AKTUÁLNĚ / Aktuálně

Trutnov letos dokončí opravu Železničářské ulice
 
Autor / zdroj foto: Michaela Dědková

Trutnov

Ještě letos se obyvatelé Železničářské ulice dočkají dokončení opravy povrchu vozovky a také chodníků. V loňském roce byla zrealizována první etapa, a to úsek od křižovatky s ul. Československé armády po náměstí Horníků. Druhá etapa měla sice navazovat, ale z důvodu tragické události ve vedení dodavatele stavby, společnosti Matex HK, s. r. o., k realizaci nedošlo.

Kvůli neočekávaným komplikacím jsme museli první etapu dokončit za pomoci Technických služeb Trutnov, s. r. o., a na druhou etapu jsme museli vysoutěžit nového dodavatele stavby. Tím se celá akce posunula do letošního roku, tudíž děkujeme všem místním občanům za trpělivost,“ říká k situaci David Jelínek, vedoucí Odboru rozvoje města MěÚ Trutnov.

Práce na druhé etapě v úseku od náměstí Horníků po křižovatku se Strojírenskou ulicí začnou ve druhé polovině května. Jde o opravu zhruba 135 metrů vozovky a chodníků po obou stranách včetně prostoru křižovatky na náměstí Horníků. Po dobu stavby bude tato část kompletně uzavřena, nicméně svoz odpadu od jednotlivých domů bude zajištěn.

Práce provádí společnost Repare Trutnov, s. r. o., za necelých 2,7 milionu korun. Hotovo by mělo být do konce července.

Autor / zdroj: Michaela Dědková

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.