VOLNÝ ČAS / Akce pro děti

Dům kultury Šumperk rozšířil nabídku příměstských táborů
Koloběžkový tábor. 
Autor / zdroj foto: Dům kultury Šumperk

Šumperk

„Loupežníci a tajemství lesa“ a „Záhady hlavolamů“ jsou dva nové příměstské tábory v letní nabídce Domu kultury Šumperk. Doplní už zaběhnuté a oblíbené tábory Nerf bitva a Letní škola tance.

„Příměstské tábory jsme připravili pro děti od 8 do 12 let. V červenci se vydáme po loupežnických stopách, čeká nás lesní hostina, hledání pokladu a další zajímavé aktivity. Srpnové Záhady hlavolamů jsou určeny dětem, které mají rády záhady, tajemství hádanky, rády přicházejí věcem na kloub,“ popisuje náplň nových příměstských táborů Domu kultury Šumperk jejich lektorka Diana Simonová.

Děti se budou scházet každé ráno v Domě kultury Šumperk, první loupežnický tábor bude probíhat od 11. do 15. července, druhý záhadný tábor je plánován od 22. do 26. srpna. „Oba tábory mají společné to, že jejich součástí jsou jízdy na koloběžkách a různé pohybové aktivity a hry,“ doplňuje Simonová.

Oba tábory doplní už osvědčené letní týdny, kdy se děti věnují pod vedením zkušených lektorů Nerf bitvám anebo se učí základy různých typů tance i aerobiku v Letní škole tance.

Podrobnou prázdninovou nabídku příměstských táborů najdou zájemci na www.dksumperk.cz.

Autor / zdroj: Hana Písková


Popis:
Autor / zdroj: Archiv pořadatele

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.