Archiv článků - SPORT

Fotbal 22.9.2018

Vlašimský odpor zlomila Jihlava ve druhé půli

Fotbalová Vysočina v domácím duelu potvrdila nelehkou úlohu favorita a po čtyřech duelech bez tříbodového zisku se dočkala vítězství.

Vítkovice zlomily oslabenou Chrudim v samotném závěru

Utkání v Ostravě začalo pro chrudimské fotbalisty skvěle. Po rychlém gólu se ale začal probírat také soupeř, který nejprve vyrovnal a následně mohl kvůli nedisciplinovanosti a zraněním v hostujících řadách nováčka ve druhém poločase mačkat. Na výhru se přesto nadřel, rozhodnutí přišlo až v 88. minutě utkání.

Znojmo doma rozstřílelo Ústí

Znojmo ve druhé půli devět minut před koncem odskočilo soupeři na rozdíl tří branek a výhru si už vzít nenechalo. Hosté sice byli aktivní, snažili se vstřelit kontaktní branku, avšak to pro ně byl duel, kdy nedáte gól do prázdné brány z jednoho metru.

Běh 21.9.2018

Rožnov bude hostit běžce i olympioniky. O víkendu se uskuteční Běh rodným krajem Emila Zátopka

Už tuto sobotu se v Rožnově pod Radhoštěm bude sportovat. Závodní běžci se zúčastní 16. ročníku Běhu rodným krajem Emila Zátopka a pro malé sportovce připravilo město dětské běhy v areálu Dřevěné městečko Valašského muzea v přírodě.

Sport 17.9.2018

Střední odborné učiliště Uherský Brod má nové multifunkční sportoviště

Nové multifunkční sportoviště bylo minulý týden slavnostně otevřeno na Středním odborném učilišti Uherský Brod. Vzniklo rekonstrukcí a rozšířením starého nevyhovujícího hřiště vedle budovy domova mládeže.

Běh 16.9.2018

RunCzech si připsal další půlmaraton pod magickou hranici jedné hodiny

Ústí nad Labem, město, kde každým rokem zanechává větší a větší stopu špičkový běžecký závod organizovaný pod hlavičkou RunCzech, nezklamalo ani letos. Na padesát elitních atletů ze všech koutů světa si přijelo právě sem vylepšit svá osobní maxima. A povedlo se.

Volejbal 10.9.2018

Plážové volejballistky Sokola Hluboká mají šanci hrát na Olympiádě

Výměna týmových rolí, třídenní boj o finále a vydřené zlato.Takové bylo letošní Mistrovství České republiky v plážovém volejbalu, kterého se zúčastnily dva týmy Sokola Hluboká.

Sport 5.9.2018

Sportovci v Kuřimi najdou lepší zázemí v nové sportovní hale

Ve středu 12. září se slavnostně otevře městská Sportovní hala Kuřim. Prohlídka pro návštěvníky bude od 16 hodin a od 17 hodin začne Extraligová exhibice.

Fotbal 3.9.2018

Fantastický obrat Bohemians zařídil tři body z Hané

Olomouc si prohrála vyhraný zápas. Svými vlastními chybami a strachem o vítězství nakonec domácí přišli o první tři body na vlastním stadionu v letošní sezóně.

Karviná doma porazila Slovácko

Karvinští už zase ví, jak sladké je vyhrát doma. Poprvé od 25. února získali v utkání tři body. Po změně stran rozhodli zápas svými trefami Tomáš Wágner a Adriel Ba Loua. V neděli tak oslavili druhé vítězství za sebou a rázem mají šest bodů.

Sport 2.9.2018

Beskydskou sedmičku 2018 ovládl její rekordman

Devátý extrémní přechod Beskyd máme úspěšně za sebou. Absolutními vítězi se stala dvojice Stanislav Najvert – Jan Zemaník, která 95 kilometrů dlouho trať zvládla ve skvělém čase 12:02:39.

Fotbal 31.8.2018

Olomouc v Seville ukončila pohárovou Evropu

Fotbalistům SK Sigma Olomouc pro letošek skončilo účinkování v pohárové Evropě. Modrá lavina odvetu play-off Evropské ligy v Seville prohrála 0:3.

Hokej 31.8.2018

Parádní vstup do Ligy mistrů, indiáni porazili švýcarského vicemistra

Po dvou letech se Plzeňští opět představili v hokejové Lize mistrů, znovu to bylo proti švýcarskému týmu HC Lugano. Modrobílí s tímto soupeřem v posledních třech duelech dvakrát prohráli a jednou remizovali. Nyní už přišla výhra po skvělém týmovém výkonu, dva góly Západočechů si připsal střelec Vojtěch Němec.

Zbrojovka neudržela dvougólové vedení a veze z Ústí bod

Když po brankách Růska a Krejčího vedlo Brno na hřišti Ústí ve 26. minutě o dvě branky, vypadalo to pro hosty dobře. Podobně jako v utkáních s Žižkovem a Prostějovem se ale opět ukázala letošní největší slabina mužstva, tedy schopnost dotáhnout dobře rozehraný zápas do zdárného konce.

Fotbal 30.8.2018

V derby lepší Vítkovice, Třinec zůstal poslední

Třinecká série v derby utkání s Vítkovicemi vydržela deset let. Nyní na ostravském stadionu slavili domácí fotbalisté. Třinci nepomohl k bodu ani úvodní gól Ondřeje Kušníra a tak reprezentační přestávku stráví na posledním místě.

Běh 29.8.2018

Bělská míle nabídne i závody pro dvoučlenná družstva

Město Bělá nad Radbuzou a TJ Start Bělá nad Radbuzou pořádá 13. září od 17.30 hodin na školním stadionu v Bělé nad Radbuzou 13. ročník atletického mítinku Bělská míle a rámcové atletické závody.

Motorsport 27.8.2018

Barumku vyhrál opět Kopecký, už posedmé

Český pilot Jan Kopecký (Škoda Fabia R5) vyhrál počtvrté za sebou Barum Czech Rally Zlín a celkově si připsal sedmé vítězství v soutěži. Druhé místo obsadil stejně jako před rokem Alexej Lukjaňuk z Ruska a třetí příčku vybojoval po napínavém boji španělský jezdec Daniel Sordo.

Běh 27.8.2018

Při Barokomaratonu si vychutnáte podzimní nádheru běžeckých tratí v údolí řeky Střely

Barokomaraton je během nejen pro ty, co si sahají pro zbytky sil při každém závodě a pro které je běh jednou z náplní života, ale i pro vás všechny, kteří běháte jen pro radost, rádi si vychutnáte podzimní nádheru běžeckých tratí v údolí řeky Střely.

Taekwon-do 25.8.2018

Začněte nový školní rok s bojovým uměním taekwon-do

Největší škola taekwon-do v ČR Ge-Baek Hosin Sool otevírá další školní rok! Přijďte si zacvičit tradiční korejské bojové umění taekwon-do!

Atletika 24.8.2018

Děti budou závodit v rybaření. Pak si opečou buřty

Děti ve věku od 5 do 12 let mezi sebou mohou poměřit síly v rybářských závodech, které se uskuteční v sobotu 1. září na rybníku Voleský v Deštné. Malí rybáři si nakonec také opečou buřty.