Archiv článků - AKTUÁLNĚ

Post
Krimi 5.9.2017

Ve dvaceti letech mu hrozí až desetiletý trest odnětí svobody

Násilníkem hned po skončení střední školy? Obvinění ze zvlášť závažného zločinu loupež, zločinu vydírání, přečinu nedovolené ozbrojování a přečinu porušování domovní svobody si od policejní komisařky vyslechl teprve dvacetiletý, dosud netrestaný, muž z Holešova.


Post
Aktuálně 5.9.2017

Třinečtí profesionální hasiči uspěli na MS ve vyprošťování v Rumunsku

První místo mezi nováčkovskými týmy v kategorii Clasic (Standard) obsadil tým hasičů ze stanice v Třinci na Mistrovství světa ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel.


Post
Krimi 5.9.2017

Do hospody se vloupal zřejmě silný kuřák

Prozatím neznámý zloděj se v noci ze soboty na neděli vloupal do restaurace, kde odcizil cigarety za pětadvacet tisíc korun a poškodil vstupní dveře. Číšnického fleku si ani nevšiml.


Post
Krimi 5.9.2017

Vybral dvacet tisíc z cizího účtu

Policisté pátrají po muži, který je podezřelý z neoprávněného výběru peněz z bankomatu. Neznáte ho?


Post
Krimi 5.9.2017

Řidička se vracela z večírku autem a nadýchala 2 ‰

Podnapilá řidička si pravděpodobně za volant motorového vozidla již dlouho nesedne. Sedmačtyřicetiletá žena, která se rozhodla z večírku odjet osobním vozidlem, totiž strážníkům nadýchala 2 ‰ alkoholu.


Post
Společnost 5.9.2017

Jeden z nejmladších domovů pro seniory oslavil patnáctiny

Už patnáct let slouží jako zázemí pro bezmála 76 seniorů z Turnovska Domov důchodců Pohoda, který je součástí městské organizace Zdravotně sociální služby Turnov.


Post
Doprava 4.9.2017

Silnice v Palackého ulici v Přerově se příští týden uzavře

Oprava vodovodních přípojek a s tím související pokládka asfaltu přinese další uzavírky přerovských silnic. Na první omezení ovšem narazí řidiči už o tomto víkendu.


Post
Vzdělávání a školy 4.9.2017

Třeboňské školy zahájily nový školní rok

Do třeboňských základních škol nastoupilo celkem 88 prvňáčků. ZŠ Na Sadech otevřela dvě první třídy, kde je celkem 37 dětí. ZŠ Sokolská eviduje ve dvou prvních třídách dohromady 41 dětí v hlavní budově, dalších 10 bude navštěvovat pracoviště ZŠ v Břilicích.


Post
Vzdělávání a školy 4.9.2017

Rožnovské základky přivítaly 164 prvňáčků

Město Rožnov pod Radhoštěm zřizuje celkem pět základních škol. Kromě nich se na území města nachází ještě soukromá škola Sedmikráska a krajská ZŠ Rožnov pod Radhoštěm.


Post
Vzdělávání a školy 4.9.2017

Přes tři stovky prvňáčků usedly v Litoměřicích do školních lavic

Úsměvy, velká očekávání, ale i stopy nejistoty a sem tam slzičky. Tak vypadal první školní den v šesti litoměřických základních školách zřizovaných městem, do kterých nastoupilo 312 prvňáčků. Dvě třídy pro prvňáčky pak otevřela i Soukromá základní škola Lingua Universal.


Post
Zdravotnictví 4.9.2017

Dny pro duševní zdraví v Kosmonosech

Ve dnech 12. až 14.9. 2017 proběhne v Psychiatrické nemocnici v Kosmonosech akce Dny pro duševní zdraví.


Post
Doprava 4.9.2017

Poslední prázdninový víkend plný nehod

Poslední prázdninový víkend hasiči v Jihomoravském kraji každé dvě hodiny vyjížděli k nehodě. Bouraly osobní i nákladní auta a nehody se nevyhnuly ani autobusům. 


Post
Doprava 4.9.2017

Cyklistický závod uzavře centrum Hradce Králové

S dopravní uzavírkou v centru města musí počítat obyvatelé a návštěvníci Hradce Králové první čtvrtek v září. Cyklistický závod Velká cena města Hradce Králové na jeden den omezí vjezd automobilům do části města mezi Gočárovou a třídou Karla IV.


Post
Krimi 2.9.2017

Agresivní opilá žena s téměř 3 ‰ odmítala opustit ubytovnu

Nelehkou práci s agresivní opilou ženou měli strážníci z Prahy 6, když odmítla opustit ubytovnu, přestože jí skončila podnájemní smlouva. Žena svoji agresivitu stupňovala, proto byla zpacifikována pomocí hmatů a chvatů.


Post
Krimi 2.9.2017

Další mladistvý pod vlivem alkoholu. Nadýchal téměř 2,4 ‰

Skupinku dětí vyrušila strážnice, která kontrolovala vnitrobloky na jednom z pražských sídlišť. Děti se rozutekly. Na místě objevila chlapce, který ležel na zemi a byl z něj cítit alkohol.


Post
Aktuálně 2.9.2017

Dosavadní kontroly nezjistili toxický fipronil ve vejcích a mase, ani jeho používání v českých chovech

Státní veterinární správa (SVS) v souvislosti s kauzou, v jejímž rámci byla v potravinách živočišného původu v některých evropských zemích zjištěna chemická látka fipronil, dosud provedla 261 vyšetření vajec, vaječných výrobků a drůbežího masa.


Post
Krimi 2.9.2017

Další sprejer neunikl pozornosti strážníků

Osmadvacetiletého cizince, který si přijel do Prahy vyzkoušet své „umění“, předali strážníci policistům.


Post
Kauzy, soudy a právo 2.9.2017

Podvody s dávkami na bydlení zahlcují soudy, i na poctivce se kvůli tomu kouká skrz prsty

Příspěvek na bydlení, který je v posledních letech kvůli vysokým výdajům státu na tuto sociální dávku a problémům s ubytovnami ve vyloučených lokalitách ostře sledovaným tématem, zaměstnává soudy.


Post
Doprava 1.9.2017

První den školního roku se bude jezdit v MHD v Budějovicích zdarma

Již tradičně se mohou cestující v první školní den svézt městskou hromadnou dopravou v Českých Budějovicích zdarma. I v letošním roce tedy nebude 4. září 2017 v celé síti českobudějovické MHD potřeba žádný jízdní doklad.


Post
Krimi 1.9.2017

Po dopravní nehodě uvedl smyšlené údaje, policisté pátrají po jeho totožnosti

Dopravní policisté z Berouna řeší neobvyklý případ související s dopravní nehodou, kdy neznámý řidič uvedl druhému účastníkovi smyšlené údaje ke své osobě a vozidlu, které řídil do záznamu o dopravní nehodě.


<< < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>

Reklama

www.beautyexpo.cz

Reklama

PARTNEŘI

garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz www.beautyexpo.cz

REKLAMA