Francouzi stojí o start ve Velké pardubické
Dostihy 22.9.2017

Dodatečný termín přihlášek na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou využilo hned pět realizačních týmů. Kromě trojice tuzemských koní se nově na seznamu přihlášených objevila i další dvě francouzská jména.

Vicemistři se z Třince vracejí pod Ještěd bez bodů
Hokej 22.9.2017

Čtyřicet minut bylo utkání mezi Oceláři a Tygry z Liberce vyrovnané, oba týmy bojovaly o každou píď ledu, duel byl velice urputný a žádné z družstev nemělo navrch. Vše se změnilo v závěrečné hrací době.

Plzeňská tvrz stále odolává, Viktoria porazila Zlín
Fotbal 19.9.2017

Za vítězstvím vykročili Západočeši už ve 12. minutě, kdy se trefil kapitán Daniel Kolář. Hned o tři minuty později pak navyšoval Michael Krmenčík gólem, který se později ukázal být tím rozdílovým.

Baseballisté Frýdku-Místku uštědřili debakl extraligové Třebíči
Baseball 19.9.2017

Další dva zápasy odehráli baseballisté Frýdku-Místku s Třebíči, ale na rozdíl od předchozího týdne dokázali tentokrát svého soupeře jednou porazit.

Ústí proti Karlovým Varům vybojovalo  bod
Hokej 19.9.2017

Ústí proti Karlovým Varům vybojovalo bod

V předehrávce čtvrtého kola nestačili hráči Slovanu na celek Energie, kterému podlehli 3:2 po prodloužení. Nutno poznamenat, že od konce první třetiny hráli domácí na pět obránců.

Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem hlásí rekordy, na severu Čech se běželo pod hodinu
Běh 18.9.2017

Ústí nad Labem – město rekordů. Takovým přívlastkem se může od nynějška chlubit Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem. Doposud se ještě nikdy při závodě RunCzech běžecké ligy nestalo, aby padly všechny čtyři nejlepší časy.

Slavia ve 288. derby porazila Spartu
Fotbal 18.9.2017

Sešívaní přehráli Spartu v Edenu 2:0. V první půli ještě Škodovi nebyl uznán gól, když míč po jeho střele přešel brankovou čáru

Jablonec nasázel pět branek do sítě oslabené Jihlavy

Jablonečtí fotbalisté v dalším domácím utkání nastříleli pět branek oslabené Vysočině Jihlava. Ta hrála na Střelnici bez vyloučeného Tlustého a schytala pětibrankový vysoký příděl.

Mladá Boleslav ubránila tři body i v deseti
Fotbal 17.9.2017

Jedinou branku utkání vstřelil po standardní situaci mladoboleslavský obráncem Chaluš. Slovácko sice na konci zápasu hrálo přesilovku, když byl vyloučen Chramosta, ale tu nevyužilo, i když si vypracovalo šance na vyrovnání.

Přestřelka v Karviné pro Olomouc

Přestože třemi zásahy rázně uťali třízápasovou šňůru bez gólů, k zisku ani jednoho bodu to nevedlo. Karvinští podlehli v domácím prostředí olomoucké Sigmě 3:5.

Brno doma podlehlo Liberci

Hosté šli v první půli do vedení, zlepšení domácích po změně stran vyústilo ve Fortesův vyrovnávací gól. Potočný dvacet minut před koncem však rozhodl o výhře Liberce.

Dukla doma přehrála Baník
Fotbal 16.9.2017

Dukla díky dvěma přesným trefám Jana Holendy udržela i v zápase proti ostravskému Baníku domácí neporazitelnost.

Na Mattoni 1/2Maratonu Ústí nad Labem se bude útočit na hodinovou hranici a český rekord
Běh 15.9.2017

Ambiciózní plány mají elitní atleti na sedmém ročníku Mattoni 1/2Maratonu Ústí nad Labem. Nejrychlejší běžci včetně loňského vítěze Barseliuse Kipyega budou znovu atakovat hodinovou hranici.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Vítkovice se s Táborem rozešly smírně
Fotbal 12.9.2017

Poprvé v sezoně se Vítkovice dostaly do vedení, ale nakonec jim v tabulce v kolonce vítězství dál svítí velká nula. Druholigoví fotbalisté Vítkovic v 7. kole Fortuna národní ligy remizovali s Táborskem 1:1 a dál zůstávají patnáctí.

České Budějovice podlehly Příbrami

První porážku v nové sezoně si připsali fotbalisté Dynama České Budějovice na hřišti Příbrami. O jedinou branku se postaral Karsten Ayong přesnou hlavičkou v 64. minutě.