AKTUÁLNĚ / Společnost

17.6.2014

Zaměstnanci Unileveru pomohli upravit Průhonický park a vodní nádrž v Tučapech u Vyškova

TUČAPY

Desítky zaměstnanců společnosti Unilever pomáhali na začátku června s úpravou Průhonického parku a vodní nádrže v Tučapech u Vyškova. Dobrovolnické aktivity společnosti jsou důležitou součástí udržitelného projektu Unilever plán udržitelného rozvoje, která se snaží přispět k co nejmenším dopadům na životní prostředí.

Zaměstnanci Unileveru během celodenního dobrovolnictví se na 3 250 m2 venkovních ploch postarali o travnaté plochy a zarostlé parkové dřeviny a keře. V Průhonickém parku Unilever pomáhal již v roce 2011, kterého se účastnilo 125 zaměstnanců opět ve spolupráci s občanským sdružením Tereza.

Druhou dobrovolnou akcí byl úklid okolí malé vodní nádrže Habrůvka v Tučapech na Vyškovsku, kam se vypravil dvacetičlenný tým. Obnovená nádrž, vzniklá za přispění Evropské Unie je unikátní díky výskytu vodních vyder a chráněných druhů žab.

„Jsme velmi rádi, že dobrovolnické aktivity jsou zaměstnanci stále kladně přijímáni. Důkazem toho je i letošní akce, během které se část zaměstnanců, kteří byli pracovně mimo Prahu, rozhodli zorganizovat vlastní vypomáhání a v Tučapech si vyjednali dobrovolné uklízení místní nádrže,“ komentuje Martina Janebová, tisková mluvčí společnosti Unilever.

Unilever se již několik let účastní dobrovolnických aktivit, které jsou součástí programu Unilever plán udržitelného rozvoje, a napomohl tak již několikerými akcemi např. při povodních a obnově parků a říček.

Autor / zdroj: Kristýna Richterová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Příbramské hokejistky mají tah na branku

Město Příbram má řadu sportovců a klubů získávajících nejvyšší ocenění na české i světové sportovní scéně. Mezi ně patří také hokejistky HC Příbram, k

Post

3 500 ošetřených pacientů za dva roky – taková je bilance šumperské chirurgické ambulance

Na začátku roku 2017 otevřela Jesenická nemocnice v Šumperku chirurgickou ambulanci ve snaze přiblížit se místním i jejich potřebám. Po více než dvou

Post

Jičínská nemocniční lékárna bude držet o svátcích lékárenskou pohotovostní službu

Nemocniční lékárna U Brány se domluvila se soukromou lékárnou Trio na pohotovostní lékárenské službě ve státní svátky, kdy jsou dle zákona zavřeny i v

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA