AKTUÁLNĚ / Společnost

24.3.2015

Přijďte pomoct uklidit řeku Labe v Děčíně

DĚČÍN

Už podruhé se skupina dobrovolníků rozhodla, že uklidí břehy řeky Labe v Děčíně. V loňském roce se dobrovolného úklidu zúčastnilo několik desítek nejen obyvatel města Děčína, pořadatelé doufají, že letos dorazí lidí ještě více.

„Všichni ti, kdo by chtěli pomoci mají šanci, úklid levého břehu Labe se koná už tuto sobotu 28. března. Úklid pravého břehu se pak uskuteční 18. dubna,“ řekl jeden z pořadatelů Petr Záruba. Vítání jsou všichni ti, kdo chtějí něco málo udělat nejen pro řeku, ale i pro město Děčín.

Lidé, kteří by se na úklidu chtěli podílet by neměli doma podle pořadatelů zapomenout pracovní rukavice, pevnou obuv a hlavně dobrou náladu. „Bohužel město Děčín nemůže dodat tolik pytlů na odpadky, kolik jsem požadovali, takže budeme rádi za každý pytel, který lidé přinesou,“ ukončil Záruba. Sraz dobrovolníků je v sobotu 28. března 2015 v 9:00 na parkovišti u benzínové stanice Tesco Děčín.

Autor / zdroj: Michaela Hlinková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Od dubna budou pěší zóny v Jablonci bezpečnější

Magistrát města Jablonec nad Nisou po dohodě s Městskou policií a Policií ČR obnoví od 1. dubna 2019 původní dopravní značení v centru města.

Post

Boleslav s Libercem svedla další dramatickou bitvu

Liberec rozhodl ve třetí třetině dvěma slepenými gól a tak se čtvrtfinálová série stěhuje do Liberce za stavu 3:1 pro liberecké Tygry.

Post

Oceláři postoupili do semifinále, Vítkovice opět prohrály

Čtyři derby zápasy = čtyři výhry Ocelářů. Hráči s drakem na prsou zvládli také druhý venkovní duel a do semifinále postoupili nejkratší možnou cestou.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA