AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis:
16.7.2019

Cizinci se chtěli zapsat do historického rázu města. Zadrželi je strážníci

PRAHA

Dva cizinci ve věku 23 a 30 let poničili druhý nejstarší most dochovaný v České republice. Pro své řádění si vybrali Karlův most. Strážníci muže zadrželi přímo při činu. Případem se nyní zabývají policisté.

Ve večerních hodinách přijala městská policie oznámení o poškozování jednoho z pilířů Karlova mostu. Konkrétně se mělo jednat o sprejerství. Díky znalosti prostředí dorazila hlídka bez zapnutých majáků tak nepozorovaně, že se dvojice sprejerů nezmohla vůbec na nic.

Stačila pouze zákonná výzva a oba pachatelé zůstali stát, nepokusili se ani o útěk, ani odhodit sprej, který jeden z nich držel v ruce. Ten druhý popíjel pivo z plechovky.

Po rychlém ohledání místa činu strážníci zjistili, že vytvořili „dílo“ dlouhé přes 5 metrů a 2 metry vysoké. Zda ji vytvořili pachatelé rukou nedílnou nebo byl muž s pivem pouze pozorovatel, je nyní předmětem šetření, které má v kompetenci Policie ČR.

Autor / zdroj: Irena Seifertová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

O další peníze na hospodaření v lesích se na Vysočině bude moci žádat celé září

Kraj Vysočina má připravených dalších 50 miliónů korun, které v následujících měsících rozdělí mezi majitele lesů a osoby v lesích hospodařících.

Post

Na Petrově rybníce probíhají mimořádná veterinární opatření k zamezení šíření a zdolání nebezpečné nákazy

Z důvodu vyhlášení mimořádných veterinárních opatření (onemocnění - koiherpeviróza kaprů) na Petrově rybníce v Krnově je do doby ukončení platnosti to

Post

Chirurgové Slezské nemocnice rozšiřují operativu

Zcela nové druhy operací se provádí v letošním roce na chirurgických sálech Slezské nemocnice v Opavě. Současný primář chirurgie MUDr. Matúš Peteja, P

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA