AKTUÁLNĚ / Společnost

14.12.2012

Ve dvoře Rožnovského pivovaru se uskuteční letos poslení farmářské trhy

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

Ve dvoře Rožnovského pivovaru se v sobotu uskuteční v letošním roce poslední farmářské trhy. Z nabídky desítek prodejců si Rožnované i návštěvníci města mohou vybírat od osmi do třinácti hodin.

Široká nabídka specialit domácích výrobců – klobásky, uzeniny, zabijačkové speciality, sýry i koření. Ale také soli do koupele, konopné masti, pivní kosmetika. A k tomu kvasnicová piva Rožnovského pivovaru. To je pestrá nabídka dalšího z řady farmářských trhů, které realizuje společnost Rožnovské pivní lázně.

„V letošním roce se při nákupech od místních farmářů sejdeme naposledy. Příjemné dopoledne v areálu Rožnovského pivovaru obohatí také muzika a pro milovníky piva máme jednu velkou novinku – třináctistupňové Rožnovské městské pivo,“ prozradila jedna z organizátorek trhů Iveta Benešová.

Autor / zdroj: Tomáš Gross

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Ostravě dojde k dalšímu omezení hazardu

Obecně závazná vyhláška o loteriích začala v Ostravě platit 1. ledna 2017. K další regulaci v Ostravě dojde od 1. července letošního roku.

Post

Nový parkovací dům v centru Hradce Králové se otevře na začátku června

Od června budou moci motoristé v centru Hradce Králové využívat nový parkovací dům Jana Gayera s kapacitou 284 parkovacích míst.

Post

Komorní scéna Aréna uvádí poslední premiéru sezóny

Čtvrtou premiérou, která uzavře sezónu 2018/2019 v Komorní scéně Aréna, je Zimní slunovrat z pera současného německého autora Rolanda Schimmelpfenniga

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA