Archiv článků - SPORT

Hokej 6.1.2018

Jihlava proti Liberci znovu neskórovala

Severočeši byli v utkání jasně lepším týmem, přestože Dukla měla střeleckou převahu, žádné gólové šance jsme na její straně neviděli. Za hosty se prosadil Pyrochta a Derner.

Hradec vynuloval Vítkovice a vrátil se na druhé místo

Hradci se zkrátka na soupeře pohybující se vysoko v tabulce doma daří. Po Plzni vynuloval i Vítkovice a zaslouženě se posunul na druhou příčku extraligy.

Výhru nad Mladou Boleslaví pojistil Olomouci Irgl

Mora dokázala přetrhnout nepříjemnou sérii dvou proher v řadě, když bojovným výkonem překonala Mladou Boleslav.

Hokej 5.1.2018

Třebíč otočila utkání proti Prostějovu, rozhodla druhá třetina

O výsledku rozhodly přesilové hry a druhá třetina, ve které se domácí dokázali zlepšit v předváděné hře a obrátit vývoj zápasu.

Ústí doma na favorita z Budějovic nestačilo

Ústí v domácím prostředí nedokázalo Motor porazit, a tak body putují do Českých Budějovic. Zápas rozhodla individuální nedisciplinovanost a mnoho střel, kterými hostující celek zasypal domácího brankáře Volkeho.

Vsetín sestřelil Kadaň jedenácti góly

Domácí se dostali do vedení v páté minutě a brankové skóre navyšovali až do 58. minuty, kdy na konečných 11:0 upravil kapitán Markovič. Jedenáct vsetínských branek vsítilo deset různých střelců – dva přesné zásahy si připsal Slováček.

Díky povedenému závěru zahájily Karlovy Vary nový rok proti Havířovu vítězně

Utkání bylo přehlídkou brilantních obran obou celků, na první gól si museli diváci počkat až do samého závěru druhé třetiny, kdy Stanislav Balán poslal Energii do vedení.

Neproměněné šance stály Benátecké s Frýdkem body

Frýdek-Místek prohrál před tímto duelem pětkrát v řadě, a tak toužil šňůru přetrhnout. To se mu nakonec povedlo, avšak vítězství u Jizery to bylo velmi šťastné. Benátečtí vedli, avšak v době, kdy se zápas lámal, nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance, a tak soupeř trestal.

Přerov s oběma Plášky v sestavě otočil duel s Litoměřicemi

Na historický moment došlo v přerovské MEO Aréně. Za Zubry poprvé společně nastoupili Karel Plášek starší a jeho syn Karel Plášek mladší. A oba dva se výrazně podíleli na tom, že se Hanákům podařilo nepříznivý vývoj střetu s Litoměřicemi otočit.

Kladenskou smršť tentokrát odnesla Slavia

Přestože Kladnu vstup do zápasu proti Slavii příliš nevyšel a Pražané se jako první radovali, domácí diváci si na ČEZ stadionu užili další vysokou výhru. Rytíři svůj výkon ještě v první části rapidně zlepšili, vývoj otočili a v konečném součtu zvítězili 7:2.

Hokej 4.1.2018

Chomutov zvládl čtvrté prodloužení v řadě, Mountfield srazil tři vteřiny před sirénou

S dobrou formou hrající Piráti se postavili královéhradeckému Mountfieldu. Hosté na startu třetí periody vedli již 2:0, ale domácí celek se opět nevzdal. Branky Martina Šťovíčka a Petra Koblasy poslaly utkání do prodloužení, kde tři sekundy před koncem rozhodl Michal Vondrka o čtvrtém dvobodovém zisku Pirátů za sebou.

Jihlava v dramatickém utkání přestřílela Litvínov

Po třech tříbodových výhrách venku za sebou Litvínov v Jihlavě neuspěl. Vyrovnání a odvrácení těsné porážky už nepřinesl ani závěrečný tlak.

Mladá Boleslav v nájezdech nestačila na Zlín

V prvních dvou třetinách Bruslaři rychle inkasovali a prohrávali o dva góly. Do třetí periody však vstoupili úplně jinak. Berany začali přehrávat a utkání se jim podařilo srovnat. Přesto nakonec slavil po samostatných nájezdech Zlín.

Pardubice zdolaly Olomouc

Na pěti porážkách v řadě se zastavila nepříjemná série Dynama s Olomoucí. Pardubice dokázaly Hanáky porazit 3:1.

Vítkovice doma vynulovaly lídra z Plzně

Nejproduktivnější tým extraligy odjel z Vítkovic s prázdnou i s nulou na střeleckém účtu. Ostravané v duelu druhého celku s vedoucí Plzní nadělili do nového roku svým fanouškům skvělý dárek.

Devět branek během dvou třetin. Tři body si však odváží Linz

V první třetině se s brankami v Nevoga aréně roztrhl pytel, ale do kabin odcházeli šťastnější hosté. Ve druhém dějství se Orlům sice povedlo dvěma rychlými góly snížit, avšak obrat již nedokonali. Tři body si tak odváží Linz.

Třinec veze ze Sparty všechny body

Do prvního utkání v novém roce vstoupili sparťané skvěle, ve 12. minutě vedli po brankách Tomáše Pavelky a Lukáše Klimka už 2:0. Oceláři ale dokázali ještě před první přestávkou srovnat a v druhé třetině zápas otočit.

Hokej 2.1.2018

Orli zůstali na Nový rok bez bodu

Znojmo sice otevřelo gólový účet utkání, avšak následně se trefovali již jen hosté. Ani závěrečná hra bez brankáře prohru domácího celku neodvrátila a svěřenci trenéra Šimíčka tak vstupují do nového roku prohrou.

Hokej 31.12.2017

Sympatický výkon proti Kanadě na postup nestačil

Vloni zanechal Mountfield HK na Spengler Cupu dobrý dojem, letos ho ještě vylepšil. Dostal se do semifinále, kde sehrál vyrovnanou bitvu s výběrem Kanady.

Hokej 27.12.2017

Hradec statečně vzdoroval Kanadě, je ale bez bodu

Los Spengler Cupu 2017 nabídl Mountfieldu HK pěkný oříšek. Hned v prvním zápase vyzvali Východočeši svého loňského čtvrtfinálového přemožitele a zároveň vítěze minulého ročníku.