SPORT

Sešívaní porazili Hradec 4:0
Fotbal 18.4.2017

Slavia drží domácí neporazitelnost. Především díky třígólové smršti v první půli porazili sešívaní Hradec Králové 4:0 a potvrdili tak pozici nejofenzivnějšího mužstva letošního ročníku.

Liberec zásluhou výborném závěru porazil Duklu
Fotbal 17.4.2017

Slovan Liberec získal veledůležité tři body v souboji o záchranu, přitom Dukla nebyla k remíze vůbec daleko. Rozhodující branka přišla až v 82. minutě, pojistku přidal v samotném závěru zápasu Martin Kouřil, jenž pobyl na hřišti čtyři minuty.

Dukla vstřelila Motoru pět branek a upevnila si první místo v baráži
Hokej 17.4.2017

Jihlava vyhrála nad Motorem České Budějovice i posedmé v sezoně, když soupeře porazila 5:1. Upevnila si tak vedení v barážové tabulce.

Energie si nevykoledovala ani bod, krize se prohlubuje

Možná klíčová bitva baráže skončila nezdarem Karlovarských, kterým se tak extraligové příčky opět vzdálily. V utkání plném zvratů se tak z výhry radovaly efektivnější Pardubice.

Slovácko prohrálo v Plzni

Domácí Viktoria Plzeň dokázala zvítězit brankami Krmenčíka a Bakoše z pokutového kopu. Domácí si upevnili své postavení na čele ligové tabulky, kterou momentálně vedou o 4 body před Slavií, která ale ještě bude svoje utkání dohrávat.

Baník doma s Pardubicemi zachraňoval remízu

Stoprocentní úspěšnost Baníku na Městském stadionu vzala za své v jedenáctém domácí utkání - po remíze 1:1 se s Pardubicemi body dělily. Hosté dokonce v Ostravě vedli a Baník vyrovnal až v 68. minutě Martinem Susem.

Vysočina šokovala ligu - poprvé v historii porazila Spartu
Fotbal 16.4.2017

Fotbalisté FC Vysočina vybojovali po koncentrovaném a houževnatém výkonu nesmírně cennou výhru nad Spartou Praha. Slavný letenský klub porazili vůbec poprvé v historii.

Ševci souboj o páté místo nezvládli, doma podlehli Teplicím

Zlín proti Teplicím nevstřelili ani gól a prohrál 0:2. Hosté o své výhře rozhodli ve druhém poločase. Nejprve se v 51. minutě trefil Fillo a druhou trefu přidal v 74. minutě Jakub Jeřábek.

Karviná v Příbrami čtyřikrát inkasovala

Veselé a pohodové Velikonoce to v Karviné rozhodně nebudou. Svěřenci Jozefa Webera schytali debakl 2:4 na hřišti poslední Příbrami.

Vlašim vysoko porazila Prostějov

Vlašim byla v utkání při chuti a pod vedením nového trenéra Petra Havlíčka rozstřílela poslední Prostějov 4:0.

České Budějovice uhrály ve Frýdku - Místku první jarní výhru

Fotbalisté Českých Budějovic se na jaře dočkali. V šestém utkání ve druhé polovině soutěže zvítězili na hřišti Frýdku - Místku 2:0 a připsali si do tabulky vytoužené tři body.

Mladá Boleslav remizovala s Bohemians

Ve třetím letošním utkání Boleslavi s Bohemians se soupeři opět rozešli nerozhodným výsledkem, z něhož měli tentokrát větší radost Bohemians.

Brno porazilo Jablonec
Fotbal 15.4.2017

V utkání bohatém na brankové příležitosti se gólově stihli prosadit jen domácí, kteří vyhráli trefami Tashtiho a Řezníčka 2:0.

Sokolov se s Vítkovicemi rozešel nerozhodně

Sokolov hostil svého souseda z tabulky, celek Vítkovic. Velmi důležité utkání nakonec skončilo dělbou bodů, když v prvním poločase poslal Sokolov do vedení Tomáš Valenta. Po změně stran ale srovnal na konečných 1:1 střídající Matěj Fiala.

Třinec veze z Ústí bod

Třinečtí měli dobře rozehraný duel v Ústí nad Labem, jejich dlouhá série bez vítězství na hřišti soupeře trvá, neboť ve druhé půli Severočeši srovnali gólem Jindráčka.

Olomouc opět za tři body, proti Varnsdorfu rozhodl Chorý

Sigma Olomouc získala další tři body. Hanáci si doma poradili s Varnsdofem, vyhráli tři dva. Mužem zápas byl dvougólový střelec Tomáš Chorý.