SPORT

Atlético Most je letošním mistrem mosteckého malého fotba
Fotbal 20.11.2017

Tuto neděli vyvrcholila finálovým utkáním letošní sezóna Mostecké ligy malé kopané. K finále nastoupila letošní dvě nejlepší družstva, tedy Atlético Most a Inseminátors FC.

Sparťané po dlouhé době získali tři body, odnesl to Třinec
Hokej 20.11.2017

Dlouhých sedm zápasů čekali sparťané na výhru za tři body, v neděli se ale dočkali, když na domácím ledě před více než 12 tisíci fanoušky porazili Třinec 2:1.

Plzeň zdolala Chomutov díky šťastné trefě 11 sekund před koncem
Hokej 16.11.2017

Po reprezentační pauze indiáni přivítali na domácím ledě tým Piráti Chomutov. Duel to byl nesmírně vyrovnaný, hosté dvakrát vedli, Západočeši dokázali pokaždé srovnat, ale 11 sekund před koncem si obrana Pirátů srazila kotouč po dobrém nahození Plzně do vlastní sítě.

Zastupitelé Znojma schválili odkup sportovní haly
Sport 14.11.2017

Moderní hala, která disponuje velkou tělocvičnou s několika šatnami, spinningovou tělocvičnou, 2 squashovými kurty, prostorem pro rehabilitaci se saunami a malým bazénem a restaurací, nebyla plně využívána, což se nyní změní.

CITY TRIATHLON Karlovy Vary vyhlášen „Triatlonovou akcí roku 2017“
Triatlon 13.11.2017

V sobotu byly v Olomouci vyhlášeny výsledky ankety „Král triatlonu“. Vedení České triatlonové asociace, zástupci klubů, trenéři a sportovní novináři vybrali také nejlepší triatlonovou akci uplynulé sezóny.

Mladá golfistka Sára Kousková bude první Češkou v univerzitním týmu Texas Longhorns
Golf 10.11.2017

Osmnáctiletá svěřenkyně Slavíček Golf Academy Sára Kousková podepsala ve středu smlouvu s University of Texax v Austinu a stala se tak oficiálně studentkou a získala stipendium na golfový program.

Slávistky vyhrály nad Stjarnanem
Fotbal 10.11.2017

Fotbalistky Slavie v osmifinále Ligy mistryň vyhrály venkovní zápas se Stjarnanem 2:1 po brankách Divišové a Svitkové. Odveta se hraje za týden v Edenu.

Oceláři jsou mezi nejlepší evropskou osmičkou
Hokej 8.11.2017

Odvetné utkání letošního osmifinále hokejové Ligy mistrů přineslo historicky postup Ocelářů do čtvrtfinále. Svěřenci trenérské dvojice Varaďa-Zadina zdolali švédský tým poměrem 2:1.

Jozef Weber už není trenérem MFK Karviná
Fotbal 6.11.2017

Trenérská mise Jozefa Webera na lavičce Karviné je u konce. V neděli odpoledne se s vedením klubu dohodl na ukončení spolupráce. Tým dočasně povede sportovní ředitel Lubomír Vlk společně s dosavadním asistentem Josefem Muchou.

Potřinácté vítězně, Plzeň porazila Slavii

Šlágr podzimu mezi neohroženým lídrem tabulky a aktuálním mistrem rozhodl jedinou trefu v 79. minutě kapitán domácího týmu Daniel Kolář, jehož krásná rána zpoza pokutového území skončila za zády jinak bezchybného Laštůvky.

V prvních semifinále slavili výhry hráči Gamblers Most a Inseminátors FC

Pošmourné počasí první listopadové neděle bylo kulisou pro úvodní semifinálová utkání letošního ročníku Mostecké ligy malé kopané. V nich na sebe narazily skutečné těžké váhy mosteckého malého fotbalu.

Zlín v nastaveném čase vyválčil se Spartou bod

Diváci na Letné měli možnost vidět dramatický a emotivní zápas až do posledních minut. Ševci se dostali do vedení v 15. minutě, když se trefil Ekpai. Sparta však po brankách Šurala a Janka dokázal duel otočit a Zlín musel dotahovat. Ševci se nakonec dočkali, když se v první minutě nastaveného času prosadil střídající Adnan Džafič.

Brno sahalo v Jablonci po vyrovnávací brance, nakonec ale prohrálo

Pokažený úvod, pak marná honba za vyrovnáním. Fotbalisté Zbrojovky v utkání na hřišti Jablonce záhy inkasovali, poté ale lapil gólman Melichárek penaltu a zejména ve druhé půli byli Brňané lepším celkem.

Odveta se podařila, Plzeň porazila vysoko FC Lugano
Fotbal 3.11.2017

O vítězství Plzně se postarali všichni hráči poctivým týmovým výkonem, Michael Krmenčík vstřelil dva góly, navíc si připsal asistenci u čtvrté trefy Aleše Čermáka, třetí gól Viktorky si připsal po centru Kopice Tomáš Hořava.

Zlín podal sympatický výkon, Kodani ale podlehl 0:3

Zlín na půdě Kodaně nezačal vůbec špatně, ale poté začala přebírat otěže utkání domácí Kodaň a v 40. minutě z toho vytěžila první braku utkání, když se trefil Michael Lüftner. Začátek druhé půle pak byl pro ševce studenou sprchou.

Slavia s Villarrealem prohrála, zanechala však dobrý dojem

Villarreal šel v Edenu brzy do vedení, více než 18 tisíc diváků ale hnalo Slavii za vyrovnáním. Z jejího tlaku nicméně branka nepadla, naopak z brejku se v závěru prosadili opět hosté.