Archiv článků - SPORT

Sport 10.12.2018

Vá-Noční orienťák umožní vyzkoušet si tento sport v parku, ve kterém se není kde ztratit

Vá-Noční orienťák. Tak se jmenuje závod, při kterém si můžete vyzkoušet tento dobrodružný sport. V prostředí, které dobře znáte, takže se nemusíte bát toho, že byste se ztratili.

Kopřivničané mohou dva dny zdarma využívat sportoviště. Krytý bazén či zimní stadion

I letos budou moci obyvatelé Kopřivnice využít vybraná sportoviště v závěru roku dva dny zdarma. Dnes již tradiční dárek pro ně připravila Správa sportovišť Kopřivnice ve spolupráci s městem.

Florbal 10.12.2018

T.B.C. Lucern Králův Dvůr pořádá Vánoční den s florbalem

T.B.C. Lucern Králův Dvůr zve všechny zájemce na Vánoční den s florbalem, který se uskuteční v sobotu 22. prosince ve sportovní hale v Králově Dvoru. Můžete si vyzkoušet dovednostní soutěže, uvidíte florbalové utkání národní ligy a možná se na vás usměje štěstí při tombole.

Jachting 10.12.2018

Přijďte si zahrát Vánoční turnaj ve stolním tenisu

Oddíl stolního tenisu TJ Slavoj Praha pořádá v sobotu 15. prosince v prostorách tělocvičen ZŠ Rakovského v Praze 12 již 25. ročník Vánočního turnaje rodičů a dětí 2018. Bližší informace naleznete v propozicích turnaje na plakátu.

Stolní tenis 10.12.2018

Hokej 10.12.2018

Chomutov ukončil sérii čtyř nezdarů, Olomouc přetlačil v nájezdech

Domácí v utkání dvakrát vedli a jednou dokonce o dvě branky. Hanáci se ovšem do duelu pokaždé vrátili a musely rozhodnout až nájezdy, kde byl jediným úspěšným střelce nájezdový specialista Vladimír Růžička.

Znojmo z dramatické přestřelky se Záhřebem bere dva body

Domácí podobně jako proti Klagenfurtu začali výborně a po první části vedli o tři góly. Hosté však zbraně nesložili, ve druhé třetině dvěma brankami snížili a v té třetí dokonali obrat. Ale ani Znojmo se nevzdalo, nejprve v závěru srovnalo a v samostatných nájezdech vybojovalo bonusový bod.

Zlín vedl nad Kometou, ale hosté předvedli obrat a berou tři body

Hokejisté Zlína prohráli s Kometou Brno 1:4 a připsali si druhou prohru v řadě. Zlín sice úplně špatně nehrál, ve druhé ani třetí třetině se však gólově neprosadil a hlavně to ho stálo body.

Východočeské derby ovládl Mountfield

Do vedení se nejdříve dostaly Pardubice, ovšem Hradec dokázal čtyřmi brankami otočit vývoj zápasu a druhé derby v letošní sezoně končí jeho vítězstvím.

Škodovka ovládla druhé západočeské derby sezóny

V první třetině byl k vidění hodně divoký hokej, během úvodních dvaceti minut padlo celkem pět gólů. Ve vedení byla Škoda, stejně jako po dvou třetinách. V části třetí domácí přidali další dva góly a došli si pro výhru.

Liberec doma porazil Spartu

Liberečtí měli utkání po většinu času pod kontrolou, Sparta se dostala do hry až v závěru, když ji nabudila snižující branka. Tygři se však o vítězství připravit nenechali a berou tři body.

Fotbal 10.12.2018

Sparta doma s Teplicemi bez bodu

Sparta neprotrhla výsledkové i výkonnostní trápení posledních dní a doma prohrála v rámci 18. kola s Teplicemi po brance Moulise 0:1.

Vítkovice doma proti Litvínovu ani neskórovaly

Vítkovice se ani v domácím duelu s Litvínovem nedokázaly dostat z útlumu a série nezdarů tak pokračuje. Nic na tom nezměnil ani návrat kapitána Rostislava Olesze, ani výraznější střelecká aktivita.

Boleslav podlehla lídrovi z Třince

Domácí ještě do 58. minuty drželi poměrně slušnou naději na dobrý výsledek, prohrávali pouze o gól. Ale poté se pokusili zariskovat a zkusili hru bez brankáře, která jim tak úplně nevyšla.

Sport 9.12.2018

Sportovci v Uničově dostali nové zázemí

Moderní tribunu mají od tohoto týdne k dispozici sportovci a jejich fanoušci v Uničově. Rekonstruované zázemí jim předali náměstci hejtmana Olomouckého kraje Jan Zahradníček a Dalibor Horák společně s představiteli tamní radnice, zástupci dodavatelských firem i samotných sportovních klubů.

Fotbal 9.12.2018

Karviná porazila Jablonec a již není poslední

Na Jablonec Karvinští doma v posledních dvou sezónách opravdu umí. Potvrdili to i tentokrát vítězstvím 2:1 po gólech Tomáše Wágnera a Dávida Guby.

Slovácko bojovalo, ale z Hané body neveze

I když Slovácko na Hané mělo více šancí ke skórování než domácí Sigma, tak o osudu utkání rozhodla již sedmá minuta, kdy se prosadili domácí hráči.

Byla to tvrdá bitva o každý čtvereční metr. Proti běhavému a velmi houževnatému soupeři se Ostravané těžko prosazovali. Ale bojovnost jim nakonec v zápase s Bohemians Praha 1905 pomohla k vítězství 2:0.

Slavia v mrazu přehrála Mladou Boleslav

Sešívaní přivítali v rámci 17. kola FORTUNA:LIGY tým Mladé Boleslavi. V mrazivém počasí i přes závěrečné drama zaslouženě vyhráli 3:2 po brankách Škody, Stocha a Olayinky.

Fotbal 8.12.2018

Příbram odjíždí z Julisky se třemi body

V deštivém pátečním večeru se odehrál zápas 18. kola FORTUNA:LIGY. Domácí Dukla přivítala na Julisce Příbram. V zápase vstřelila gól jako první, vedení ale neudržela a prohrála 1:2.