AKTUÁLNĚ / Společnost

5.1.2012

McDonald´s otevřel první restauraci ve Frýdku-Místku

FRÝDEK - MÍSTEK

Společnost McDonald’s slavnostně otevřela první restauraci ve Frýdku-Místku v ulici Na Příkopě. Nízkoenergetická budova je vybavena moderním designovým interiérem a unikátními technologickými řešeními.

Samozřejmostí je kavárenský koutek McCafé, který rozšiřuje stálou nabídku restaurace o rozmanité kávové speciality a prvotřídní dezerty a zákazníkům poskytuje příjemné kavárenské posezení. Celková investice do výstavby restaurace činila téměř 49 milionů korun.

Ve středu proběhlo slavnostní otevření restaurace McDonald′s ve Frýdku-Místku za přítomnosti mnoha hostů. Zúčastnily se osobnosti z řad zástupců města Frýdek-Místek, podnikatelské sféry, sportovního světa, projekčních a stavebních firem a dalších institucí, které se podílely na výstavbě restaurace, včetně vedení společnosti McDonald′s ČR/SR. Zúčastnili se např. náměstek primátora města Frýdek-Místek pan Libor Kovala a Mgr. Michal Pobucký, hokejisté HC Oceláři Třinec Václav Varaďa a Jan Peterek, ředitel ostravské pobočky Komerční Banky Mgr. Jiří Mohyla nebo zástupce UniCredit Bank Ing. Marek Luzar.

Pro veřejnost je restaurace otevřena od čtvrtka.

Celková kapacita restaurace McDonald′s a McCafé ve Frýdku-Místku je 182 míst k sezení, z toho 92 míst v restauraci, 26 míst v McCafé a 64 míst na zahrádce. Ve venkovní části restaurace se  nachází dětský koutek a hřiště, řidiči ocení 40 parkovacích míst na venkovním parkovišti nebo možnost obsluhy přímo do vozu prostřednictvím McDrive.

Restaurace je vybavena špičkovou technologií pro přípravu jídel, použita byla LED svítidla, bezsplachovací pisoáry a jiná podpůrná zařízení snižující energetickou náročnost budovy. Mezi standardní služby patří připojení na internet přes WiFi zdarma.

V restauraci McDonald′s ve Frýdku- Místku bylo vytvořeno 50 pracovních míst. Tuto restauraci provozuje samostatná obchodní podnikatelka společnosti McDonald′s franšízantka paní Kamila Kleiblová na základě licence McDonald′s.


Autor / zdroj: Kristina Hlaváčková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Ostravě dojde k dalšímu omezení hazardu

Obecně závazná vyhláška o loteriích začala v Ostravě platit 1. ledna 2017. K další regulaci v Ostravě dojde od 1. července letošního roku.

Post

Nový parkovací dům v centru Hradce Králové se otevře na začátku června

Od června budou moci motoristé v centru Hradce Králové využívat nový parkovací dům Jana Gayera s kapacitou 284 parkovacích míst.

Post

Komorní scéna Aréna uvádí poslední premiéru sezóny

Čtvrtou premiérou, která uzavře sezónu 2018/2019 v Komorní scéně Aréna, je Zimní slunovrat z pera současného německého autora Rolanda Schimmelpfenniga

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA