Archiv článků - SPORT

Golf 2.8.2018

Na turnaji v adventure golfu se v Ostravě představí i světoví šampioni

V Golf parku Lhotka v Ostravě se již podruhé v sobotu 11. srpna uskuteční jeden z pěti turnajů prestižní série CZECH ADVENTURE GOLF TOUR. Z atraktivního výletního místa Ostravanů se tak stane dějiště klání ve sportu, které nabývá na popularitě a prestiži – adventure golfu.

Fotbal 30.7.2018

Z Jablonce veze Sparta tři body

Dva dny po odvolání trenéra Pavla Hapala nastoupila Sparta k zápasu na hřišti Jablonce. Letenští na severu Čech vybojovali tři body, o vítězství 2:1 rozhodli po přestávce Kanga a Vukadinović.

Fotbal 28.7.2018

Olomouc veze z Boleslavi vysokou výhru

Fotbalisté SK Sigma Olomouc dali rychle zapomenout na domácí prohru se Slavií. Modrá lavina v Mladé Boleslavi zvítězila vysoko 4:0.

Fotbal 24.7.2018

Baník překonal jablonecký komplex

Baník porazil Jablonec 1:0 gólem, který si za výrazného přispění Milana Baroše v tísni vstřelil jablonecký Tomáš Holeš. Baník získal jablonecký skalp po dlouhých osmi letech a čtrnácti zápasech čekání na výhru.

Hokej 23.7.2018

Generální manažer Mountfieldu HK Aleš Kmoníček o změnách v týmu. Kdo přijde na try-out?

Již v pondělí naskočí Východočeši poprvé společně na led! Spolu s loňskými Lvy, které povede z pozice hlavního trenéra Tomáš Martinec, vyjedou na plochu ČPP Arény rovněž nové tváře.

Fotbal 23.7.2018

Slavia vyhrála v Olomouci o tři branky

Třígólovou výhru pro Slavii v úvodním kole ligy vystřelili Tecl, Stoch a Coufal, pro kterého to byla premiérová trefa v sešívaném. Olomouci se první zápas sezony vůbec nepodařil.

Bohemians ubránila výhru proti Slovácku

O osudu utkání rozhodly dvě branky Bohemians z prvního poločasu. Slovácko sice ve druhém poločase mělo převahu, ale skórovat dokázalo pouze jednou.

O třech bodech Hradce z Táborska rozhodl Ladislav Martan

O vítězi rozhodla již druhá minuta, kdy se prosadil prudkou ranou Ladislav Martan. Hradečtí předvedli jistý a přesvědčivý výkon, kdy soupeře pouštěli jen výjimečně k zakončení.

Jezdectví 23.7.2018

Mistrovství ČR ve všestrannosti plné hvězd

Všestrannost je jedním z nejtěžších jezdeckých sportů a právě tato disciplína na čtyři dny „obsadila“ pardubické závodiště. Mistrovství ČR ve všestrannosti nabídlo napínavé souboje do poslední chvíle a ukázalo na několik hvězd tuzemské všestrannosti.

Žižkov doma jen remizoval s nováčkem z Chrudimi

Už ve 4. minutě obíhal domácí trenér Mikolanda lavici náhradníků, aby společně oslavili Rondičův první gól sezony. O dvacet minut později však přišla penalta hostů, ze které Vašulín upravil výsledek na konečnou remízu 1:1.

Zbrojovka Brno doma nestačila na Jihlavu

V rámci prvního kola FNL hostila domácí Zbrojovka Jihlavu. Vstup do soutěže domácím nevyšel, v první půli dvakrát inkasovala a soupeři nakonec podlehla 1:3.

České Budějovice na úvod sezony porazily Třinec

Po většinu času mělo Dynamo více ze hry a až na slabší pasáž z druhého poločasu si na úvod sezony připsalo zaslouženou výhru.

Fotbal 22.7.2018

Střídající žolík Pázler v závěru skolil Karvinou, Slovan vyválčil první body

Liberec nastoupil do úvodního kola Fortuna ligy proti Karviné ve slušivých retro dresech. Ty domácím hráčům dlouho nepřinášely střelecké štěstí, přesto se po závěrečném hvizdu v Liberci slavilo.

Příbram po návratu do nejvyšší soutěže remizovala s Teplicemi

Nová sezona FORTUNA:LIGY začala pro hráče Teplic a Příbrami remízou. Dělba bodů je spravedlivá, v první půli byli lepší domácí, ve druhé hosté.

Sparta porazila nováčka z Opavy

Sparta vstoupila do nové sezóny vítězně. Na svém stadiónu porazila nováčka z Opavy, když o výsledku rozhodly ve druhém poločase branky Kangy a střela Tetteha, kterou si do branky srazil Svozil.

Zlín předvedl parádní obrat proti Mladé Boleslavi

Ve Zlíně se na úvod ligy fanoušci bavili fotbalem. Ševci sice nezačali vůbec dobře a v 64. minutě prohrávali 0:2. Pak ovšem začal velký obrat. Nejprve se prosadil po rohu Gajič, pak vyrovnal Matejov a když už vše směřovalo k remíze, trefil vítězný gól Jean-David Beauguel.

Pardubice doma porazily Vítkovice

Pardubice vstoupily do nového ročníku výhrou nad Vítkovicemi 3:1 a navázaly tak na svou formu z loňského ročníku, který zakončily na skvělé třetí pozici.

Nováček z Prostějova na úvod remizoval s Vlašimí

Jen pověstný krůček dělil nováčka z Prostějova od vítězného vkročení do nového soutěžního ročníku v druhé lize. Hosté vyrovnali až v nastaveném čase.

Fotbal 21.7.2018

Plzeň veze z Dukly všechny body

Dukla předvedla v zápase s Plzní pěkný začátek, ve druhém poločase ale dokázala Plzeň vyrovnat a následně i otočit. Proto odjela jako spokojenější tým.

Znojmo doma po velkém tlaku jen remizovalo s Varnsdorfem

Loni Znojmo oba zápasy s Varnsdorfem prohrálo. Tentokrát bylo lepším celkem a celý zápas si vytvářelo velký tlak a výsledná remíza je tak pro domácí velkou ztrátou, pro hosty je bod navýsost cenný.