AKTUÁLNĚ / Společnost

17.6.2014

Zaměstnanci Unileveru pomohli upravit Průhonický park a vodní nádrž v Tučapech u Vyškova

TUČAPY

Desítky zaměstnanců společnosti Unilever pomáhali na začátku června s úpravou Průhonického parku a vodní nádrže v Tučapech u Vyškova. Dobrovolnické aktivity společnosti jsou důležitou součástí udržitelného projektu Unilever plán udržitelného rozvoje, která se snaží přispět k co nejmenším dopadům na životní prostředí.

Zaměstnanci Unileveru během celodenního dobrovolnictví se na 3 250 m2 venkovních ploch postarali o travnaté plochy a zarostlé parkové dřeviny a keře. V Průhonickém parku Unilever pomáhal již v roce 2011, kterého se účastnilo 125 zaměstnanců opět ve spolupráci s občanským sdružením Tereza.

Druhou dobrovolnou akcí byl úklid okolí malé vodní nádrže Habrůvka v Tučapech na Vyškovsku, kam se vypravil dvacetičlenný tým. Obnovená nádrž, vzniklá za přispění Evropské Unie je unikátní díky výskytu vodních vyder a chráněných druhů žab.

„Jsme velmi rádi, že dobrovolnické aktivity jsou zaměstnanci stále kladně přijímáni. Důkazem toho je i letošní akce, během které se část zaměstnanců, kteří byli pracovně mimo Prahu, rozhodli zorganizovat vlastní vypomáhání a v Tučapech si vyjednali dobrovolné uklízení místní nádrže,“ komentuje Martina Janebová, tisková mluvčí společnosti Unilever.

Unilever se již několik let účastní dobrovolnických aktivit, které jsou součástí programu Unilever plán udržitelného rozvoje, a napomohl tak již několikerými akcemi např. při povodních a obnově parků a říček.

Autor / zdroj: Kristýna Richterová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Canisterapie léčí pacienty Léčebného a rehabilitačního pracoviště Nemocnice Vítkov již sedmým rokem

Mít přítele se studeným čumákem přijde vhod, zvlášť když jen svou přítomností a dotykem léčí. Účinnou canisterapii již sedm let dopřává svým pacientům

Post

Seniory v Bohumíně bude na výlety po okolí vozit cyklorikša

Bohumín opět dostojí své pověsti cyklistického města. Nově se bude jeho ulicemi prohánět senior rikša. Dopravní prostředek připomínající tříkolku s př

Post

Držitelkou ocenění Žena regionu za Zlínský kraj se stala speciální pedagožka Lenka Ročáková

Vítězkou jubilejního desátého ročníku prestižního ocenění Žena regionu se za Zlínský kraj stala Lenka Ročáková. Pomáhá dobrovolně rodinám s dětmi a ml

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA