Archiv článků - SPORT

Fotbal 26.10.2017

Slavia v Jihlavě o postupu rozhodla během sedmi minut

FC Vysočina ukončila putování MOL Cupem ve 4. kole na štítu úřadujícího ligového mistra – Slavie Praha, když favorizovanému soupeři podlehl 1:3. Přitom první půle vyzněla lépe pro Jihlavu, když se ujala utažená střela Nového z dvaceti metrů.

Baník v poháru vyřadil Spartu

Baník vyhrál v osmifinále poháru na hřišti Sparty 3:2 po penaltovém rozstřelu a po pěti letech se probojovali do jarní fáze soutěže. Postup olemovali svými góly Robert Hrubý, Oleksander Azackij a rozhodující penaltu proměnil Jakub Šašinka.

Zlín postoupil do čtvrtfinále poháru přes Vlašim až po penaltovém rozstřelu

Fotbalisté Zlína v utkání poháru MOL CUP nastoupili na půdě druholigové Vlašimi. Ševci šli do vedení po půl hodině hry brankou Železníka, domácí ale po hodině hry vyrovnali brankou Fotra. O postupujícím rozhodly až pokutové kopy, které zvládli lépe hráči Zlína.

Boleslav splnila očekávání a postoupila přes Domažlice do pohárového čtvrtfinále

Domažlický stadion byl dějištěm střetnutí domácího třetiligového týmu proti prvoligové Mladé Boleslav o postup do čtvrtfinále českého poháru. Pohledný fotbal s množství gólových příležitostí hlavně před domažlickou brankou skončil podle předpokladů boleslavskou výhrou.

Hokej 25.10.2017

Sparťané proti Plzni neskórovali

Plzeň dokázala v první třetině vstřelit dvě branky. Po hezké gólové akci Schleisse si druhou branku dali po nešťastné teči sparťané sami. Následujících 40 minut už žádný gól nepadl, a Plzeň se tak stala druhým týmem v sezoně odvážejícím si ze Sparty vítězství.

Vítkovice vezou z Třince všechny body

Hokej na vysoké úrovni, zápas s nasazením na úrovni utkání vyřazovacích bojů. To nabídlo druhé derby mezi Třincem a Vítkovicemi. Tři body berou hosté. Oceláři mají šanci na reparát již v pátek, kdy se hraje v Ostravar aréně.

Fotbal 25.10.2017

Jablonec v poháru postoupil přes Sigmu Olomouc

Olomouc v domácím poháru dohrál. Hanáci doma na Andrově stadionu po prvním poločase vedli, ale když v úvodu druhého dostali od Jablonce během osmi minut tři branky, nepříznivý stav už potom otočit nestačil.

Hradec postupuje přes Teplice do jarních bojů v domácím poháru

Teplice překvapivě padly doma s Hradcem Králové 2:3 a v MOL Cupu pro letošek končí. Domácí měli hodně vlažný začátek a Hradec se postupem času rozehrál k velmi dobrému výkonu.

Fotbal 23.10.2017

Slavia prohrála s Libercem

36 utkání a téměř 14 měsíců. Tak dlouho trvala ligová neporazitelnost Slavie. Ta domácí dokonce bez jednoho dne dva roky.

Fotbal 21.10.2017

Oceláři otočili zápas s Plzní a mají další vítězství

Třinečtí hokejisté podruhé v jednom týdnu přivítali na svém ledě lídra tabulky. Oceláři se nedali položit nepříznivým vývojem, ve třetí části srovnali a v prodloužení vytěžili ze své aktivity vítězný gól.

Fotbal 20.10.2017

Slavia veze bod z Villarrealu

Slávisté vezou bod z Villarrealu za remízu 2:2. O branky sešívaných se v první půli postarali Tomáš Necid a Danny.

V husté mlze remizoval Zlín s Kodaní

Ani ve druhém utkání na domácí půdě ševci v Evropské lize neprohráli. Se silnou Kodaní uhráli cenný bod za remízu 1:1. Zápas doprovázela obrovská mlha, kvůli které musel být duel na několik minut i přerušen.

Plzeň z Luzernu body neveze, s Luganem prohrála

Pětigólový druhý poločas určil za dost možná překvapivého vítěze švýcarské Lugano, trápení Viktorie na cizích hřištích v evropských pohárech tak pokračuje.

Hokej 20.10.2017

Jihlava přerušila sérii tří porážek, odnesla to Sparta

I když to první třetinu nevypadalo, domácí ve zbylých dvou předvedli jeden z nejlepších výkonů sezony a dokázali otočit zápas ve svůj prospěch.

Dostihy 18.10.2017

Sedm dostihů ukončí pardubickou dostihovou sezonu

Mnozí ještě máme v paměti dramatický finiš 127. Velké pardubické s Českou pojišťovnou, ale čas kvapí dál, a tak tu máme desátý, závěrečný den letošní dostihové sezóny. Zbývá odběhnout sedm klání, dvě přes proutěné překážky a pět krosů.

Hokej 18.10.2017

Oceláři vyhráli šlágr kola pro Kometě

Oceláři i díky hattricku Martina Růžička porazili vedoucí a titul obhajující Kometu o tři branky. Střet týmů z čela tabulky byl však až do závěrečných momentů naprosto vyrovnaný.

Hokej 17.10.2017

Ve Frýdku se vedoucí Karlovy Vary neprosadili a odvážejí si jeden bod

Karlovarští se stále hledají ve venkovních soubojích. Svěřenci Martina Pešouta se znovu střelecky trápili, když ani po šedesáti minutách nedokázali překonat gólmana Danečka. Prodloužení skončilo hned po osmačtyřiceti vteřinách, o vítězství Frýdku rozhodl Kvasnica.

Benátečtí znovu našli recept na Třebíč a přidávají do tabulky tři body

Zápas rozhodně diváky nemohl nudit, k vidění byla spousta skvělých akcí, které v poslední chvíli likvidovaly obrany či maskovaní muži. Po divokém závěru nakonec putovaly tři body na konto domácích, kteří zvítězili 6:4.

Havířovský Bláha se pod výhru nad Slavií podepsal svou první nulou

Na první branku se v zápase čekalo až do 38. minuty, kdy povedenou akci téměř na jeden dotek zakončil Lukáš Bednář. Slavia se nevzdávala, nadále se hnala za vyrovnáním a několikrát ji zastavil až skvělý Ondřej Bláha v brance AZetu. Definitivní podobu výsledku a potvrzení zisku tří bodů dal do prázdné branky Roman Rác.

Litoměřice doma těsně podlehly Budějovicím

Po dlouhou dobu vyrovnaný zápas přinesl velké množství střel na obou stranách, což přineslo spoustu práce jak pro Tomáše Krále, tak pro Petra Kváču. Přesto oba gólmani své celky drželi a chytili velké množství střel. Stadion se dlouho snažil, v závěru se však povedlo Vlastimilu Dostálkovi otočit definitivně zápas ve prospěch Motoru.