AKTUÁLNĚ / Doprava

Pět zraněných osob u nehody v Třinci
Při ranní nehodě v Třinci došlo ke zranění pěti osob. 
Autor / zdroj foto: HZS Moravskoslezského kraje

Třinec

V sobotu 23. ledna 2021 v 10:13 hod. byla na operační středisko HZS MSK nahlášena dopravní nehoda dvou osobních automobilů v Třinci, městské části Karpentná. U nehody došlo ke zranění celkem pěti osob, jednu osobu museli hasiči vyprostit.

Na místo události byla okamžitě povolána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třinec a jednotka dobrovolných hasičů Třinec-Guty.

Při příjezdu jednotek na místo nehody bylo zjištěno, že došlo k nehodě dvou osobních automobilů, kde jedno z vozidel zůstalo po nehodě převrácené na střeše. Ve vozidle zůstala zaklíněna jedna osoba, kterou hasiči vyprostili bez použití hydraulického vyprošťovací zařízení. Po vyproštění osoby asistovali hasiči přítomným záchranářům s ošetřováním zraněných, neboť celková bilance zraněných u nehody se zastavila na čísle pět.  Na místo proto přiletěl i vrtulník letecké zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje. Během zásahu složek IZS byla komunikace uzavřena.

Po dokončení záchranných prací a šetření příčiny vzniku dopravní nehody, provedli hasiči úklid komunikace a její následné plné zprovoznění.

Autor / zdroj: Lukáš Popp

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.