Fotbal 17.1.2019

Nepříjemné zemětřesení nastalo na lavičce Zlína v průběhu zimní přípravy. Po půl roce u týmu končí v pozici trenéra Michal Bílek, který převezme reprezentaci Kazachstánu.

Hradec přetlačil Liberec
Hokej 14.1.2019

Kdo se přišel na souboj šelem podívat osobně, nemusel litovat. K vidění totiž byly šance, přesilovky, góly i emoce. A hradecký obrat na konci utkání.

Do pořádání letní Olympiády dětí a mládeže se zapojí města Liberec, Jablonec nad Nisou a Bedřichov
Sport 10.1.2019

iberecký kraj bude od 23. do 28. června letošního roku pořádat Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže ČR. Vedle tradičních sportů, jako je atletika, plavání, volejbal či fotbal, budou mít mladí závodníci možnost soutěžit také v letním biatlonu nebo v umělecké disciplíně – street art.

Vítkovice s Pardubicemi ještě neprohrály
Hokej 10.1.2019

Čtyři zápasy, čtyři výhry. Taková je letošní bilance vzájemných zápasů mezi Vítkovicemi a Pardubicemi.

První semifinále Ligy mistrů patří Frölundě
Hokej 8.1.2019

Frölunda je po prvním zápase blíže k postupu do již svého čtvrtého finále. Plzeň bohužel nedokázala využít ani jednu z pěti přesilovek a naopak v početní výhodě inkasovala, v přesilovce soupeře pak dokonce dvakrát.

Olomouc si z Brna odvezla bod

Domácí Kometa se sice dvakrát dostala do vedení, jednou dokonce dvoubrankového, ale Kohouti dokázali pokaždé srovnat krok. Prodloužení o vítězi nerozhodlo, a tak byla DRFG aréna svědkem samostatných nájezdů, v nichž výhru Brna vystřelil Silvester Kusko.

Přestřelka s Vídní body nepřinesla
Hokej 7.1.2019

Znojemští ztráceli na Vídeň pět branek, dokázali náskok snížit na rozdíl pouze jediné. Hosté ale poté opět udeřili a Orli už neměli dostatek sil na zvrácení nepříznivého skóre.

Noční Jizerky zažili rekordní návštěvu i dokonalou měsíční atmosféru
Lyžování 6.1.2019

Letošní Night Light Marathon přilákal do Bedřichova bezmála 1 000 závodníků. První letošní závod podniku SkiTour se vydařil a účastníci si vychutnali nádhernou noční atmosféru Jizerských hor.

Bedřichovský noční maraton: na běžkách za svitu hvězd
Lyžování 4.1.2019

Bedřichovský Night Light Marathon, noční závod, který otevře 12. ročník seriálu běhů na lyžích SkiTour, přináší pořádné dobrodružství přímo na trati Jizerské 50.

Chomutov veze všechny body ze Sparty
Hokej 3.1.2019

Spartě se povedlo ve třetí třetině srovnat z hole Petra Kaliny na 3:3, jenže štěstí se v závěru přiklonilo na stranu Chomutova, který devět sekund před sirénou rozhodl o svém vítězství.

Vzepětí v závěru Znojmu nestačilo
Hokej 2.1.2019

Znojmo na Nový rok nestačilo v divoké přestřelce na Linz. Domácí sice vedli, poté ale postupně inkasovali od efektivního soupeře šest branek.

V tréninkové hale Budvar arény se bude bruslit zdarma
Sport 24.12.2018

Tréninkovou halu Budvar arény v Českých Budějovicích mohou o vánočních svátcích zdarma navštívit místní obyvatelé a zabruslit si na její ledové ploše. A to na Štědrý den, na Silvestra i na Nový rok.

Praha opět nabídne Týden sportu zdarma. Letos již podesáté
Sport 20.12.2018

V posledním kalendářním týdnu roku 2018 se stejně jako v minulých letech bude sportovat zadarmo. Hlavní město Praha ve spolupráci se sportovišti připravilo pro své obyvatele vánoční dárek v podobě Týdne sportu zdarma. Ten letos slaví jubilejní 10. ročník.

Po Karlových Varech si vánoční nadílku z Plzně odvezl i Liberec
Hokej 20.12.2018

Poslední domácí duel před Štědrým dnem roku 2018 začal v Plzni hodně od podlahy – vždyť již v první třetině viděli fanoušci šest branek.

Hodně emocí, málo gólů. Orli na Villach nestačili
Hokej 18.12.2018

Orlům v souboji s Villachem nevyšla zejména druhá třetina zápasu, v níž inkasovali tři góly a ztrátu 0:4 už nedohnali. Gólově se prosadili Špaček a Luciani, závěrečný tlak se ale rozmělnil v bouřlivých emocích vyvolaných kontroverzními výroky sudích.

Chomutov si v divoké předehrávce připsal skalp mistrovské Komety

Piráti předehrávku sedmadvacátého kola načali skvěle a již v první třetině vedli o dvě branky. Ve druhé přidali třetí a na startu poslední periody to bylo již 4:0.