KULTURA / Divadlo

21.3.2013

V Divadle ABC připravili na duben akci pro rodiče a děti

PRAHA

Městská divadla pražská pořádají v pátek 12. dubna zajímavou akci pro rodiče a děti. Od 17 hodin bude ve foyer Divadla ABC probíhat jarní trh neziskových organizací a workshop pro děti spojený s představením Lakomá Barka.

Děti si budou moci vyrobit jarní dekorace a předměty, připraveno bude i malé občerstvení.

Program:

17–18 hodin foyer Divadla ABC

- trh neziskových organizací (Devět životů o. s., Pohoda o. s., Trash made, Shine Bean, Občanské sdružení Borůvka, Veselý senior, Rozum a cit o. s.)
- workshop pro děti (skládanky z Lakomé Barky, výroba jarních kytiček, hrátky s papírem a špejlemi, spojovačky, omalovánky, hádanky...)

18–19:40 hodin představení Lakomá Barka v Divadle ABC

Jarní trh a workshop bude pokračovat i po představení, cca do 21 hodin.

Na akci je možné využít rodinnou vstupenku (dva dospělí + dvě děti do 15 let zdarma). Vstupenky zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na MestskaDivadlaPrazska.cz.

Autor / zdroj: Tereza Mrzenová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Od dubna budou pěší zóny v Jablonci bezpečnější

Magistrát města Jablonec nad Nisou po dohodě s Městskou policií a Policií ČR obnoví od 1. dubna 2019 původní dopravní značení v centru města.

Post

Boleslav s Libercem svedla další dramatickou bitvu

Liberec rozhodl ve třetí třetině dvěma slepenými gól a tak se čtvrtfinálová série stěhuje do Liberce za stavu 3:1 pro liberecké Tygry.

Post

Oceláři postoupili do semifinále, Vítkovice opět prohrály

Čtyři derby zápasy = čtyři výhry Ocelářů. Hráči s drakem na prsou zvládli také druhý venkovní duel a do semifinále postoupili nejkratší možnou cestou.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA