Archiv článků - AKTUÁLNĚ

Post
Politika 6.1.2013

Prezidentský duel TV Prima Family vyhrál u diváků Miloš Zeman

Jak ukázal bleskový průzkum společnosti SANEP u diváků, kteří sledovali páteční prezidentský duel mezi Janem Fischerem a Milošem Zemanem na TV Prima Family, jednoznačně zvítězil Miloš Zeman, který zaujal 54,5 procenta diváků. Oproti tomu Jan Fischer zaujal pouze 12,4 procenta diváků.


Post
Politika 6.1.2013

Vláda projedná zařazení výročí úmrtí Jana Palacha mezi významné dny

Šestnáctý leden by mohl uzavřít desítku významných dnů, které zná české právo. Skupina poslanců navrhuje, aby se datum, kdy lidé vzpomínají na upálení studenta Jana Palacha, zapsalo do zákona o státních svátcích, novelu ve středu projedná vláda.


Post
Doprava 6.1.2013

Srážka automobilu s chodcem si ve Špindlerově Mlýně vyžádala lidský život

Lidský život si v neděli ráno vyžádala srážka automobilu s člověkem ve Špindlerově Mlýně. Nehoda se stala krátce před sedmou hodinou ráno.


Post
Doprava 6.1.2013

Při srážce autobusu s osobním autem zemřel na Novojičínsku člověk

Lidský život si v sobotu odpoledne vyžádala dopravní nehoda autobusu s osobním vozidlem ve Velkých Albrechticích na Novojičínsku.


Post
Doprava 6.1.2013

Srážku s osobním automobilem nepřežila na Královéhradecku chodkyně

Chodkyně v obci Záměl na Královéhradecku nepřežila v sobotu večer střet s osobním automobilem. Nehoda se stala okolo 19. hodiny večer, dvaašedesátiletá chodkyně přecházela silnici z levé strany, mimo přechod pro chodce.


Post
Společnost 6.1.2013

Elektrárnu Temelín návštívilo loni rekordních 34 203 lidí

V roce 2012 zaznamenalo Informační centrum Jaderné elektrárny Temelín nový roční návštěvnický rekord 34 203 lidí. Třetí rok po sobě tak temelínské informační centrum posunulo nejvyšší roční návštěvnost a třetí rok byla nad hranicí 30 tisíc lidí. Ze zahraničí loni na Temelín přijelo 1 943 lidí.


Post
Politika 6.1.2013

Státní dluh považuje za problém sedm Čechů z deseti, vládě v této otázce věří jen každý pátý

Přestože téměř tři čtvrtiny obyvatel České republiky považují růst státního dluhu za závažný problém, podpora úsporných opatření vlády klesá. V otázce zásadního snížení zadluženosti věří kabinetu Petra Nečase (ODS) jen jeden dotazovaný z pěti.


Post
Politika 5.1.2013

Vít Bárta se nechá ostříhat - prohrál sázku

Poslanec Vít Bárta plánuje razantní změnu image. V sázce totiž prohrál svoje vlasy. Vsadil se, že Ústavní soud odloží přímou volbu prezidenta, a teď musí ke kadeřníkovi.


Post
Krimi 5.1.2013

Na Žďársku se ztratil policista, našli jen jeho auto

Na Žďársku probíhá pátrání po šestadvacetiletém policistovi. Jaroslav Kalvoda zmizel ve středu 2. ledna, kdy odešel z práce, od té doby o sobě ani rodině ani kolegům nepodal žádnou informaci.


Post
Politika 5.1.2013

Zhruba dvacítka osob demonstrovala na pražské Kampě proti prezidentským kandidátům

Na pražské Kampě v sobotu odpoledne demonstrovala zhruba dvacítka osob a to zejména proti kandidátům na prezidenta Janu Fišerovi a Miloši Zemanovi.


Post
Krimi 5.1.2013

Muž v Pardubicích sexuálně napadl nezletilou dívku

V pátek za bílého dne neznámý muž v Pardubicích sexuálně napadl ani ne patnáctiletou dívku. Police žádá lidi o pomoc při pátrání.


Post
Krimi 5.1.2013

Pražští policisté zasahovali třikrát ve stejné ulici ve Vršovicích

V ulici Žitomírská v pražských Vršovicích v pátek policisté zasahovali třikrát v průběhu jediného dne. Zdrželi dva muže, kteří krátce předtím díky amnestii opustili věznici.


Post
Společnost 5.1.2013

Na Kladensku spadl strom na člověka, do nemocnice ho transportoval vrtulník

Vrtulník leteckých záchranářů transportoval v sobotu dopoledne do nemocnice muže, na kterého v Třebusicích na Kladensku spadl strom.


Post
Společnost 5.1.2013

Hasiči v Berouně prohledávali zřícený dům, nikoho nenašli

V sobotu ráno se v Berouně zřítila část opuštěného objektu, na místo vyjeli hasiči a psovodi městské policie z Prahy. Nikoho v sutinách nenašli.


Post
Krimi 5.1.2013

Policisté nalezli v pražské Krči těla pohřešovaného mladého páru, zemřeli násilnou smrtí

Těla dvou osob našli v sobotu odpoledne policisté v bytě v pražské Krči. Jedná se o devatenáctiletého mladíka a stejně starou dívku, kteří byly pohřešovaní. Podle policie pravděpodobně zemřeli násilnou smrtí.


Post
Doprava 5.1.2013

Ještě 70 tisíc lidí by si mělo do konce ledna prodloužit platnost karty Opencard

K začátku letošního roku si již prodloužilo opencard přes 229 tisíc lidí, kterým platnost karty skončí k 31. lednu. Zbývá tak ještě 70 tisíc cestujících.


Post
Politika 5.1.2013

Teď je správný čas na svrhnutí vlády, vyzývá poslance Paroubek

Předseda národních socialistů Jiří Paroubek přivítal rozhodnutí svých bývalých spolustraníků v oranžových barvách, kteří chtějí vyvolat parlamentní hlasování o nedůvěře vlády.


Post
Společnost 5.1.2013

Při dvou ranních požárech na Liberecku zachránili hasiči téměř dvě desítky lidí

Šestnáct lidí zachránili hasiči v sobotu ráno při dvou požárech na Liberecku. První požár vypukl v dvoupatrovém bytovém domě v Liberci, podruhé hořelo ve Mšeně nad Nisou.


Post
Společnost 5.1.2013

Lidé si mohou odvézt pejska z přerovského útulku bez poplatku

Přerovský psí útulek se rozhodl podpořit odběr svých svěřenců. Od svátku Tří králů až po Hromnice si tak lidé mohou nového čtyřnohého přítele odvést domů zcela zdarma – tedy bez povinného poplatku.


Post
Doprava 5.1.2013

Na Příbramsku srazil vlak člověka, ten na místě zemřel

Osobní vlak srazil v pátek večer u Příbrami člověka, ten na místě zemřel. Nehoda se stala krátce před osmnáctou hodinou na trati mezi Příbramí a Milínem.


PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz

REKLAMA

Aktivní Dítě