AKTUÁLNĚ / Společnost

Titul Miss sestra získala Aneta Rusínová z Ostravy

OSTRAVA

Titul Miss sestra převzala v pátek večer na plese s názvem Sestry na sál v Obecním domě v Praze zdravotní sestra z chirurgie Městské nemocnice Ostrava Aneta Rusinová. Vyhrála mezi stovkou přihlášených uchazeček.

"Slavnostnímu vyhlášení předcházelo dvoukolové finále, které bylo součástí plesu České asociace sester," uvedl Patrik Neuwirth, marketingový manažer nemocnice. V porotě zasedli mimo jiné předsedkyně asociace Dana Jurásková, primátor Prahy Bohuslav Svoboda, herečka Mahulena Bočanová nebo přednosta Kliniky plastické chirurgie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy Jan Mešták.

Porota v závěru vybírala z deseti finalistek, které se do čela probojovaly v internetovém hlasování.

Hlasování na webových stránkách organizátora soutěže začalo loni v říjnu. Do soutěže se přihlásila stovka uchazeček. Vítězka získala zahraniční zájezd a velkým překvapením pro byla hlavní cena, červený vůz Škoda Fabia.

„Přihlásit se do této soutěže bylo částečně moje rozhodnutí, ale také mě vyhecovalo okolí, hlavně kolegyně z oddělení," řekla Rusinová.

Mezi své koníčky mladá žena řadí turistiku, spinning, nakupování, tanec, svého psa a v poslední době také rybaření, kterému se věnuje s manželem. Studuje dvě školy, na Ostravské univerzitě magisterský obor ošetřovatelství a management řízení ve zdravotnictví, a dále specializaci v oboru perioperační sestra v Brně. V Městské nemocnici pracuje tři roky, nastoupila ihned po bakalářském studiu.

Autor / zdroj: Mediafax

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.