Archiv článků - SPORT

Fotbal 5.4.2018

Raketový nástup Příbrami přinesl rychlé rozhodnutí

Tři rychlé branky během prvních 18ti minut rozhodly o zasloužené příbramské výhře v dohrávaném utkání 17. kola ve Vlašimi.

České Budějovice remizovaly s Varnsdorfem

V dohrávce sedmnáctého kola Fotbalové národní ligy Dynamo remizovalo s Varnsdorfem 2:2. Jihočeši dvakrát v zápase vedli, jenže Severočechům se podařilo v obou případech srovnat a ze Střeleckého ostrova si tak odvezli jeden bod.

Fotbal 4.4.2018

Derby Třince s Frýdkem bez vítěze

Okresní derby nepoznalo krále. Třinečtí dokázali uhrát bod, přestože hráli od 13. minuty bez vyloučeného Mateje Ižvolta. V deseti se nevzdali, dvakrát dokázali dorovnat frýdecko-místecký náskok a zaslouženě udrželi domácí neporazitelnost.

Hokej 4.4.2018

Energie předvedla rychlý obrat a odvetu s Kladnem vyhrála

Skóre se poprvé měnilo hned zkraje utkání, kdy se prosadili Rytíři. Záhy se však energetikům povedlo během tří minut strhnout vedení na svou stranu, a to si i za přispění nedisciplinovanosti Kladna udrželi až do konce.

Litvínov srovnal manko, nakonec ale Jihlava byla úspěšnější

Hosté sice ve třetí třetině o své dvoubrankové vedení přišli, když Verva postupně srovnala a dokázala smazat své manko. Hosté ale strhli vedení na svou stranu znovu a poté si i vzali zpět náskok o dva góly.

Hokej 3.4.2018

Mountfield vyhrál v prodloužení a série se přesouvá zpět do Hradce

První mečbol, který měli třinečtí hokejisté, zůstal nevyužit. Až 32 sekund před koncem prodloužení rozhodl o osudu utkání hradecký Smoleňák.

Oceláři mají po dalším výborném výkonu mečbol

Třinečtí do prvního semifinále hraného pod Javorovým vlítli jako velká voda a po šesti minutách vedli o tři góly.

Hokej 2.4.2018

Škodovka doma prohrála s Brnem i podruhé

Na aprílovou neděli se opět otevřely brány Home Monitoring Arény, na programu bylo druhé semifinálové střetnutí mezi domácí Škodou a hostujícím týmem HC Kometa Brno. Indiáni nebyli na ledě horší, avšak hosté prokázali výbornou efektivitu.

Fotbal 2.4.2018

Zlín překvapivě veze tři body ze Slavie

Zlín šel v Edenu brzy do vedení, sešívaní neproměnili penaltu, dvakrát trefili tyč, a i když se jim do půle podařilo vyrovnat, nakonec jsou bez bodu. O výhře Zlína rozhodl v nastaveném čase po rychlém brejku Ekpai.

Jihlava doma porazila Litvínov a vede baráž

První čtvrtinu baráže uzavřela JIhlava utkáním na domácím ledě s druhým extraligovým celkem z Litvínova. Vyhrála 4:1 a poskočila na první místo v tabulce.

Kladno skolilo Karlovy Vary a připsalo si první barážové body

Kladno poslal do vedení Tomáš Kaut a po soupeřově srovnání přidal druhou trefu domácích sváteční střelec Martin Kehar. Kladeňáci pak karlovarské šance ubránili a dvě minuty před koncem pečetil na konečných 3:1 Roman Přikryl.

Sestupem ohrožené Vítkovice doma naplno bodovaly proti Varnsdorfu

Fotbalisté Vítkovic ochutnali poprvé na jaře slastný vítězný pocit. V utkání 20. kola Fortuna národní ligy zdolali na vlastním hřišti Varnsdorf 1:0, jedinou branku v zápase zaznamenal Libor Žondra.

Sokolov hrál s Pardubicemi bez branek

Ve 20. kole Fortuna národní ligy remizoval Baník s Pardubicemi 0:0. Na šance sice Baník zvítězil, ale žádná z nich gólem neskončila.

Fotbal 31.3.2018

Baník porazil Jihlavu a uchoval naději na záchranu

Už i Baník má první jarní výhru. Svěřenci Bohumila Páníka po bojovném představení vydřeli v těžkém utkání tři body proti Jihlavě a v bitvě o záchranu se zachytili stébla.

Dukla doma těsně padla s Olomoucí

Předehrávka 22. kola nabídla na Julisce 5 gólů. I přes dobrý výkon domácích se z těsné výhry radovali Hanáci. V dresu Dukly se gólově prosadili Schranz a Kušnír, za hostující Sigmu zařídil všechny tři přesné trefy muž zápasu Jakub Řezníček.

Hokej 31.3.2018

Vyprodaná aréna dohnala Karlovy Vary k velkému obratu proti Jihlavě

Natěšení Karlovaráci vyprodali KV Arenu, jenže více než dvě třetiny sledovali marnou snahu domácí Energie o smazání dvougólového manka, které bleskově nabrali v 6. minutě. Západočeši však bojovali do samého konce.

Hradec se snažil do posledních chvil, Třinci však podlehl i podruhé

Hradec Králové oba domácí zápasy ztratil a nemá tak ani jistotu toho, že se hokej pod Bílou věž v této sezóně ještě vrátí. Slezanům v druhém duelu opět vyšel vstup do utkání, po dvaceti minutách vedli o dvě branky.

Problémy v koncovce připravily Kladno proti Litvínovu o body

Rytíře poslal do vedení v první části Adam Kubík, jenže další veliké šance se neujaly. Hosté pak dokázali v polovině utkání srovnat, čímž se dostali do hry a v závěrečném dějství si uzmuli vedení na svoji stranu.

Ústí poprvé na jaře zvítězilo, odnesly to České Budějovice

Fotbalisté Ústí nad Labem po dlouhé době ve Fortuna národní lize vyhráli. Porazili České Budějovice 2:0, čímž si připsali vítězství poprvé od listopadu 2017.

Fotbalisté Hradce rozstříleli Třinec

Hradci náramně vyšel již samotný úvod pátečního utkání. Nejprve se hlavou trefil Pázler, druhou branku pak vstřelil skvěle hrající Adam Vlkanova. Hosté vykřesali naději, když snížil Juřena. Avšak ve druhé půli proměněný pokutový kop Pázlera, góly Fundy a Mikera znamenají nejvyšší výhru v letošním ročníku Fortuna národní ligy.