidátům na prezidenta Janu Fišerovi a Miloši Zemanovi.


Post
Krimi 5.1.2013

Muž v Pardubicích sexuálně napadl nezletilou dívku

V pátek za bílého dne neznámý muž v Pardubicích sexuálně napadl ani ne patnáctiletou dívku. Police žádá lidi o pomoc při pátrání.


Post
Krimi 5.1.2013

Pražští policisté zasahovali třikrát ve stejné ulici ve Vršovicích

V ulici Žitomírská v pražských Vršovicích v pátek policisté zasahovali třikrát v průběhu jediného dne. Zdrželi dva muže, kteří krátce předtím díky amnestii opustili věznici.


Post
Společnost 5.1.2013

Na Kladensku spadl strom na člověka, do nemocnice ho transportoval vrtulník

Vrtulník leteckých záchranářů transportoval v sobotu dopoledne do nemocnice muže, na kterého v Třebusicích na Kladensku spadl strom.


Post
Společnost 5.1.2013

Hasiči v Berouně prohledávali zřícený dům, nikoho nenašli

V sobotu ráno se v Berouně zřítila část opuštěného objektu, na místo vyjeli hasiči a psovodi městské policie z Prahy. Nikoho v sutinách nenašli.


Post
Krimi 5.1.2013

Policisté nalezli v pražské Krči těla pohřešovaného mladého páru, zemřeli násilnou smrtí

Těla dvou osob našli v sobotu odpoledne policisté v bytě v pražské Krči. Jedná se o devatenáctiletého mladíka a stejně starou dívku, kteří byly pohřešovaní. Podle policie pravděpodobně zemřeli násilnou smrtí.


Post
Doprava 5.1.2013

Ještě 70 tisíc lidí by si mělo do konce ledna prodloužit platnost karty Opencard

K začátku letošního roku si již prodloužilo opencard přes 229 tisíc lidí, kterým platnost karty skončí k 31. lednu. Zbývá tak ještě 70 tisíc cestujících.


Post
Politika 5.1.2013

Teď je správný čas na svrhnutí vlády, vyzývá poslance Paroubek

Předseda národních socialistů Jiří Paroubek přivítal rozhodnutí svých bývalých spolustraníků v oranžových barvách, kteří chtějí vyvolat parlamentní hlasování o nedůvěře vlády.


Post
Společnost 5.1.2013

Při dvou ranních požárech na Liberecku zachránili hasiči téměř dvě desítky lidí

Šestnáct lidí zachránili hasiči v sobotu ráno při dvou požárech na Liberecku. První požár vypukl v dvoupatrovém bytovém domě v Liberci, podruhé hořelo ve Mšeně nad Nisou.


Post
Společnost 5.1.2013

Lidé si mohou odvézt pejska z přerovského útulku bez poplatku

Přerovský psí útulek se rozhodl podpořit odběr svých svěřenců. Od svátku Tří králů až po Hromnice si tak lidé mohou nového čtyřnohého přítele odvést domů zcela zdarma – tedy bez povinného poplatku.


Post
Doprava 5.1.2013

Na Příbramsku srazil vlak člověka, ten na místě zemřel

Osobní vlak srazil v pátek večer u Příbrami člověka, ten na místě zemřel. Nehoda se stala krátce před osmnáctou hodinou na trati mezi Příbramí a Milínem.


Post
Krimi 5.1.2013

Policisté obvinili amnestovaného vězně, který nejspíš může za smrt muže na Chebsku

V pátek večer policisté obvinili amnestovaného muže, který nejspíš může za smrt muže v chatové oblasti na Chebsku. Kriminalisté umístili muže do policejní cely.


Post
Společnost 5.1.2013

Muži v Praze po srdečním kolapsu zachránili život svědci, kterým radila dispečerka po telefonu

Obnovit zástavu krevního oběhu u třiačtyřicetiletého muže, který v pátek zkolaboval na ulici v Praze 10, se podařilo náhodným svědkům. Laickou resuscitaci zahájili podle telefonických pokynů dispečerky.


Post
Společnost 5.1.2013

Ve Znojmě začne svoz vánočních stromků

Svoz vánočních stromků bude letos ve Znojmě probíhat v termínech od 7. ledna každý den, v týdnu od 14. ledna každé pondělí a úterý a stejně tak i v následujícím týdnu.


Post
Zdravotnictví 5.1.2013

Soukromé nemocnice v Sokolově a Ostrově jsou v kraji nejoblíbenější

Soukromě řízené nemocnice v Sokolově a Ostrově jsou z pohledu pacientů a zaměstnanců nejlepší v Karlovarském kraji. Vyplývá to z veřejného výzkumu institutu HealthCare.


Post
Společnost 5.1.2013

Hasiči v Karlovarském kraji čerpali v noci vodu ze sklepů a stavěli protipovodňové hráze

Dvě desítky událostí řešili hasiči v Karlovarském kraji během noci z pátku na sobotu. Čistili ucpané propustě, odčerpávali vodu ze zatopených sklepů a ve Kfelích u Ostrova stavěli protipovodňovou hráz z pytlů s pískem. V pěti případech pak odstranili popadané stromy na silnice.


Post
Doprava 5.1.2013

Městská hromadná doprava v Brně doznala v novém roce řadu změn

Na základě dohody mezi městem Brnem a Dopravním podnikem města Brna zahrnující také úsporná opatření se od 1. ledna 2013 na všech linkách MHD mění jízdní řády.


Reklama

www.bezamalgamu.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz

REKLAMA